Obchody 10 lecia - zakończenie

+
Ciekaw jestem konkretnej liczby wysłanych prac konkursowych.... Redzi, moglibyście powiedzieć chociaż, do którego konkursu było najwięcej zgłoszeń?
 

Keth

Ex-moderator
Nie liczyłem pod względem poszczególnych konkursów, ale mogę powiedzieć, że ilość nadesłanych zgłoszeń z polskiej i międzynarodowej części jest praktycznie identyczna ;)
 
Ta, jasne, zbyt dużo prac.... Przyznajcie się, że żeście za dużo wypili i wam się nie chce
 

nosor

Forum regular
Jak bierzecie do ekipy laików, czy młodszych bratów, to ja wcale się nie dziwię, że się nie wyrobiliście. Jak można było uważać, że prac będzie mało, albo wsam raz. Mogliście zacząć sprawdzać już w trakcie trwania konkursu. 10 lat forum, a 0 umiejętności.
Same strzały w kolana.
 
Jak bierzecie do ekipy laików, czy młodszych bratów, to ja wcale się nie dziwię, że się nie wyrobiliście. Jak można było uważać, że prac będzie mało, albo wsam raz. Mogliście zacząć sprawdzać już w trakcie trwania konkursu. 10 lat forum, a 0 umiejętności.
Same strzały w kolana.

Ej no, Panie Strzyga. Wyluzuj Waść. Parę dni dupy nie ma, po co zaraz takie nerwy? :)
 

Guest 3669645

Guest
Na pewno zakładali że prac będzie dużo, ale nie wszystkiego da się przewidzieć. Można założyć, że będzie nieco więcej, ale nie, że będzie ich dużo, dużo więcej niż się spodziewali. Nawet RED dupa kiedy prac kupa.

Z pewnością mają wiele innych ważniejszych rzeczy do roboty, jak np. poprawianie modelu Yen albo projektowanie odzieży dla gnomów.
 
Last edited by a moderator:
[...] Mogliście zacząć sprawdzać już w trakcie trwania konkursu. 10 lat forum, a 0 umiejętności. Same strzały w kolana.
Ale wiesz, życie forum nie ogranicza się tylko do tych konkursów. Możesz udzielać się wszędzie, wtedy czas szybciej minie. No chyba, że jesteś tu tylko dla konkursu. Wtedy - jakby tu powiedzieć - Twój arcypretensjonalny ton robi się mało smaczny.

@Keth
O liczbach jakiego rzędu mówimy? Po 100-150 na jedno forum?
 
Na pewno zakładali że prac będzie dużo, ale nie wszystkiego da się przewidzieć. Można założyć, że będzie nieco więcej, ale nie, że będzie ich dużo, dużo więcej niż się spodziewali. Nawet RED dupa kiedy prac kupa.

Z pewnością mają wiele innych ważniejszych rzeczy do roboty, jak np. poprawianie modelu Yen albo projektowanie odzieży dla gnomów.

Racja :D

Kilka dni nikogo nie zbawi, a jestem pewny, że warto będzie zobaczyć prace zwycięzców.
 
Napisałbym, kto wygrał, ale zaraz pewnie będzie taki temat na forum :p

E: O już dawno jest :p Nie zauważyłem :D
 
Top Bottom