O wysoką stawke problem

+
O wysoką stawke problem

Chciałem przed NG+ spróbować wbić jeszcze 35 lvl w takim razie przeprosiłem się z gwintem, którego wcześniej olałem zakończyłem questy z gwintem na skellige w velen i novigradzie wiec chciałem wykonać quest o wysoką stawkę jednak pisze, że muszę skompletować karty mam obecnie 4/5 silnych kart i mam szukać graczy problem w tym, że już nie wiem gdzie, bo ograłem wszystkich z questów z gwintem w velen skellige i novigradzie.
 
@Extreme96PL Problem w tym, że część graczy jest dla Ciebie niedostępna po zakończeniu fabuły- Rosche, Lambert etc. Ale przynajmniej przy części możesz jeszcze zdobyć ich karty po ich śmierci. Czy przy Twoim przejściu gry właściciel Zimorodka zginął podczas questa "Teraz albo nigdy"? Jeśli tak, to jego karte znajdziesz na zapleczu Zimorodka. To samo w przypadku Lugosa- jego kartę można znaleźć w jego sali tronowej.

Nie wiem jak z resztą- te dwa przypadki jestem w stanie na 100% potwierdzić, gdyż ja ich karty zdobywałem już po ich śmierci.
 
@Extreme96PL Problem w tym, że część graczy jest dla Ciebie niedostępna po zakończeniu fabuły- Rosche, Lambert etc. Ale przynajmniej przy części możesz jeszcze zdobyć ich karty po ich śmierci. Czy przy Twoim przejściu gry właściciel Zimorodka zginął podczas questa "Teraz albo nigdy"? Jeśli tak, to jego karte znajdziesz na zapleczu Zimorodka. To samo w przypadku Lugosa- jego kartę można znaleźć w jego sali tronowej.

Nie wiem jak z resztą- te dwa przypadki jestem w stanie na 100% potwierdzić, gdyż ja ich karty zdobywałem już po ich śmierci.
hm ciężko mi powiedzieć było to dość dawno w zimorodku za ladą stoi Oliver z nim już grałem i dostałem kartę natomiast podczas robienia questu z gwintem na skellige pojawiła się informacja przeszukaj kryjówkę lugosa czy coś takiego i zabrałem jego kartę
 
@Extreme96PL Jest jeszcze quest gwint: rozgrywka z karczmarzami, gdzie przynajmniej jeden ma kartę bohatera. Nie pamiętam jak zaczyna się questa, poszukaj sobie na google, a na pewno znajdziesz. Poza tym nic więcej mi do głowy nie wpada, skąd mógłbyś wsiąść więcej rzadkich kart.
 
@Extreme96PL Jest jeszcze quest gwint: rozgrywka z karczmarzami, gdzie przynajmniej jeden ma kartę bohatera. Nie pamiętam jak zaczyna się questa, poszukaj sobie na google, a na pewno znajdziesz. Poza tym nic więcej mi do głowy nie wpada, skąd mógłbyś wsiąść więcej rzadkich kart.
chodziło ci chyba o partyjki z karczmarzami to też wykonałem z tego co pamiętam zaczyna się od Stjepana w Oxenfurcie
 
@Extreme96PL
Ok, to ostatnie co mi przychodzi do głowy to sprawdź jakie karty bohaterów masz. Bo karty- Kejran, Imlerith i Filippa są wygrywane z losowy rozgrywek. Wiec jeśli tych trzech nie masz to po prostu graj z kim popadnie. Nie wiem jaka jest ilość wymagana do rozegrania turnieju, może jak zdobędziesz jeszcze je to się zakwalifikujesz.
 
U mnie dziwna sprawa, bo gdy szukałem nizołka co ukradl pieniądze podszedłem do jakiś drzwi obok magazynu i zadanie mi się zaktualizowało jako zakończone. A nie wszedłem do magazynu i nie było rozmowy. Tym samym nie było kasy ani stukania ;) błąd na ps4
 
Top Bottom