Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
Sram po gaciach i jeszcze ta scena gdy ta hmm wieśniaczka? może zdecydować czy ocalić swojego niedoszłego oprawcę czy zostawić go, niech sczeźnie.
 
Z trailera wnioskuje,że towarzyszem Geralta jest mężczyzna, wiedźmin. Czyżby się szykowała możliwość gry w dwie osoby?

P.S
Trailer - szacun :)
 
Nie no, nie dam rady, no bo niby jak tu wytrzymać do premiery? Więcej, więcej !! Dajcie mi więcej! Fenomenalny materiał, jak zresztą każdy który wychodzi spod waszych rąk. Więcej:D
 
Arraqnz said:
Sram po gaciach i jeszcze ta scena gdy ta hmm wieśniaczka? może zdecydować czy ocalić swojego niedoszłego oprawcę czy zostawić go, niech sczeźnie.
raczej zostawic czy zabic i skonsumowac z apetytem toz to kumoterka dziadka z wyzimskich bagien
 
hanuel said:
Z trailera wnioskuje,że towarzyszem Geralta jest mężczyzna, wiedźmin. Czyżby się szykowała możliwość gry w dwie osoby?

P.S
Trailer - szacun :)/>
to dziadek Vesemir, a w dwie osoby sobie nie pograsz (z czego jestem zadowolony)
 
Bardzo fajna akcja, chociaż widać, że nadal CGI np. ciuszki i płaszcza trochę słabo reagują (nowy trailer Batmana dla przykładu wyglądał perfekcyjnie jeśli chodzi o płaszcz i ubrania)Scena z rzuceniem pod nogi łba jest dziwna i nienaturalna, poza tym wydawało mi się ,że ten bies jest o wiele większy, broda jest strasznie dziadowska, nie badassowa jak powinna być, i scena w której Geralt łapie nóż jest śmieszna bo wydaje się jakby nóż lewitował, nie wiem o co chodzi, przerzucił sobie z rąk do rąk a jako wiedźmin był tak szybki ,że złapał?(poza tym nóż jest namagnesowany bo fruwa sobie jak mu wygodnie) Tak czy srak wygląda jakby nóż lewitował. Ciuch wygląda jak podrzędny obcisły kostium superbohatera(nawet ma wytłoczenia na klatę, porażka). Otoczenie miażdży, ryje żołdaków wyglądają świetnie, twarz dziewczyny też wygląda b.dobrze. Oh i coś z oczami Geralta jest nie tak, wyglądają jak smutne oczy pieska, zamiast oczy zabójcy. No i sama walka, przez chwile byłem przerażony, że jakim cudem można być tak szybkim (sprostowanie ta część mi się podoba. Duh)
 
Film,rzeczywiście pokazuje reala wiedźmińskiego świata,ale co do tej walki Geralta....
Ten trailer wyglądał prawie identycznie do trailera AC:Revelation...,walka była strasznie naciągana,muzyka piękna,klimat wielki.
Od kiedy to Geralt wyżyna 4 ludzi w 10 sek sztyletem...
 
Szkoda, że troszeczkę zmienili słowa Geralta odnośnie zła, które w książce moim zdaniem brzmią lepiej, ale mimo to jest cudownie.
 
Marqson zapomniałeś dodać że ptak po lewej w 2:26 dziwnie wzbija się w powietrze
 
Marqson said:
scena w której Geralt łapie nóż jest śmieszna bo wydaje się jakby nóż lewitował, nie wiem o co chodzi, przerzucił sobie z rąk do rąk a jako wiedźmin był tak szybki ,że złapał? Tak czy srak wygląda jakby nóż lewitował.

Co do reszty się nie wypowiem, ale co do noża to mi się zdaje, że nóż Geralt miał tak jakby przyszyty, połączony do rękawa jakimś sznurkiem i po prostu go wydobył. Na ukrycie noża jest bardzo dużo sztuczek.
 
robi2166 said:
Co do reszty się nie wypowiem, ale co do noża to mi się zdaje, że nóż Geralt miał tak jakby przyszyty, połączony do rękawa jakimś sznurkiem i po prostu go wydobył. Na ukrycie noża jest bardzo dużo sztuczek.

Poczytaj troszkę wcześniejsze komentarze. Sztylet został wydobyty zza pasa herszta ;)
 
robi2166 said:
Co do reszty się nie wypowiem, ale co do noża to mi się zdaje, że nóż Geralt miał tak jakby przyszyty, połączony do rękawa jakimś sznurkiem i po prostu go wydobył. Na ukrycie noża jest bardzo dużo sztuczek.

To nie jest nóż Geralta tylko strażnika. Geralt lootuje go w trakcie walki :)
 
robi2166 said:
Co do reszty się nie wypowiem, ale co do noża to mi się zdaje, że nóż Geralt miał tak jakby przyszyty, połączony do rękawa jakimś sznurkiem i po prostu go wydobył. Na ukrycie noża jest bardzo dużo sztuczek.
Na temat noża już były dyskusje,Geralt wyjmuje go zza pasa przywódcy szajki,który płacił mu za zlecenie...
 
robi2166 said:
Co do reszty się nie wypowiem, ale co do noża to mi się zdaje, że nóż Geralt miał tak jakby przyszyty, połączony do rękawa jakimś sznurkiem i po prostu go wydobył. Na ukrycie noża jest bardzo dużo sztuczek.
Ta jasne nóż na sznureczku
Moim zdaniem Geralt go zakosił temu gościu co wisi na końcu
Widać że ma nóż a potem już nie
 
Marqson said:
Bardzo fajna akcja, chociaż widać, że nadal CGI np. ciuszki i płaszcza trochę słabo reagują (nowy trailer Batmana dla przykładu wyglądał perfekcyjnie jeśli chodzi o płaszcz i ubrania)Scena z rzuceniem pod nogi łba jest dziwna i nienaturalna, poza tym wydawało mi się ,że ten bies jest o wiele większy, broda jest strasznie dziadowska, nie badassowa jak powinna być, i scena w której Geralt łapie nóż jest śmieszna bo wydaje się jakby nóż lewitował, nie wiem o co chodzi, przerzucił sobie z rąk do rąk a jako wiedźmin był tak szybki ,że złapał?...
Ponarzekaj sobie dalej, bardzo nas obchodzi Twoje zrzędzenie... ;/
A co do materiału vedeo, to świetny, klimatyczny. Braaawa !
 
No cóż są ludzie, którzy łykną wszystko i poproszą o dokładkę i są tacy którzy stwierdza, kelner ta zupa nie jest przyprawiona. Nie mówię, że cinematic jest zły. Jest bardzo dobry, ale ma kilka rzeczy które mnie kłują w oczy. Ale oczywiście zawsze możecie założyć klub miłośników ciepłych kluch, i obrzucać kluchami wszystkich którzy mają coś innego do powiedzenia poza odkrywczym: "łał, ale jazda", "najlepszy fylmyk evar" "xdxdxdxdxdx" oraz nieśmiertelne "zajebiste"
 
A ja natomiast proszę skupić się na pisaniu o filmie, a nie o cudzych gustach, bo te - jak wiadomo - bywają różne.
 
Top Bottom