Obsługa bezprzewodowego pada x360

+
Status
Not open for further replies.
Obsługa bezprzewodowego pada x360

Mam ciekawy problem z obsługą ww. pada (chciałem sobie potestować grę, bo i tak gram głównie k+m). Otóż pad owszem, działa, ale... tylko w menu gry. Kiedy już wczytam zapis, Geralt sobie tylko stoi i na nic nie reaguje, mogę nim poruszać tylko za pomocą właśnie klawiatury i mychy. Tak samo nie jest możliwe wejście do jakiegokolwiek menu, zupełnie jakby po załadowaniu gra ignorowała fakt, że pad został podłączony. Ponowna konfiguracja przycisków pada w launcherze też nic nie dała, ciągle jest tak samo.
Spotkał się ktoś z podobnym problemem?
 
http://chomikuj.pl/daryus1
Pobierz i zainstaluj se to na kompie i zobacz czy Wiedźmin będzie chodził.
To jest emulacja pada powinna działać do wszystkich padów.
 
Pytanie jest też takie, czy w menu gry, w opcjach zmieniłeś z "Klawiatury i Myszy" na "Gamepad" (czy jakoś tak:p)?
 
Nie zmieniłeś opcji w menu pad działa w menu a w grze nie bo w opcjach masz włączoną obsługę mysz plus klawiatura
 
Ojaciepierniczę, ale wstyd :D Faktycznie, nie zmieniłem. Po przestawieniu wszystko działa OK. Chyba za bardzo zasugerowałem się pierwszym wrażeniem, że opcje "in-game" są dosyć biedne i właściwie wszystko się konfiguruje w launcherze ;)
W każdym razie dzięki za pomoc!
 
Polecam również ten sterownik/emulator: http://www.motioninjoy.com/download
Dla Dualshocka jest niezastąpiony.
 
Emulacja pada nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ja testowałem dwa pady: jakiegoś Gemiusa za 50 zeta i Logitecha za 100 zł i stwierdziłem, że to nie m sensu i biorę normalnego pada z Xboxa.
 
wajdzik said:
Emulacja pada nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ja testowałem dwa pady: jakiegoś Gemiusa za 50 zeta i Logitecha za 100 zł i stwierdziłem, że to nie m sensu i biorę normalnego pada z Xboxa.

Do tego, jak lubisz bajerki, dochodzi Razer Onza Tournament, elektronika z Microsoftu, więc 100% zgodności a wygląd że mucha nie siada ;) No i w sumie regulacja oporu gałek i dodatkowe bindowalne przyciski to niezła rzecz.
 
Razer Onza Tournament jest droższy od oficjalnego pada do Xboxa 360 i PC a nic rewelacyjnego w nim nie ma. Ja kupiłem swojego pada do Pc w Empiku za 100 co mnie bardzo zdziwiło bo ten sam pad na stronie Empiku kosztował już 169 zł.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom