Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
A w ogóle w tym zwiastunie na samym początku ten żołnierz mówi iż ta kobieta dopuszczała się ludożerstwa jeżeli to prawda to ciekawe czemu to robiła
 
adamiakowa said:
A w ogóle w tym zwiastunie na samym początku ten żołnierz mówi iż ta kobieta dopuszczała się ludożerstwa jeżeli to prawda to ciekawe czemu to robiła
Pomyśl... Wojna, spustoszenie, głód...
 
Co dziwne gdyz nie wyglada na szczegolnie zabiedzona. Ludozerstwo jest opcja ostateczna dla wiekszosci ludzi, a ona raczej nie dotarla do tej granicy.
 
raisond said:
Co dziwne gdyz nie wyglada na szczegolnie zabiedzona. Ludozerstwo jest opcja ostateczna dla wiekszosci ludzi, a ona raczej nie dotarla do tej granicy.
Widocznie była akurat po sytym obiedzie.
 
CGI d*py nie urywa...


Edit: Czy ktoś widział moją d*pę?!?

Już spokojnie z tymi minusami, nigdy więcej gimbusowego humoru :p/>
 
@Ventrue

Miłogost Reczek podkładał głos nie tylko pod Vesemira. W wiedźminie 1 zdubbingował:
Talara
Vesemira
Krasnoludzkiego kowala
Kupca
 
Czy Wy w ogóle graliście w jedynkę? Aktor grający Vesemira użyczył głosu również Talarowi.
 
Wiem przecież, ale mówię tutaj o barwie głosu. Porównacjie sobie tego Vesymira z 1 z Trailera i Talara, to usłyszycie o co mi chodzi.
 
Dla mnie ten głos Vesemira jest jak najbardziej normalny. Ciekaw jestem tylko tego, czy w grze pojawi się też Eskel i Lambert. Już grając w 2 część liczyłem na ich obecność, niestety przeliczyłem się, może teraz będą mieli jakąś małą rolę do odegrania w W3.
 
W końcu. Panowie, w końcu. Mrok, zniszczenie, nędza i głód.

Eksplozja klimatu.

Nie chcę przynudzać, ale wiecie o co chodzi. Brawo, REDzi. :D
 
Tak wgl to na filmiku nie widać ani przez chwilę z bliska twarzy Vesemira, ani nie zostało wypowiedziane jego imię... więc dla tych, którzy nie grali w W1, nadal pozostaje chyba nieodgadnioną tajemnicą, kto jest towarzyszem Geralta :p To, że można go poznać tylko po głosie, jest chyba swego rodzaju uśmiechem dla fanów, którzy są z serią od samego początku :)
 
Ależ bym się ucieszył gdyby o 20 jeszcze coś dodatkowego przygotowali. Trochę szkoda jeśli to był materiał przygotowany na Gamescom, bo teraz nie mają czym nas zaskoczyć podczas tych targów.
 
Seinnt47 said:
I zegar znikł z KillingMonsters xD A 20 chyba jeszcze nie ma xD
O co kaman?! xD
Eh, O 20 mieli udostępnić owe świetne CGI, ale zrobili to wcześniej. Więc oczywistym jest anulowanie zegaru...
 
Pewnie dzisiaj już nic nie ujrzymy, zważywszy na to że strona killingmonsters została zaktualizowana. A jeżeli chodzi o Gamescom to pewnie coś i z tej okazji mają w zanadrzu:D Przynajmniej trzeba mieć taką nadzieję. Co do głosu, przez chwilę myślałem, że to Letho, no ale teraz Vesemir jest bardziej prawdopodobną opcją.
 
Top Bottom