Nowy tryb już wkrótce!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Nowy tryb już wkrótce!



Już jutro zapraszamy na stream, w którym pokażemy nowy tryb rozgrywki w GWINCIE. Transmisja rozpocznie się o godzinie 21 czasu polskiego na kanale Twitch CD PROJEKT RED.

Prowadzący:
Paweł Burza
Michał "Luigi" Dobrowolski
Maciek "Ostry" Ostrowski


 
Last edited:
Nie chce zapeszać, ale skoro ledwo co patch wylądował to nowy tryb pojawi się zapewne z nowym patchem dopiero, więc coś za ~3 tygodnie. Niemniej miło widzieć, że coś drgnęło w temacie.
 
Jeszcze by się przydał tryb szybkich gier z mocno ograniczonym czasem na wykonanie ruchu. Serdecznie dość mam graczy, którzy wykorzystują całą minutę co każdą turę. Tryb for fun, nie dla "tryhardów" marnujących przeciwnikowi czas. :)

No ale nie wszystko od razu. :)
 
Hekwit;n10466392 said:
Jeszcze by się przydał tryb szybkich gier z mocno ograniczonym czasem na wykonanie ruchu. Serdecznie dość mam graczy, którzy wykorzystują całą minutę co każdą turę. Tryb for fun, nie dla "tryhardów" marnujących przeciwnikowi czas. :)

No ale nie wszystko od razu. :)

Ja jestem za tym, aby dodano kilka kart które wykorzystywałyby mechanikę skracania czasu przeciwnika oraz aby każde odpalenie licznika przeciwnika skracało jego następną turę o np. 5-10s.
 
Ramalian;n10467282 said:
Ja jestem za tym, aby dodano kilka kart które wykorzystywałyby mechanikę skracania czasu przeciwnika oraz aby każde odpalenie licznika przeciwnika skracało jego następną turę o np. 5-10s.

To jest dobry pomysł. Można w tym kierunku przebudować Gauntera. :) Np. jeśli którykolwiek z graczy zagrał jednostkę o sile równej tej co Gaunter to czas trwania tury skraca się o 5 sek (do max 30 ).
 
Last edited:
Naprawdę chciałbym się cieszyć z gry, nowych trybów i innych ficzerów. Niestety na moje nieszczęście jestem estetą a każdy kolejny patch pobrzydza tę grę coraz bardziej. Mulligan, animacje, efekty specjalne, wygląd kart itd. Po prostu nie mogę na to patrzeć...
 
dani168;n10483262 said:
Naprawdę chciałbym się cieszyć z gry, nowych trybów i innych ficzerów. Niestety na moje nieszczęście jestem estetą a każdy kolejny patch pobrzydza tę grę coraz bardziej. Mulligan, animacje, efekty specjalne, wygląd kart itd. Po prostu nie mogę na to patrzeć...

Nie wiem co nie tak według Ciebie jest z animacjami, efektami czy z wyglądem :p Mi się przyjemniej gra dzięki właśnie tym rzeczom. Małe drobiazgi a cieszą oczy xD
 
Keymaker7;n10491582 said:
A propo na streamie nie było ani słowa o tym, że zamiast 150 złota będzie można wyłożyć realną gotówkę
Było było :) W relacji ze streama w linku który podesłałeś o kosztach wejścia na arene mowią w 1:23 :)
 
Klim-AS-88;n10491612 said:
Było było W relacji ze streama w linku który podesłałeś o kosztach wejścia na arene mowią w 1:23

Hmm faktycznie... Jednak nadal, jakoś tak nie widzi mi się tytuł newsa. "Wprowadzają nowy tryb - będzie płatny!". Niby prawda, ale prawdę można przekazać w różny sposób, ten jest jakiś taki niewłaściwy w moim przekonaniu.
 
Keymaker7;n10491772 said:
Hmm faktycznie... Jednak nadal, jakoś tak nie widzi mi się tytuł newsa. "Wprowadzają nowy tryb - będzie płatny!". Niby prawda, ale prawdę można przekazać w różny sposób, ten jest jakiś taki niewłaściwy w moim przekonaniu.

To jest "clickbite". Nie ma co się nad tym rozwodzić. Im bardziej szanujący się portal tym mniej takich głupawych tytułów ma, mimo wszystko kasa też się musi zgadzać (btw tryb nie musi być płatny realną gotówką, a starczy in game, by nazwać go płatnym :p).
 
Last edited:
Clickbait to jedno ale cały artykuł jest co najmniej bezpłciowy i słabych lotów, o tekstach pt. "gra skierowana do niedzielnych graczy" czy "prosta cyfrowa karcianka", nie wspominajac.. I nie chodzi mi o wielką obronę fana Gwinta ale o samą jakość tekstu na portalu o wirtualnej rozrywce.
 
Ale fakty są faktami tryb jest płatny w każdy możliwy sposób i żeby było ciekawiej jest on nie opłacalny nawet za golda.
 
Zrobią chwytliwy tytuł, to więcej osób kliknie, mnie bardziej martwi, że niektórzy po przeczytaniu samego tytułu będą mówić "Buu, gwint P2W, beznadzieja, nie grajcie...", zamiast poświęcić minuty na sprawdzenie, jak to działa.

Niestety media nie mają mówić prawdy. Media mają nie mówić nieprawdy...
 
Twilightus;n10494292 said:
Ale fakty są faktami tryb jest płatny w każdy możliwy sposób i żeby było ciekawiej jest on nie opłacalny nawet za golda.

Jak to nie opłacalny nawet za golda? Przynajmniej w takiej wersji jak pokazali na streamie potrzebny jest 40% winrate (2 zwycięstwa na 5 gier), żeby wyjść na 0. Nie wiadomo jeszcze, czy rundy wygrane na arenie będą liczyły się do paska wygranych rund. Ale jeśli tak to każda dodatkowa wygrana to lepiej wydane złoto niż na kupno beczki. Jeśli nie, to opłacać będzie się właściwie po 12 wygranych rundach rankedowych, kiedy "nie opłaca się" grać dalej rankedu. Ogólnie świetna zabawa, zwłaszcza dla takich graczy jak ja, którzy mają 10k+ golda na kupce i nie mają na co wydać bo już od dawna i tak mają całą kolekcję.
 
Top Bottom