Nuvurki twórczość radosna

+
Nuvurki twórczość radosna

hmmm tak sobie pomyślałam, może się wezmę i też pochwalę? ::) a co mi tam.pracki niektóre całkowicie tabletowe, a niektóre tradycyjnie wykonane Geralt Geralt i Ciri- na podstawie zakończenia opowiadania "Coś więcej" Jaskier Jesienny Geralt lub Geralt dostał z liścia- jak kto woli, w sumie moja pierwsza praca na konkurs Saovine, która dziwnym trafem za nic nie chciała się załadować jako zgłoszenie...
 
Mała Ciri- szkic ekspresowy, z długim czasem leżakowania, nie wiem jeszcze co się z niego urodzi Geralt w wersji ołówkowej Jen- któż nie zna burzliwego i gwałtownego, owianego chmurą trocin końca owego jednorożca... :teeth:
 
Świetne prace :) szczególnie podoba mi się Geralt i Ciri w wersji ołówkowej :) ale prace tabletowe też bardzo dobre :)
 
Ja też :) tzn. od jakiegoś czasu ;P ciężko się początkowo przerzucić, ale jak już zaczną wychodzić pierwsze prace to człowiek aż się pali żeby coś nowego tworzyć ;)
 
Fajne prace. Muszę przyznać dziewczyny, że ostatnio na forum pokazujecie niezłą klasę w rysowaniu :beer:
 
A ja to nie wiem za bardzo, jak to ująć, ponieważ rysować/malować nie potrafię. Jednakże... Prace w tablecie moim zdaniem są po prostu niespecjalnie udane. Tzn, nie wiem jak to określić. Wyglądają ubogo i widać, że go dopiero oswajasz - co zresztą napisałaś. Poza tym, nie podoba mi się ta kreska. Nie chcę Cię obrażać, absolutnie. Chciałbym Ci jednak coś poradzić, ponieważ widzę, że szukasz stylu - każda praca została stworzona w inny sposób.Najlepiej wychodzi Ci taka kreska:http://img13.imageshack.us/my.php?image=jaskierkopia.jpgNa te postacie po prostu chętnie się patrzy, mnie osobiście bardzo podoba się część ołówkowa. Mimika Jaskra jest doskonała. Może spróbowałabyś rozwoju w tym kierunku?Ewentualnie w tym... http://img510.imageshack.us/my.php?image=geralticiri.jpgOd pasa w górę, postacie są świetnie narysowane. Od pasa w dół nieco gorzej, musiałabyś popracować nad anatomią. Ja narzeczonej kupiłem manekina drewnianego do wyginania dla rysowników i drewniany model dłoni - od kiedy ćwiczy z tym oprzyrządowaniem, coraz lepiej wychodzi jej naturalne ułożenie ciała. Rzecz jasna, nie zniechęcaj się do tableta, im więcej będziesz ćwiczyła, tym lepiej. Myślę jednak, że najlepiej byłoby odnaleźć jeden styl i ćwiczyć go, eksperymentować, ulepszać.
 
omg poczułam sie jak na przeglądzie na uczelni :dead: zabawne że wspominasz o anatomii, akurat na to nigdy sie mój psor nie skarżył, możesz wskazać konkrety? no i oczywiście doceniam Twój trud wyłożenia co na wątrobie zaległo ;D :beer:ale masz rację, mnie się tablety i inne piguły też mniej podobają, ale ćwiczenie czyni mistrza. I tak: mam zamiar iść w kierunku bardziej może hmm komiksowym jak u Jaskra. Niedługo dodam nowe, bo pracuję nad koncepcjami Regisa, Milvy a z czasem całej Drużyny. :wave:
 
Konkrety, konkrety... Może ja źle patrzę, ale wydaje mi się, że noga Geralta przytulającego Ciri jest dziwnie wygięta - chodzi mi o tę tylną. Mam wrażenie, jakby była nieco za daleko od ciała. Nogi Ciri też jakoś tak... Dolną połowę ciała musiałaby bardzo odgiąć w prawo, żeby w taki sposób sobie fruwały. Kojarzy mi się to ze starymi dżiajdżołami, którym wyginało się nogi i przekręcało tułów ^^
 
No przy bliższej analizie wydaje mi się że problem w tym rysunku "Geralt i Cirii" tkwi w tym, że nie została uwzględniona Geraltowa rzyć :p To tak jak by do tułowia przyczepiono od razu nóżki..z czego pierwsza noga stoi jakby obok ciała..faktycznie nad dolnymi partiami trzeba popracować, ale wszystko jest na dobrej drodze :)
 
ja sie tam wykłócać nie będę, mimo że co do tyłka Geralta mam odmienne zdanie ]:-> no i dzięki za zainteresowanie
 
Co do tej pracy:http://img510.imageshack.us/my.php?image=geralticiri.jpgNa pierwszy rzut oka jest super, ale jak się człowiek zacznie przyglądać to jednak możnaby poprawić lewą nogę. Patrzę się na nią i nie jestem pewien, czy należy do Geralta :p Ale to szczegół.Ogólnie galeria bardzo dobra :)
 
Top Bottom