Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata




Mamy przyjemność zaprezentować wynik wspłpracy studia oraz zdobywcy nagrody BAFTA, Tomasza Bagińskiego z Platige Image.
Zabjca Potworw ilustruje okrutny i mroczny świat wiedźmina, ukazując posępny klimat nadchodzącego hitu, gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Chcieliśmy, aby nasz film pokazał, że Geralt, mimo iż przez wielu uważany jest za zwykłego najemnika, ma swj własny kodeks postępowania i działa ponad brudną moralnością, ktrą przesiąknięty jest jego świat - nawet jeśli nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka - powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

Zabjca Potworw to doskonała okazja, aby pokazać klimat Ziemi Niczyjej, jednego z rozgległych obszarw, ktry gracze odwiedzą podczas gry. Wszechobecne uczucie przygnębienia może być mocno szokujące... szczeglnie gdy weźmiemy pod uwagę kto często okazuje się być prawdziwym potworem - dodał Badowski.
Zobacz Zabjcę Potworw tutaj.
 
Heh szkoda że to wyciekło i Redzi musieli wrzucić to wcześniej ehh :( Pomimo tego czekania taki sposób reklamy jest fajny :)
 
No, a co w takim razie z licznikiem na killing monsters? Aha, CGI prostuje fałdy mózgowe XD
 
MM360 said:
Tak. Nadchodzi:)

Wszystkim chodzi jedno po glowie, wiec zapytam Was wprost. Czy dzisiaj jeszcze zobaczymy ten sam cinematic w polskiej wersji? Wile osób bedzie czekać do tej 20 godziny, aby usłyszeć rodzimą mowę :).
 
A wyłapał ktoś może tajną wiadomość, gdzieś tak na 02:12, bo ja próbuje i mi nie wychodzi />/> , nie mam wiedźmińskiego refleksu, więc byłbym wdzięczny za screena. A co do trailera to normalnie z wypiekami na twarzy oglądałem, świetna robota.

A tak przy okazji to można wiedzieć skąd ta niespodzianka? Przecież trailer i gameplay miał się pojawić dopiero na gamescomie.

Nie pisz dwóch postów pod rząd. Używaj opcji "edytuj". Połączyłem.
Vatt
 
robi2166 said:
A wyłapał ktoś może tajną wiadomość, gdzieś tak na 02:12, bo ja próbuje i mi nie wychodzi />/> , nie mam wiedźmińskiego refleksu, więc byłbym wdzięczny za screena. A co do trailera to normalnie z wypiekami na twarzy oglądałem, świetna robota.
Ukrytej wiadomości chyba nie ma, bo na angielskim trailerze można sobie dać prędkość x0.25 i poprzedni film przy tej prędkości pokazał wiadomość. Tutaj nic nie widzę.

Co do trailera... Szok. Niesamowite.
 
Pierwszy raz oglądam zwiastun który mnie tak zszokował (znęcanie się nad tą kobietą)
Żaden Rpg NIE MA takiego klimatu !!!
Miazga
 
Top Bottom