Nowy materiał fimowy – omówienie nadchodzącej aktualizacji

+
AkvQQ;n10955003 said:
Swoją drogą Burza ma na filmiku całkiem ładną opaleniznę. Majóweczka się ewidentnie udała

Burza sobie rowerkiem popylał jakieś 500km w długi weekend, chwalił się na twiterze :p Stąd opalenizna i wydawało mi się że schudł :)
 
luk757;n10954979 said:
Nie wiem jak reszta ale ja absolutnie się nigdzie nie upierałem co do nadzorcy granego w decku w takiej formie w jakiej był do tej pory. Nawet zaznaczałem to pisząc o zmodyfikowanym decku. Dla mnie nawet dopuszczalne jest wywalenie wiedźminów :D Ale spoko niech minie trochę czasu to może coś więcej w tym temacie powiem. Na ten moment jasnym jest, że nadzorca w decku sprzed patcha jest zazwyczaj problemem a nie wsparciem.

Wdałbym się nawet w dyskusję, ale skoro dopuszczasz usunięcie Wiedźminów, to rozmawialibyśmy o zupełnie innym decku :)
 
AkvQQ;n10954958 said:
Yen: martwa karta jest złym wyborem na dłuższą metę, słuchaj kolegi.

a) Karta jest martwa w co najmniej kilku kluczowych matchupach
b) Gdy nie jest martwa to też nie zapewnia super wartości (zwykle mniej niż 20 pkt)
c) Nawet gdy nie jest martwa w matchupie, to zwykle jest martwa w 1 rundzie
d) Jej jedyne zastosowanie, to kontra na greatswordy skellige, jednak to również nie zapewnia nam wygranej, a jedynie kontrę na 1 kartę z cmentarza

Nie zamierzam słuchać na tą chwilę kolegi, talia ma za zadanie być talią pod niemetowe pojedynki i spisuje sie całkiem dobrze. Wrzuciłem Cypriana zamiast atrapy i ładnie obcina pozerkę.
 
wojtek1111;n10955495 said:
Nie zamierzam słuchać na tą chwilę kolegi,

Foszek? ;)

wojtek1111;n10955495 said:
talia ma za zadanie być talią pod niemetowe pojedynki i spisuje sie całkiem dobrze.

Ale niemetowe talie sobie twórz. Dla mnie to możesz jeszcze do tego swojego decku nekromancję i jeszcze jednego medyka dorzucić - wtedy będziesz miał jeszcze większa kontrę na Skellige.

Pamiętaj tylko, że większość tego wątku jest poświęcona tematowi metowych archetypów. AkvQQ odpowiedział na post luk757, który próbował stworzyć nowy archetyp alechamii z nadzorcami zamiast wiedźminów, który nie ma większego sensu. Znaczy jako fundeck - super, ale to już nie będzie alchemia, której nieodłączną częścią są wiedźmini.

Wiem, że nie musisz stale śledzić wątku, jednak gdy planujesz się wypowiadać w odpowiedzi na czyjś post, to prześledź to co komentujesz :)
 
Wikli;n10955516 said:
Foszek? ;)



Ale niemetowe talie sobie twórz. Dla mnie to możesz jeszcze do tego swojego decku nekromancję i jeszcze jednego medyka dorzucić - wtedy będziesz miał jeszcze większa kontrę na Skellige.

Pamiętaj tylko, że większość tego wątku jest poświęcona tematowi metowych archetypów. AkvQQ odpowiedział na post luk757, który próbował stworzyć nowy archetyp alechamii z nadzorcami zamiast wiedźminów, który nie ma większego sensu. Znaczy jako fundeck - super, ale to już nie będzie alchemia, której nieodłączną częścią są wiedźmini.

Wiem, że nie musisz stale śledzić wątku, jednak gdy planujesz się wypowiadać w odpowiedzi na czyjś post, to prześledź to co komentujesz :)

A Ty co pan dyrektor przedszkola że ludzi próbujesz pouczać co i jak inni mają robić? Wątek nosi tytuł "Nowy materiał fimowy – omówienie nadchodzącej aktualizacji" gdzie tu widzisz temat wyłacznie metowych archetypów? Sam próbujesz coś nonsensownie wklecić. A już ostatnie zdanie mówi na Twój temat wszystko, pouczanie, zbijanie innych do małego, ego widzę masz rozbuchane. Może trafisz z tym swoim marnym autorytetem do 10letnich dzieci... Powodzenia.
 
Ktoś tu się oburzył. Wyluzuj trochę.

Może źle zrozumiałem twoją wypowiedź, jej kontekst. Ba, możliwe że nawet czegoś nie doczytałem. Jeżeli tak, to wystarczy napisać i podać jakiś argument. Jestem osobą otwartą na krytykę.

Ale skoro wolisz robić osobiste wycieczki - proszę bardzo, wal śmiało :)

EDIT: Co do pisania o fundeckach, to już wypowiadałem się wielokrotnie w tym wątku. Nie będe się kolejny raz powtarzał, bo komuś nie chce się czytać.
 
wojtek1111;n10955624 said:
A Ty co pan dyrektor przedszkola że ludzi próbujesz pouczać co i jak inni mają robić? Wątek nosi tytuł "Nowy materiał fimowy – omówienie nadchodzącej aktualizacji" gdzie tu widzisz temat wyłacznie metowych archetypów? Sam próbujesz coś nonsensownie wklecić. A już ostatnie zdanie mówi na Twój temat wszystko, pouczanie, zbijanie innych do małego, ego widzę masz rozbuchane. Może trafisz z tym swoim marnym autorytetem do 10letnich dzieci... Powodzenia.

Proszę zakończyć osobiste wycieczki i wrócić do tematu. To się tyczy również Wikli . Kolejne posty w tym tonie polecą.
 
Top Bottom