Obóz Kaedwen- Soundtrack

+
Obóz Kaedwen- Soundtrack

Wie ktoś może jak nazywa się soundtrack lub gdzie można posłuchać tej krótkiej muzyczki z Obozu Kaedwen oprócz w grze? Soundtrack ten wchodzi mi w ucho, zwłaszcza przy dialogach np. Detmolda i fajnie by było posłuchać tą krótką muzyczkę poza grą, zwłaszcza że już dawno jestem po Obozie Kaedwen.(Przechodzę grę po raz ENTY)
 
Tylko który? Mam dwa

Klucz Rejestracyjny secuROM online i thewitcher.com lub Klucz Rejestracji elektonicznej CD Projekt

BTW. Mam plyte z soundtrackami a nie ma niestety tego w niej, może w ogóle jest to tylko muzyczka na chwile?

Dobra, juz mam tylko jak sie zarejestrowalem i wpisalem kod to pisze ze error 404 ,,oh no theres nothing in here" czy jakos tak ;/

@E: Ups, double. Prosze scalic i dac warna.
 
Last edited by a moderator:
Wpisz drugi kod, i tyle.

Swoją drogą, gdybym dostawał warna za każdego przypadkowego dubla, już dawno miałbym bana ;)
 
OMG, juz mam. Dzieki. Lecz w tym folderze z soundtrackami czy co to jest nie ma wiecej niz na plycie z tego co mi sie wydaje ;/, Ale za to jest kilka rzeczy ktorych nie ma na plytach z tego co mi sie wydaje, np. tapety D:. Dzieki, jeszce sie potem upewnie czy nie ma tego Soundtracka.
 
Jeżeli jesteśmy już przy GOG.com, wie ktoś może czy można pobrać art booka w wersji PL? I wie ktoś może czy da się go wydrukować? ArtBooka nie dostałem(Chyba że chodzi o Poradnik a w EN wersji wyglada inaczej, chociaz nawet w PL powinni dac te rysunki np. zamku itd.) a jest w bonusowych rzeczach na GOG.com i nie wiem czy powinienem go dostać w Edycji Premium i to wina sprzedającego czy coś.(MAM NAWET ZDJECIA Z TRISS PLAYBOY SESSION :D
 
Last edited:
Niestety nie o ten. W tym który ja chce też są jakby takie bębny czy coś tylko że..
Chodzi o np. Jak chodzimy po obozie Kaedwańczyków w drugim akcie i np. przy namiotach Króla, Detmolda itd. Jak gadamy z np. Królem lub Detmoldem to czesto sie pojawia. Takie ciche i spokojne a w jednym momencie taki moment który mi się podoba. Poszukalby ktos? Bardzo prosze ;/.

Ale i tak thanx.

E: Wpiszcie sobie w YT jakiś odcinek jak ktoś gra w W2 i w Obozie Kaedwen i przysłuchajcie się muzyce. Lub wczytajcie zapis z 2 AKTU ścieżka Rochea. Bardzo thx
 
Last edited:
Top Bottom