Nowy wpis na blogu: Trudne wybory

+
Nowy wpis na blogu: Trudne wybory



Zapraszamy do lektury nowego wpisu na naszym blogu, w ktrym Maciej Szcześnik, Lead Gameplay Designer w CD Projekt RED, opowiada o wyborach i decyzjach jakie muszą podejmować twrcy gier podczas projektowania mechanizmw rozgrywki.
 
Artykuł jak zwykle ciekawy
, ale jednak brakuje mi języka polskiego

Ciekawe co będzie tematem następnego artykułu?
 
W końcu coś ciekawszego , ale bez rewelacji , miło by było zobaczyć jakieś filmiki ze studia i pracą waszą np. oprowadzenie po studiu cdp . to by było ciekawe , jak szeregowy red wchodzi do studia i tak dalej - "dzień z życia"
Aha i specjalnie dałem to na koniec : PO POLSKU może być ? Bo jakoś w mojej głowie jest tylko jedno miejsce na ojczysty ( uczę się tego 10 lat i w kółko zapominam słówka zasady językowe i itp. )
 
oj zgadzam się baaaaardzo z kolegą u góry

'Dzień z życia' - to by było coś ;)
Takie 10min walktrough przez studio, włączając w to strefę rekreacyjną (REDzi grają w bilarda :D )
No z tego wyszedłby też całkiem fajny materiał promocyjny dot. pracy u REDów
- a ostatnio to u Was temat na co 2-3 artykuł ;)
Angielski daje jakoś rade, nie ma jakichś skomplikowanych form w artykułach na blogu, ja tam bym już tak na bary REDów nie pakował tej dodatkowej kłody -,-



EDIT:
[oren dla michalek12345]
Przydałoby się poprawić odnośniki do autorów wpisów na blogu - bo teraz klikając na autora nic się nie dzieje. A tak moglibyśmy poznać każdego REDa z osobna :)
 
michalek12345 said:
... miło by było zobaczyć jakieś filmiki ze studia i pracą waszą np. oprowadzenie po studiu cdp . to by było ciekawe , jak szeregowy red wchodzi do studia i tak dalej - "dzień z życia"...
Jest pewien materiał, ale niezbyt pokazujący pracę REDów, bardziej skupiający się na samej siedzibie, ale już go pewnie wszyscy widzieli. Zawsze zostaje jeszcze reportaż TVN'u, który też wszyscy już widzieli

A więc kochani REDzi, podzielcie się jakimś wspaniałym materiałem pokazującym waszą codzienną pracę
 
Czytając sam tytuł tematu można mieć nadzieję,że zdradzacie coś w kwestii wyboru między... :)



...a...

 
Trudne sprawy, a nie trudne wybory. I leci na Polsacie.

@Up/Ap/Óp/Góra/Gura/Wyżej/Wyrzej/Poprzedni/Popszedni/Popżedni - Ta druga jest już zajęta... hihihihi...
 
Możliwe iż wybór miedzy Triss a Yennefer zaistnieje w grze. Ale czy tak będzie pewności nie mamy.

Co do artykułu bardzo ciekawe się czytało

(GDZIE WERSJA PL ! :E )
 
Top Bottom