Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
Jeszcze w życiu nie przeszło mnie tyle ciarków w niecałe 3 minuty. Najlepszy materiał jaki kiedykolwiek widziałem!!

SZOK, WSPANIAŁE aż mi słów zabrakło.

/edit
Widział ktoś może moją szczękę?
 
A co z tą paczką tapet i mp3 co była pod licznikiem będzie jeszcze do ściągnięcia ;)? A może ktoś z Was jest wstanie podać bezpośredni link :D?
 
Nie wiem co powiedzieć bo zbieram jeszcze szczękę z podłogi. To było po prostu EPICKIE!!! Mam nadzieję,że podobne sytuacje jak ta w trailerze znajdą się w grze. Dziękuje wam za robienie takich gier i takich zwiastunów.
 
Pewnie będą.
Teraz REDzi muszą uporać się z tym bałaganem, przywrócić tam wszystko do porządku przez ten hem, wyciek. ;)
A jak nie, to może pokuszę się, żeby gdzieś to wrzucić, bo wczoraj ściągnąłem całą paczuszkę. :p
 
Zauważył ktoś, jak w 1:46 pałka, czy coś w ten deseń, przechodzi przez głowę jednego z szubrawców ? :D
 
Pytania które sę teraz nasuwają:

Czy ten cinematic to to, co mielismy zobaczyć dzisiaj o 20?
A może to przeciek materiału przygotwanego na Gamescom?

Wolałbym żeby prawdą okazała się pierwsza opcja, a w Kolonii zobaczymy coś wiecej :)
 
metkat said:
Zauważył ktoś, jak w 1:46 pałka, czy coś w ten deseń, przechodzi przez głowę jednego z szubrawców ? :D/>
Przechodzi przez głowę ? Nie bardzo rozumiem :p. Tą pałką dostaje przez łeb, ona pęka i odłamek przelatuje przed obiektywem kamery. Nie ma tu nic niezwykłego :). I nic nie przenika. Bynajmniej Ja nic nie widzę :p.
 
Białowłosy potwór />

Zaatakował ich białowłosy potwór. Skoczył na nich z muru. Z
wysokości, z której niepodobna było skoczyć, nie łamiąc nóg. Niepodobna
było wylądować miękko, zawirować w umykającym oczom piruecie i w ułamku
sekundy zabić. Ale białowłosy potwór dokonał tego. I zaczął zabijać.

Scoia'tael walczyli zażarcie. Mieli przewagę. Ale nie mieli żadnych
szans. Na rozwartych ze zgrozy oczach Cahira dokonywała się masakra.
Szarowłosa dziewczyna, która przed chwilą go poraniła, była szybka, była
niewiarygodnie zwinna, była jak kocica broniąca kociąt. Ale białowłosy
potwór, który wpadł między Scoia'tael, był jak zerrikański tygrys.
Szarowłosa panna z Cintry, która z niewiadomych powodów nie zabiła go,
sprawiała wrażenie szalonej. Białowłosy potwór nie był szalony. Był spokojny i zimny. Mordował spokojnie i zimno.
 
serafin1209 said:
Przechodzi przez głowę ? Nie bardzo rozumiem :p/>. Tą pałką dostaje przez łeb, ona pęka i odłamek przelatuje przed obiektywem kamery. Nie ma tu nic niezwykłego :)/>. I nic nie przenika. Bynajmniej Ja nic nie widzę :p/>.

Macie rację :D Przez chwilę mi się wydawało, że ta pałka nie pęka ;)
 
Fenomenalny trailer, z coraz większą niecierpliwością czekam na premierę, bo szykuje się absolutnie najbardziej klimatyczna gra w historii.
 
Normalnie z trailera aż kipi klimatem, jeśli zostanie to utrzymane w grze to przejść W3 tylko raz to będzie normalnie grzech :)
 
@Drucha3
Raz przejść to będziemy na początku na wyścigi kto przejdzie grę na 100% nie pomijając żadnego questu.
To chyba zajmie przynajmniej z miesiąc jak nie dwa. :D
 
Top Bottom