Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
Ogólnie to fajne emocje wywołuje ten film, przynajmniej we mnie. Na początku, gdy żołnierze znęcają się nad dziewczynką, jest mi jej żal, mimo tego, że rzekomo mogła dopuszczać się okropnych czynów, lecz w końcówce widząc jej przerażająco uśmiechniętą facjatę i niesamowite przerażenie w oczach żołnierza, to właśnie jego zrobiło mi się trochę żal. Geralt pomógł jej, bo widział, że jest słabsza i potrzebuje pomocy, a to, czego dopuściła się ona wcześniej nie obchodziło go, ponieważ nie był tego świadkiem, ba, nawet nie wiedział czy te oskarżenia pod jej adresem były prawdziwe. I to jest właśnie piękne w filmikach PI, świetna akcja zgrana z doskonałą muzyką, wywołująca różne emocje u widza.
 
Aż z urlopu wróciłam na chwilę, żeby wyrazić opinię o trailarze: wbija w fotel.

Tematyka bardzo emocjonująca, a do tego bardzo wiedźmińska, dokładnie taki rodzaj wyborów, jakie były w Sadze. Tyle, że w powieści przeczytanej z 15 razy już mnie tak nie ruszały rozmaite sceny, a tu mam wizualizację czegoś brudnego, strasznego i w gruncie rzeczy prawdopodobnego (w innym miejscu, w innym czasie). Krótko mówiąc - pełen realizm, klimat i rosnące oczekiwania z mojej strony.

A Geralt wygląda perfekcyjnie.
 
RoleQ said:
Czy ta dziewczyna z trailera nie przypomina wam Kasi Tusk??



Wszystko gra? na pewno?
 
@Raison, chodziło chyba o to, że wygląda dokładnie tak, jak ktoś, kto od tygodni włóczy się po bezdrożach, lasach i pogorzeliskach. I, zaraza, zapomniał wziąć z domu brzytwę :p
 
Irytujacy jest ten blur w scenie walki. Zdecydowanie powinni to zrobic w 60 klatkach.
I jak na zolnierzy, maja spore braki w uzbrojeniu. Jeden noz i palka.
 
Chciałbym zwrócić uwagę na ogromne podobieństwo tego CGI do zwiastuna Wiedźmina 1. Sceny przeplatane z obracającymi się fragmentami medalionu, a na końcu taka sama muzyka i niemal identyczne oddalenie całej głowy wilka. Duży krok w kierunku "jedynki". W żadnym trailerze W2 nie było niczego takiego :D
 
CGI świetne i klimatyczne, zbroja beznadziejna, osobiście wolałbym walkę bardziej pojedynkową w tym zwiastunie (na miecze), bo wyszła bardziej w stylu assasyna.
 
Może miecze leżały na ziemi i nie docenili wiedźmina? To, że idą w stronę jedynki to najlepsza rzecz, bo klimatem biją wszystkie inne gry klimatem nadrobią wszystko inne jeśli byłoby co nadrabiać ale nie będzie ;p
 
raisond said:
Zarosniety, nieumyty, wlosy brudne i w strakach.

"A Geralt wygląda perfekcyjnie."
Czyt. dokładnie tak, jak powinien wyglądać Geralt, taki skrót myślowy, ale raczej do rozszyfrowania, jak widać ;>

O detalach uzbrojenia rozmawiać chyba nie ma sensu, bo akurat tyle samo wiemy o okolicznościach zajścia, co o pogodzie na kolejny weekend...

Tak czy siak, film robi wrażenie.
 
Ktoś mówił o tapecie z dziewczyną z trailera, pewnie ze względu na te ujęcie


Zresztą Robert pewno zaraz to potwierdzi, jako fan Monici - Oczy baardzo podobne do Bellucci
 
heh...

Jestem właśnie po rozmowie ze znajomym na temat tego filmiku. On nadal uważa że Assassins Creed jest lepsze....

Niektórych po prostu nie da się już uratować.
 
Rudal said:
heh...

Jestem właśnie po rozmowie ze znajomym na temat tego filmiku. On nadal uważa że Assassins Creed jest lepsze....

Niektórych po prostu nie da się już uratować.

A w jakim wieku jest twój kolega? To może wiele wytłumaczyć... (ale nie musi)
 
Top Bottom