Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
Mengaard said:
Tylko wiesz, ta czarownica to była obłąkana szesnastolatka, a nie czarownica. :)
Tego nie wiemy na 100%. Równie dobrze mogła udawać (bo jednak np. Ciri była w jej wieku, nie? A czarować umiała). Geralt też tego nie wiedział, podobnie jak w trailerze, czy babka jest niewinna, czy coś przeskrobała. Więc przykład chyba dobry.
 
Nie no nie wytrzymałem, puściłem szczękę, wpadła mi pod szafę i nie mogę znaleźć, teraz mam...
Ale było warto :D Dobra robota!
 
 
CGI rewelacja, tylko szkoda że takie krótkie :( no i ta walka... Niby jest widowiskowa i tak dalej, ale jednak zbyt szybka. W CGI do W2 wyglądało to (wiem że teraz pewne osoby będą chciały ruszyć pod mój dom z widłami) lepiej. Jedynie na zwolnionym tempie można przyjrzeć się dokładnie temu, co robi Geralt w trakcie walki.
Najbardziej podoba mi się wygląd Ziemi Niczyjej. Od razu przypomina mi się Podgrodzie Wyzimy. Mam tylko nadzieję, że ZN nie będzie cała spalona i monotonnie szara. Poprawy klimatu w stosunku do W2 nie można jednak odmówić. Jest ponuro, mrocznie i brudno. A to przecież dzień. Nie chciałbym znaleźć się w takim miejscu nocą, tym bardziej, że po zachodzie słońca ma być znacznie ciemniej niż w poprzednich częściach gry. A jak jeszcze pomyśleć, jakie potwory mogą się czaić między tymi drzewami, to aż ciary przechodzą :D
 
Czy tylko mi głos Vesemira wydaje się sztuczny? Redzi chyba zmienili aktora albo mówi jakoś dziwnie z pompatycznym zacięciem
 
Najlepszy trailer jaki oglądałem KIEDYKOWIEK, powala, wymiata, rządzi. Jest świetny! To będzie najlepsza gra wszechczasów. Nie mogę się doczekać. To jest zbrodnia kazać nam tyle czakać i rozbudzać w nas taki apetyt. Szacun dla całej ekipy. Świetna robota. Tak trzymać, jestem z Wami do końca!
 
Zwiastun w porządku, trzyma poziom, znacząco levelu hype'u nie podniósł, ale jest ok.
Mam pewne zastrzeżenia względem jego polskiej wersji, ale o tym później.

Dobrze że z ujawnieniem CGI nie zwlekano do targów. Jest szansa, że tam Czerwoni uraczą nas czymś nowym i nie, nie mam na myśli gameplay'a.
 
Solan7 said:
CGI rewelacja, tylko szkoda że takie krótkie :(/>/> no i ta walka... Niby jest widowiskowa i tak dalej, ale jednak zbyt szybka. W CGI do W2 wyglądało to (wiem że teraz pewne osoby będą chciały ruszyć pod mój dom z widłami) lepiej. Jedynie na zwolnionym tempie można przyjrzeć się dokładnie temu, co robi Geralt w trakcie walki.
Czyż nie z tego byli znani wiedźini, że zabijali i walczyli BŁYSKAWICZNIE? :D

A trailer... genialny :D Jeszcze trudniej będzie mi teraz czekać na premierę :D
 
Top Bottom