Nowy Mod do Wiedźmina 2 - Full Combat Rebalance

+
Nowy Mod do Wiedźmina 2 - Full Combat Rebalance



Wszystkim, ktrzy zastanawiają się nad kolejnym podejściem do Wiedźmina 2, niesiemy bardzo dobrą nowinę. Andrzej Kwiatkowski, Gameplay Designer w CD Projekt RED (wcześniej znany w środowisku modderskim jako Flash) właśnie obublikował swoje najnowsze dzieło - Mod Full Combat Rebalance do Wiedźmina 2! Modyfikacja niesie za sobą bardzo wiele zmian w systemie walki, a także poprawia niektre bugi. Głwnym założeniem autora było zwiększenie mobilności i responsywności Geralta. Moda możecie pobierać stąd, natomiast wszyscy zainteresowani listą zmian, znajdą ją tutaj.
 
Wszystko po angielsku, a jak ktoś nie umie angielskiego ( patrz ja ) to co ma zrobić? Przecież w 2 dni się nie nauczę, raczej już w ogóle ;p. Ostatnio coraz więcej tego, strony o wieśku po agielsku też działają lepiej i wgl. ale dobra nie będę narzekał.
 

Yngh

Forum veteran
Trzeba się będzie tym zainteresować w wakacje ;). Patrząc na changelog, to naprawdę pokaźny mod.
 
Arraqnz said:
Wszystko po angielsku, a jak ktoś nie umie angielskiego ( patrz ja ) to co ma zrobić? Przecież w 2 dni się nie nauczę, raczej już w ogóle ;p. Ostatnio coraz więcej tego, strony o wieśku po agielsku też działają lepiej i wgl. ale dobra nie będę narzekał.


Jak kompletnie nie umiesz ang to może to Cię poratować trochę:
http://www.google.com/translate?hl=en&ie=UTF8&sl=auto&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fstatic.cdprojektred.com%2FCDPRED%2FVarious%2FFCR2.pdf

Choć przeciętny człowiek nie jest w stanie tego czytać xD
Swoją drogą sam zauważyłem, że polskie community jest teraz trochę olewane na rzecz 'reszty świata' i większość rzeczy puszczanych w świat nawet przez CDPR nie jest po polsku, ani nawet tłumaczona na PL. Ale z drugiej strony gra ma odnieść sukces na całym świecie więc jest to poniekąd zrozumiałe.

Więc jeśli Ci aż tak nie zależy na szybkim przyswojeniu changeloga, to poczekaj, aż ktoś życzliwy to przetłumaczy dla takich jak ty, bo pewnie jest ich trochę mimo wszystko :)/>


A wypuszczanie tego moda na początku sesji to barbarzyństwo:( I dopadnę Flasha za to chyba! xD
 
Chyba sobie na razie odpuszczę ściąganie moda i poczekam, aż stronka będzie się normalnie otwierać :)
 
http://static.cdprojektred.com/users/redkit/80/80/files/77_28dd2c7955ce926456240b2ff0100bde.zip

Mi się pobrało, może komuś, też zaskoczy.
 
Skoro mod jest taki dobry i do tego zrobiony przez designera to może zrobić z niego oficjalny patch, który pobiera się z launchera ?
 
Uytkownik said:
Skoro mod jest taki dobry i do tego zrobiony przez designera to może zrobić z niego oficjalny patch, który pobiera się z launchera ?

Mod wprowadza zmiany, przez które gra byłaby za trudna dla większości graczy. Poza tym, o ile się nie mylę, to wyzja gry Flasha a nie całej ekipy CDPR.
 
Flash, pisałem to odnośnie FCR do W1, ale napiszę to samo i przy FCR do W2: Odwaliłeś Kawał Dobrej Roboty!! Niestety nie mogę teraz wypróbować moda, ale czekam z niecierpliwością. Lista zmian jest naprawdę imponująca!! Na pierwszy rzut oka świetnie to wygląda!! Chyba teraz walka bedzie zbliżona do tej, która jest planowana w W3, więc dostaliśmy pewnego rodzaju przystawkę przed daniem głównym :) Pozdrawiam serdecznie :)
 
FCR to bardziej rozbudowana sprawa, no i ten do W1 miał aż 6 poziomów trudności, dopiero 3 ostatnie były jakimś konkretnym wyzwaniem.
 
Najtrudniejszy poziom "Wiedźmin" w FCR do W1 rzeczywiście był jakimś wyzwaniem, ale chyba o to chodzi, prawda?:) Żeby dostosowywac się do wyzwań. Ja na tym poziomie przeszedłem całą grę, zabijając dwa razy Króla Gonu :)
 
Poza tym ogromną zaletą FCR 1 było to, że gra faktycznie stawała się raczej coraz trudniejsza niż coraz łatwiejsza, jak to często bywa we wsółczesnych RPGach. Zdarzały się co prawda wyjątkowe difficulty spikes, w stylu słynnych dwóch Graveirów w piwniczce. Ciekawe jak będzie tutaj.
 
Top Bottom