Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
kptwlodzimierz said:
Mniam, na http://thewitcher.com/killingmonsters/ dodano naprawdę smakowitą tapetę związaną z trailerem:

http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/www/thewitcher/media/tree_1920x1200.jpg

Brawo za budowanie klimatu ;)
Nom, prawie dwa tygodnie temu ;P

kptwlodzimierz said:
Ta tapeta jest tam od poniedziałku. :p
I to zeszłego ;P
 
Ta tapeta jest tam od poniedziałku. :p
A mina dziewczyny jest naprawdę psychopatyczna. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Geralt nie dokonał dobrego wyboru. Nie powinien wybierać w ogóle.
 
Hostile said:
W ostatniej scenie dziewczyna spojrzała na wiszącego Nilfgaardczyka jak na potencjalną wędzoną szynkę ;P

A Geralt bojąc się o jej kondycje psychiczną mówi do niej : Zamknij oczy. Co za naiwniak.
 
Powtórzę się, że REDzi powinni wrzucić jakiegoś pobocznego questa z tą laską. Dowiadujemy się jak było, a wtedy możemy naprawić swój błąd z trailera xD Albo zostawić ja żywą znowu^^
 
ser-ekxD said:
Powtórzę się, że REDzi powinni wrzucić jakiegoś pobocznego questa z tą laską. Dowiadujemy się jak było, a wtedy możemy naprawić swój błąd z trailera xD Albo zostawić ja żywą znowu^^
Albo tym razem "pogłębić" naszą znajomość, gdy Vesemir nie będzie nam już przeszkadzał ;P
 
Najbardziej śmieszą mnie komentarze pod filmem, albo to polaków wyzywają od nazistów, albo że to my rozpoczeliśmy 2 wojne światową... ehh internety... a no i jeszcze reklamy jakiś tam strony które dają kasę czy coś w tym stylu.. Dużo jest też przyjaznych komentarz :)
 
Hmm, podczas robienia sobie kanapek właśnie uświadomiłem sobie, że używam podobnego noża jak Geralt w tym filmie:




Przypadek? ;P
 
Wojtak212 said:
Ja też (pewnie jak większość polski :p ) Ten nóż jest nilfgaardzka.
Ten nóż jest akurat polska ;P

Znaczy się dobrze wiem, że nóż należał do Nilfgaardczyka, ale nie da się ukryć, że na filmiku to Geralt go używał ;P
 
MrDruid said:
Moze po wszystkim chcieli sobie zrobic kanapki? :p
Taa, Geralt specjalnie zostawił nóż dziewczynie, by mogła sobie nim posmarować kanapki dżemem z Nilfgaardczyka ;P

MrDruid said:
Nie wiem, kto dał Ci minusa, ale wyrównałem.
Domo arigato :)
 
Hostile said:
Hmm, podczas robienia sobie kanapek właśnie uświadomiłem sobie, że używam podobnego noża jak Geralt w tym filmie:

Przypadek? ;P

Cóż... nie pozostaje Ci nic innego jak wyjść z tym nożem na miasto. Kto wie, może twa ukochana znów jest w tarapatach?
 
Hostile said:
Taa, Geralt specjalnie zostawił nóż dziewczynie, by mogła sobie nim posmarować kanapki dżemem z Nilfgaardczyka ;P

- Córciu, co dzisiaj na obiad?
- Nilfgaardczyk w sosie własnym.

:p

Że tak dodam, wisielczy humor hehe
 
SMiki55 said:
Nawet rosyjski Czarny brzmi lepiej od polskiego...

Skąd taka niechęć do polskiej wersji? Nie wiemy, czy są to czystej krwi Nilfgaardczycy. Może to sprzedajni najemnicy? Angielski żołnierz brzmi dla mnie jak jakiś arystokrata i nie pasuje do wizerunku tego żołnierz. Polski Geralt jest wspaniały, bo tak jak w książkach jego głos jest zimny i wyprany z uczuć. Może to dlatego, że czytając sagę mam zawsze wyobrażenie typowego średniowiecza europejskiego, a anglosaskie fantasy to dla mnie bardziej kolorowa baśń.
 
ViQu said:
Skąd taka niechęć do polskiej wersji? Nie wiemy, czy są to czystej krwi Nilfgaardczycy. Może to sprzedajni najemnicy? Angielski żołnierz brzmi dla mnie jak jakiś arystokrata i nie pasuje do wizerunku tego żołnierz. Polski Geralt jest wspaniały, bo tak jak w książkach jego głos jest zimny i wyprany z uczuć. Może to dlatego, że czytając sagę mam zawsze wyobrażenie typowego średniowiecza europejskiego, a anglosaskie fantasy to dla mnie bardziej kolorowa baśń.

Nie mam nic do polskiego Geralta. Jedyne co mi nie pasuje w polskiej wersji to głos Nilfgaardczyka. Po prostu strasznie mi się spodobał akcent, z jakim angielski wojak odczytuje wyrok.
 
Top Bottom