Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
To co zapodał @P ATROL na 11 stronie też mega dobra jakość. I w rodzimym języku.

thewitcher.com/km/killing_monsters_download_pl.php
 
Polliver said:
Po 70 razach, tekst to się już na pamięć umie :p
Tekst to ja już umiałem na pamięć zanim wrzucili do sieci CGI, bo odsłuchiwałem sobie kilkukrotnie audio, które wyciekło z prezentacji na E3 ;P
 
A idźcie, zboczeni jesteście Wszyscy! :p/>/>

Edit: Weszliście mi na ambicję. Juz jest 10.
Ściągnąłem te pół giga :D/>, ale wole wersje polska : p

Edit:2

Widzieliście, jak ta dziewczyna patrzy na końcu na tego powieszonego? :D
Jak na mięso.
A może była winna? :p
 
Jabberwocky said:
Ściągnąłem te pół giga :D, ale wole wersje polska : p
To trzeba było ściągnąć te pół giga w wersji polskiej ;P

Jabberwocky said:
Widzieliście, jak ta dziewczyna patrzy na końcu na tego powieszonego? :D
Jak na mięso.
A może była winna? :p
Widzieliśmy, a jakże, już niejedna teoria odnośnie tego padła :p
 
Ja ją wysnułem ;) Nie tylko na koniec tak patrzy w trakcie walki w jej obronie też :) Musieliśmy jakoś ochronić naszego pytamowego brata @Hostile przed taką nieszczęśliwą miłością.
 
PATROL said:
Dla prawdziwej miłości liczy się przecież wnętrze
Tiaa przekonałem się o tym niedawno :) Laska prawie jak ta na filmie niby fajna a tak naprawdę wampir bez serca ;)

PS: No niee ZIELONA ekhem..widać brak sql mi nie służy :(
 
[quote nick:"Hostile"]To trzeba było ściągnąć te pół giga w wersji polskiej ;P[/QUOTE]

No to przecież tak też później zrobiłem ;]. Bodajże na 11 stronie ktoś podał link do pl.
Ale angielska wersja językowa też może się podobać za granicą, Geralt ma też fajny głos w niej.
 
Michax said:
Ja ją wysnułem ;) Nie tylko na koniec tak patrzy w trakcie walki w jej obronie też :) Musieliśmy jakoś ochronić naszego pytamowego brata @Hostile przed taką nieszczęśliwą miłością.
Pytamowy brat, LOL :D Tyle czasu spędziłem na WO i nie wiem, co to znaczy, czy to coś zboczonego? :p A da się to leczyć? :p

Michax said:
Tiaa przekonałem się o tym niedawno :) Laska prawie jak ta na filmie niby fajna a tak naprawdę wampir bez serca ;)
Ale przecież zakochane wampiry są teraz w modzie, prawda? Nie są? Że niby Pattinson się już nie podoba, teraz liczy się tylko Justin Bieber? No cholera, znowu nie jestem na czasie ;P
 
@Hostile Teraz tylko Łan Gejrekszyn, polecam każdemu ich nowatorskie piosenki, znaczy covery, które i tak były tak świetne, że bez nich każdy je znał i śpiewał, ale małolaty i tak się jarają.

A co do tego, że W3 ma być zbliżony graficznie do CGI, bardzo możliwe, ale i tak nie będzie się miało takiego wrażenia, bo tutaj mamy wyreżyserowaną walkę, konkretne animacje w konkretnej sytuacji, tam będzie trochę inaczej. Ale jest 96 animacji w walce, więc kto wie, kto wie.
 
Top Bottom