oczekiwanie na wchodzenie i wychodzenie z domow... (długie loadingi)

+
oczekiwanie na wchodzenie i wychodzenie z domow... (długie loadingi)

pomórzcie mi jak sie wchodzi do chaty lub karczmy bardzo dlugo sie czeka az gra sie zaladuje i zapisze to samo jest przy wyjsciu na wizime jesli ktos wie jak to zrobic to pomozcie bardzo prosze
 
Raz jest "pomórzcie", a raz "pomozcie". Nie mogłeś się zdecydować? :D/> + o którego Wiedźmina Ci chodzi? 1 czy 2? Mógłby mnie dział naprowadzić, ale ...

E:
Wizima mi gdzieś umknęła, więc W1.
 
Najpierw piszesz "pomórzcie" zaczynając od małej litery i z błędem, lecz potem doznajesz oświecenie i piszesz to samo słowo tylko że dobrze "pomozcie". To jest jakiś paradoks(btw.Firefox poprawia błędy). Jeżeli masz ustawione detale na minimum i dalej masz ten problem to oznacza że W3 ci nie pójdzie
.
 
Obstawiam że to Wiesław Pierwszy , tam w końcu były load screeny przy opuszczaniu domostw:) I tak jak poprzednicy mówią- większą uwagę przykładaj do konstrukcji wypowiedzi, wtedy stracisz mniej czasu na przedzieranie się przez komentarze zwracające na to uwagę;) Zmniejsz ustawienia graficzne gry i powinno się poprawić. Jak nie to proś rodziców o lepszy sprzęt, nie ma innej opcji
 
Gacek, masz edycję rozszerzoną ? Jeśli nie, to pobierz sobie patcha uaktualniącego grę do niej. Patch m.in. powoduje, że wszystkie ekrany ładowania będą ładowały się szybciej. :)
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Po pierwsze - zły dział, przenoszę do właściwego.
Po drugie - interpunkcja, ortografia. Okaż trochę szacunku rozmówcom, skoro chcesz ich pomocy i wysil się przynajmniej na tyle, żeby napisać te dwa zdania czytelnie.

Co do problemu, to tak jak mówią koledzy wyżej. W Wiedźminie 1 tak niestety jest. Naprawia to Edycja Rozszerzona, którą może pobrać za darmo każdy właściciel oryginalnej gry.
 
Erudyci sie znalezli... w 4/7 postow zwracacie koledze uwage jaki to z Niego ignorant bo zrobil blad ortograficzny.Moze pisal w pospiechu kazdemu sie moze zdarzyc.Zamiast drwic pomozcie.

Vatt już się zajął problem, naprawdę nie ma powodu zaogniać sytuacji.
zi3lona
 
Marowe said:
Najpierw piszesz "pomórzcie" zaczynając od małej litery i z błędem, lecz potem doznajesz oświecenie i piszesz to samo słowo tylko że dobrze "pomozcie". To jest jakiś paradoks(btw.Firefox poprawia błędy). Jeżeli masz ustawione detale na minimum i dalej masz ten problem to oznacza że W3 ci nie pójdzie
.
Już miałem Ci postawić plusa za ostatnie zdanie, ale... spojrzałem na avatar i mi przeszło.
 
Top Bottom