Ocena poszczególnych rozdziałów Wiedźmina 2

+
Przepraszam że na części podzielone oraz nie ma wzmianki o ucieczce teraz lecz będzie puźniej a na części podzielone tylko dlatego że mam coś jeszcze do załatwienia może teraz machnę odrazu 1 i 2 akt lecz pewności nie mam.
 
GeraltBiayWilk said:
Przepraszam że na części podzielone oraz nie ma wzmianki o ucieczce teraz lecz będzie puźniej a na części podzielone tylko dlatego że mam coś jeszcze do załatwienia może teraz machnę odrazu 1 i 2 akt lecz pewności nie mam.
No skoro koniecznie musisz. Jednak pamiętaj, iż nawet wielcy pisarze pisywali czasem "do szuflady".
 
Ja ciebie bardzo proszę abyś napisał opis i recenzję drugiego aktu na ścieżce Iorvetha ze szczególnym uwzględnieniem krasnoludów. A na samym końcu mógłbyś jakieś zgrabne podsumowanko gry nabazgrać ;-)
 
NabuchodonozorI said:
Ja ciebie bardzo proszę abyś napisał opis drugiego aktu na ścieżce Iorvetha ze szczególnym uwzględnieniem krasnoludów. A na samym końcu mógłbyś jakieś zgrabne podsumowanko gry nabazgrać ;-)

Twe życzenie jest dla mnie rozkazem i przyjemnością gdyż to na tej ścieżce pierwszy raz ukończyłem Wieśka 2
 
GeraltBiayWilk said:
No i lecimy lecimy końca nie widać aż nagle dotarliśmy Są Dzieci no ale Wait Minute obok nich jakiś mnich no ale dobra Foltest tam o czymś gada dzieci wychodzą...BOOM okazuje się że Mich jednak nie jest Mnichem (Eee czy to ma sens?...no nie ważne)
Jest wojna, dzieci są zanoszone do klasztoru gdzie pilnuje ich mnich, który jeszcze niedawno został znaleziony maltretowany przez pewien oddział Scoia'tael. To normalne ze ludzie podczas wojen chowają się w kościołach. Chyba chciałeś być trochę takim Smugglerem z CDA ale nie wyszło tak jak miało wyjść.
 
Swooneb said:
Jest wojna, dzieci są zanoszone do klasztoru gdzie pilnuje ich mnich, który jeszcze niedawno został znaleziony maltretowany przez pewien oddział Scoia'tael. To normalne ze ludzie podczas wojen chowają się w kościołach. Chyba chciałeś być trochę takim Smugglerem z CDA ale nie wyszło tak jak miało wyjść.

Przepraszam bardzo ale nie rozumiem wszystko tu jest pisane przeze mnie więc jaki smuggler ?
 
GeraltBiayWilk said:
Przepraszam bardzo ale nie rozumiem wszystko tu jest pisane przeze mnie więc jaki smuggler ?
Mam na myśli tą wcinkę a'la smuggler o czymś co potencjalnie jest bez sensu ) Tyle że w tym przypadku sens ma.
 
Swooneb said:
Mam na myśli tą wcinkę a'la smuggler o czymś co potencjalnie jest bez sensu ) Tyle że w tym przypadku sens ma.
Aha o to ci chodzi nie no tak po prostu nie chcę aby recenzja była nudna więc dodaje parę czasami śmiesznych wstawek.
 
GeraltBiayWilk said:
Aha o to ci chodzi nie no tak po prostu nie chcę aby recenzja była nudna więc dodaje parę czasami śmiesznych wstawek.
Ja nie mam nic przeciwko śmiesznym wstawką, bo urozmaicają recenzje, ale dużo fajniej by było gdyby mówiły prawdę )
 
Zamiast pisać kolejnego posta mogłeś edytować tamtego, no ale ok... a Swooneb ma trochę racji. Mimo to recenzje czyta się przyjemnie.
 
Nowa część już jest http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22521-fabulaobiektywna-ocena-23-koniec-prologu-i-akt-1/
 
Top Bottom