Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
robert70r said:
To jest, o ile pamiętam, jedna z kart, które dostawaliśmy po upojnej nocy. :)
Karta z bruxą była trochę inna, a te koncepty były wykorzystywane jako reklama Wiedźmina w czasopismach komputerowych. Na jednej stronie był obrazek pięknej dziewczyny opisane tekstem "Dla jednych gorąca okazja" (chyba coś w ten deseń, darujcie, ale nie pamiętam dokładnie ;P), a po przewróceniu strony Geralt przebijający zabójczą piękność i podpis "Dla innych tylko praca" ;P
 
Karesh said:
Ej wiecie, bo tak ogólnie to...



też bym się
 
http://www.youtube.com/watch?v=vw-aF8T2Arc#at=111 przejrzałem kilka stron wstecz i niezanazłem ale fajne , i gdyby ktoś nie widział ..:)/>

Było już dwa razy w innych tematach. Poza tym głupie :p
z.
 
Hostile said:
Karta z bruxą była trochę inna, a te koncepty były wykorzystywane jako reklama Wiedźmina w czasopismach komputerowych. Na jednej stronie był obrazek pięknej dziewczyny opisane tekstem "Dla jednych gorąca okazja" (chyba coś w ten deseń, darujcie, ale nie pamiętam dokładnie ;P), a po przewróceniu strony Geralt przebijający zabójczą piękność i podpis "Dla innych tylko praca" ;P

Dokładnie. w CDA na pewno było to prezentowane ;)

IwaN - Mi się wyświetlają oba z tych artów, które wrzuciłem w spoiler.

Ahh ile to już czasu minęło od premiery W1 :) w sumie klimatem to bardziej podobały mi się plakaty z pierwszej części niż z drugiej :) bardziej klimatyczne :)
 
No tak.

To może ja, tak od siebie dodam, co myślę.

Nie podoba mi się to, co ze mną zrobił ten CGI. Czuje się pogryziony i wypluty. Żuchwa uderzyła dramatycznie o klawisze klawiatury, a sam filmik skończył się, nim zdążyłem ją podnieść.

W końcu jest pokazana ta nadludzka szybkość Wiesława. Za krótko mości panowie Redańczycy, pięknie - ale za krótko...

Platige Image winien zostać zdzielony wielką, ciężką sakiewką z orenami, zamknąć siedzibę na trzy spusty i nie wypuszczać nikogo, nim nie będzie gotowy jakiś schludny mini serial.

W myśl idei zaprezentowanej ongiś w Sadze, iż pieniądz otwiera każde drzwi.
 
Platige Image winien zostać zdzielony wielką, ciężką sakiewką z orenami, zamknąć siedzibę na trzy spusty i nie wypuszczać nikogo, nim nie będzie gotowy jakiś schludny mini serial.

Popieram w całej rozciągłości. ;)
 
Nars, też bym cię zdzielił sakiewką za ten post, ale odkąd stałeś się Niebieskim w służbie prawa, to nie możesz już przyjmować korzyści majątkowych od innych forumowiczów ;P
 
7 razy. Tyle obejrzałem :D.
A jak Rozenek mówi - Zabijam Potwory to zawsze ciarki przechodzą :D.
Jaram się.
Ta kobitka, co Hostile ma w awatarze fajnie wyszła, tak jakoś naturalnie, emocje na jej twarzy są... Cóż... Naturalne.
Ja pierwszy raz trailer ogladalem w najgorszej jakosci jaka tylko jest i z 10 minut to trwalo, bo takiego necika mialem nad morzem jak bylem :D. Ale i tak warto było.
Świetna robota studia Platage Image, reżysera i innych fachowców :).
Mam cichą nadzieję, że do premiery Wiedźmina REDzi uraczą nas jeszcze jakimiś takimi animacjami :D.
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby było tego materiału tyle co w Diablo 3 np. :D.
 
Zdecydowanie slabo. Ponizej dwudziestu oznacza, ze nie widziales polowy szczegolow. Dopiero po doglebnym przeanalizowaniu kazdej klatki mozesz sie uznac za hardkorowego ogladacza.
 
Top Bottom