Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
FIlmik jest wykonany znakomicie, a niedociągnięcia znajdą się zawsze, i powinieneś o tym wiedzieć. No ale narzekanie jest takie polskie... Zamiast się cieszyć, to zawsze znajdą się Ci którym coś się nie podoba... Tak było jest i będzie.
Ale prosiłam.
zi3lona
 
Marqson said:
No cóż są ludzie, którzy łykną wszystko i poproszą o dokładkę i są tacy którzy stwierdza, kelner ta zupa nie jest przyprawiona. Nie mówię, że cinematic jest zły. Jest bardzo dobry, ale ma kilka rzeczy które mnie kłują w oczy. Ale oczywiście zawsze możecie założyć klub miłośników ciepłych kluch, i obrzucać kluchami wszystkich którzy mają coś innego do powiedzenia poza odkrywczym: "łał, ale jazda", "najlepszy fylmyk evar" "xdxdxdxdxdx" oraz nieśmiertelne "zajebiste"
Najśmieszniejsze było twoje doczepienie się, że za szybki i jak tak szybko zabić 4 ludzi.
Geralt nie dość, że jest Wiedźminem, to wyjątkowym który jest jeszcze lepszy od innych wiedźminów, na co miało pewnie też wpływ to kim byli jego rodzice (czarodziejka i "rębajło"), poza tym w sadze też jest moment kiedy Geralt mimo, że jeszcze odczuwający kontuzję zabija w niecałe dwie minuty ośmioro ludzi.
 
Mengaard said:
Najśmieszniejsze było twoje doczepienie się, że za szybki i jak tak szybko zabić 4 ludzi.
Geralt nie dość, że jest Wiedźminem, to wyjątkowym który jest jeszcze lepszy od innych wiedźminów, na co miało pewnie też wpływ to kim byli jego rodzice (czarodziejka i "rębajło"), poza tym w sadze też jest moment kiedy Geralt mimo, że jeszcze odczuwający kontuzję zabija w niecałe dwie minuty ośmioro ludzi.

Ale ja nie czepiałem się, że jest za szybki. Właśnie ta część była najlepsza i sprowadzała się do całego zamysłu o którym gadali w dev diary, że chcą z Geralta uczynić prawdziwą maszynę do zabijania, aby jego wiedźmińskość była uwypuklona, no i udało im się. Cała walka jest potworna, chociaż mogliby trochę nawiązać do opowieści Geralta o jego pierwszym bohaterskim czynie kiedy uratowani ludzie uciekli a dziewczyna zwymiotowała, zamiast rzucić się z wdzięcznością na wybawcę. No ale wtedy filmik nie miałby takiego przekazu.
 
zi3lona said:
A ja natomiast proszę skupić się na pisaniu o filmie, a nie o cudzych gustach, bo te - jak wiadomo - bywają różne.
Na to nic nie poradzisz. Ludzie na tym forum czasem są strasznie wrażliwi na to, czy ktoś się z nimi zgadza^^ A jak nie - to dają minusa :p
 
MM360 said:
“Chcieliśmy, aby nasz film pokazał, że Geralt, mimo iż przez wielu uważany jest za zwykłego najemnika, ma swój własny kodeks postępowania i działa ponad brudną moralnością, którą przesiąknięty jest jego świat - nawet jeśli nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka” - powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

Gdyby wielu uważało Geralta za zwykłego najemnika to nie robilibyście gry z nim w roli głównej ;)
Wstarczy jeden gryz książki czy pare chwil z grą by zrozumieć, że nie jest to taka prostolinijna osoba jak się wydaje.

Trailer świetny, genialnie zbudowany klimat i bardzo mnie cieszy pozostanie przy Jacku Rozenku w roli Geralta, nie wiem czy czyjś głos może bardziej się nadawać :)
 
Marqson said:
Ale ja nie czepiałem się, że jest za szybki. Właśnie ta część była najlepsza i sprowadzała się do całego zamysłu o którym gadali w dev diary, że chcą z Geralta uczynić prawdziwą maszynę do zabijania, aby jego wiedźmińskość była uwypuklona, no i udało im się. Cała walka jest potworna, chociaż mogliby trochę nawiązać do opowieści Geralta o jego pierwszym bohaterskim czynie kiedy uratowani ludzie uciekli a dziewczyna zwymiotowała, zamiast rzucić się z wdzięcznością na wybawcę. No ale wtedy filmik nie miałby takiego przekazu.
Generalnie to nie musieli tego pokazywać, bo wtedy Geralt myślał, że uratowani mu podziękują, a teraz gdy jest już aż nazbyt doświadczonym sam po zdarzeniu odchodzi nie oczekując niczego. :)
 
Wow. CGI niesamowite, szczęka odpada. Jak tak dalej pójdzie, to do premiery wszystkie kończyny nam poodpadają, nie będzie jak grać. :p
 
Czy tylko ja widzę ironię w fakcie, że Geralt ratuje morderczynię i kanibalkę poprzez brutalny mord na tych mężczyznach za zbrodnię próby brutalnego mordu na niej?
 
chicra said:
Czy tylko ja widzę ironię w fakcie, że Geralt ratuje morderczynię i kanibalkę poprzez brutalny mord na tych mężczyznach za zbrodnię próby brutalnego mordu na niej?
Geralt o tym mówi. Mniejsze zło.
 
chicra said:
Czy tylko ja widzę ironię w fakcie, że Geralt ratuje morderczynię i kanibalkę poprzez brutalny mord na tych mężczyznach za zbrodnię próby brutalnego mordu na niej?
Też o tym pomyślałem, biorąc pod uwagę realia świata to całkiem prawdopodobne, że faktycznie mogła być częściowo winna.
 
chicra said:
Czy tylko ja widzę ironię w fakcie, że Geralt ratuje morderczynię i kanibalkę poprzez brutalny mord na tych mężczyznach za zbrodnię próby brutalnego mordu na niej?
Nie wiadomo, czy te oskarżenia są prawdziwe. Po drugie - co inne go wykonanie wyroku, a co innego znęcanie się nad oskarżonym. Widocznie Geraltowi się to nie spodobało i nie zdzierżył chłopak.
 
Trailer równie dobry jak ten do wiedźmin II. Osobiście uważam, jednak że ten do wersji XBOX-owej ciut lepszy. Scena jak zamarza statek mistrz. Pan Bagiński i jego studio utrzymują "zajebiście wysoko postawioną poprzeczkę" nawet przed sobą. Trailery do II i III a nawet ten z I można oglądać po kilka razy. Jest MOC!:D
 
zi3lona said:
Nie mam absolutnie nic przeciwko dyskutowaniu na argumenty. Merytoryczne najlepiej.
A są inne argumenty? :D
zi3lona said:
Czy tylko ja widzę ironię w fakcie, że Geralt ratuje morderczynię i kanibalkę poprzez brutalny mord na tych mężczyznach za zbrodnię próby brutalnego mordu na niej?
No właśnie tego nie wiemy. A może jedyną jej winą jest to że była w złym miejscy o złym czasie? Może szabrowała na pobojowisku, a ten kanibalizm to sprawka ghuli co to sobie w takich miejscach wieczorki i reczitale organizują?
Teraz spojrzysz z innej strony?
 
faszczakj said:
Trailer równie dobry jak ten do wiedźmin II. Osobiście uważam, jednak że ten do wersji XBOX-owej ciut lepszy. Scena jak zamarza statek mistrz. Pan Bagiński i jego studio utrzymują "zajebiście wysoko postawioną poprzeczkę" nawet przed sobą. Trailery do II i III a nawet ten z I można oglądać po kilka razy. Jest MOC!:D/>
No fajnie, ale nie wrzucaj tekstu do google tłumacza przed wrzuceniem go tutaj, ok?

To ja.
z.
 
Winna czy nie, nie wyobrażam sobie, żeby książkowy Geralt przeszedł obojętnie obok grupy ludzi torturujących kobietę. Choćby i była morderczynią i kanibalką.
 
Wystarczy wspomnieć tę czarownicę z Chrztu Ognia bodajże z obozu, gdy Regis ją uwolnił. Tam też Geralt się neutralnie nie zachował.
 
Elesshar said:
Wystarczy wspomnieć tę czarownicę z Chrztu Ognia bodajże z obozu, gdy Regis ją uwolnił. Tam też Geralt się neutralnie nie zachował.
Tylko wiesz, ta czarownica to była obłąkana szesnastolatka, a nie czarownica. :)
 
Top Bottom