Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
CGI świetne.

W czasie wojny nic nie jest czarne bądź białe. Trudno być świętym w czasach wojny i chaosu, nietrudno zostać wtedy zbrodniarzem. Oby nie dane Nam było dokonywać w życiu takich wyborów...
 
Rudal said:
heh...

Jestem właśnie po rozmowie ze znajomym na temat tego filmiku. On nadal uważa że Assassins Creed jest lepsze....

Niektórych po prostu nie da się już uratować.
Mam nadzieję, że to już były kolega? xD
 
Mengaard said:
Pomodlimy się do Melitele dla niego.



Wielka Melitele, łaski pełna. Prawda z Tobą. Módl się za nami grającymi, teraz i w godzinę premiery świętej, amen.
 
Jestem właśnie po rozmowie ze znajomym na temat tego filmiku. On nadal uważa że Assassins Creed jest lepsze....

Tylko jeszcze uściślij czy chodziło o grę jako grę czy CGI, bo akurat w przypadku CGI choćby do Brotherhooda czy Revelations to od strony technicznej można by się kłócić czy aby nie lepsze od dokonań Platige Image.

A jeśli o grę to cóż, każdy ma swoje gusta i to że ktoś daną grę woli bardziej od innej to jeszcze nie powód do tego żeby gościa pokazywać palcami :rolleyes:
 
HuntMocy said:
Tylko jeszcze uściślij czy chodziło o grę jako grę czy CGI, bo akurat w przypadku CGI choćby do Brotherhooda czy Revelations to od strony technicznej można by się kłócić czy aby nie lepsze od dokonań Platige Image.

A jeśli o grę to cóż, każdy ma swoje gusta i to że ktoś daną grę woli bardziej od innej to jeszcze nie powód do tego żeby gościa pokazywać palcami :rolleyes:/>

Jak to? Przecież zbluźnił!
 
Żeby nie było nieporozumień. Mówimy o filmiku a nie o grze czy całej serii.

A jego argumentem było że AC był "lepiej zrobiony" :)

Ja moge być nie za bardzo obiektywny w tej kwestii bo AC nigdy nie lubiłem i mimo iż podobają mi się filmiki z AC to nie niosą ze sobą tego emocjonalnego ładunku jaki ma Wiedźmin.
Nad stroną techniczną można rozwodzić się godzinami ale "technika" to nie wszystko. Wiesiek ma dla mnie lepszy klimat, zarówno gra jak i filmiki.
 
Assassin skończył się dla mnie na Kill'em... ekhm znaczy się na Revelations. Trójka to dobra gra, ale jeżeli nie patrzy się na nią jako na kolejną część AC.

A temu koledze, to płyty połam, albo dysk twardy, zależy na czym trzyma, gorzej jak na steamie. :p

^up lepiej zrobiony? ACIII to gra w której był bug na bugu. Bardzo lubię też tamtą serię, ale wydaje mi się, że lepiej zrobiony to taki trochę dziecięcy argument.
 
PATROL said:
Assassin skończył się dla mnie na Kill'em... ekhm znaczy się na Revelations. Trójka to dobra gra, ale jeżeli nie patrzy się na nią jako na kolejną część AC.

A temu koledze, to płyty połam, albo dysk twardy, zależy na czym trzyma, gorzej jak na steamie. :p/>

W AC jedyne co można zaliczyć na plus to miasta Florencja Wenecja Rzym. Zawsze byłem sceptyczny do tej marki i miałem rację wszystko poza odwzorowaniem miast jest średnio słaba. Co jak co ale gdyby Novigrad był wielkości któregoś z nich
 
Mnie fabuła strasznie wciągnęła w AC, by w ACIII mnie odstraszyć. Zawsze grałem, by dotrzeć do fragmentów gdzie grałem Desmondem, ale w ACIII były one nudne i zakończenie do bani. Podszedłem do niej później, kiedy trochę odpocząłem od poprzednich AC i gra wydała mi się sporo lepsza.

Taak, Novigrad wielkości Rzymu, ech pomarzyć można :)

@Smiki, bo tak im pasowało, i wyszło całkiem fajnie, a tło historyczne dodaje całej grze wiarygodności.
 
Chciałem napisać jaką konstruktywną analizę trailera ... ale nie mogę ... przez klawiaturę nie przechodzi mi nic innego jak ... MATKO JAKIE TO ŚWIETNE !! !!
 
PATROL said:
@Smiki, bo tak im pasowało, i wyszło całkiem fajnie, a tło historyczne dodaje całej grze wiarygodności.

Równie dobrze by pasowało, gdyby jednak haszysz zażywali. Ba, nawet urozmaicenie gry by było.
 
A nigdzie nie było, że nie zażywali, a nawet było coś wspomniane, o nawdychaniu się substancji w ogrodzie za fortecą, jako element wkroczenia w społeczność.
 
Top Bottom