Odgromnik plus golem

+
Odgromnik plus golem

Witam graczy Prosze o pomoc. Otoz akt II mam na ukonczeniu ale jakos nie moge obodzic golema i okazalo sie co wyczytalem w ksiazce, ze musze miec odgromnik i burze. W przeora zakonu nie moge go kupic, a krasnoludzki kowal nie chce ze mna rozmawiac (choc wczesniej robil to z checia)Poza tym mam procz "oczyszczania przystani" mam wszystko zaliczone.Prosze o pomoc bo stanalem w miejsu.Z gory dziekuje POZDRAWIAM
 
Musisz isc do tego kowala zakonu, on jest zaraz przy zejsciu do dzielnicy oprychów
 
odzi said:
Musisz isc do tego kowala zakonu, on jest zaraz przy zejsciu do dzielnicy oprychów
W miescie jest dwoch kowali 1. Krasnolud przy domu alchemika K i Krasnoluda V2. Platnerz Zakonu - przy zejsciu do dzialnicy oprychowNiestety żadne z nich nie ma lub nie chce sprzedac odgromnika.Czy jest jeszcze jedne kowal w miescie, jesli tak to gdzie??Dzieki
 
platnerz wykuje odgromnik. sprobuj wszystkie opcje dialogowe, jak nie dziala to pewnie nadal nie jestes przyjacielem zakonu. wykonaj misje 'rozpoznanie bojem' na bagnach, to powinno pomoc.
 
Ja miałem chyba jakiegoś buga bo nie będąc nawet w wiosce druidów, wsadziłem golemowi odgromnik w rzyć a ten momentalne ożył bez rzadnej burzy ??? Dzięki też wam za podpowiedź, myślałem że ta burza to z tych pylonów i nie przyszło mi do głowy że można nimi zranić golema więc tłukłem go mieczem + Ingi, jakieś 15 minut to trwało ;D Po zakończeniu II aktu miałem przymusowy format więc gram od nowa i tym razem użyje motywu z pylonami ::)
 
Wielkie dzieki Panowie. Udalo mi sie dojsc do III aktu okazalo sie ze opuscilem misje z Vaska i drwalem na bagnach. Po ogarnieciu tych misji golem zalatwilem w niecala minute.Dzieki jeszcze raz wielkiePozdrawiam :D
 
aj zaczne gre od początku chrzani mi się wszystko bo prolog i połowę I aktu grałem bez patcha a teraz w II wszystko się chrzani
 
Musisz Podejsc do niego....On ci powie ze narazie nie ma czasu na zrobieenie...cz cos takiegos wez sie przespij z 12 h i podejdz do niego on ci wtedy pwoie ze ma gotowyi bedziesz msuial mu 70 (czegos) :p zaplacic
 
Jeśli utrzymywałeś dobre kontakty z nieludźmi ( np. idź nocą do dzielnicy nieludzi i zabij paru 'niemiluchów'; Vivaldi cie lubi etc...) to Kowal sprzeda odgromnik za 50 orenów...
patrix1121 said:
[...]c wez sie przespij z 12 h i podejdz do niego on ci wtedy pwoie ze ma gotowyi bedziesz msuial mu 70 (czegos) :p zaplacic
Waluta Temerii to oreny, szanowny panie... Lektura Sapkowskiego powinna naprawić braki w wiedzy ^^... (bez urazy...)
 
witam; wiem ze burze moga wywołac druidzi ale ja nie mam za duzo orenow, wiec moje pytanie: czekac cierpliwie na descz ;) ? czy tez sa jakies szybkie i dobrze płatne zajecia na bagnach? pozdrawiam
 
a ja bylem pazerny i poczekalem. jedyna rzecz ktora ominiesz to tajemnica poliszynela ze golema mozna zniszczyc przy pomocy 3 pylonow.
 
Ja miałem całkiem zabawną scenkę, mianowicie akurat szedłem do nich w celu dokonania transakcji... I się pięęęęękna burza w tym momencie zrobiła :).
 
burza nie musi być na zamówienie ;D ja po rozmowie z Druidem stwierdziłam że troche mi szkoda kasy na burze i jednak jeszcze się wstrzymam z tym wydatkiem, chciałam troche pobocznych zadań porobić. akurat jak wracałam od Druidów rozpętała się piękna burza, wiec tzreba chyba mieć trochę szczęścia ;D
 
A u mnie za pierwszym razem coś takiego: ide po burze (no bo musi być kupiona), później na cmentarzysko golemów i wszysko ok. Za drugim razem ide do druidów po burze (bo myślę, że trzeba), ide na cmetarzysko i co burzy jak nie było tak nie ma. Wracam do druidów i i dopiero. Czyli jednak specjalna burza nie jest potrzebna, można przez przypadek trafić :p
 
poszlem na latwizne :) poczekalem sobie 2 godzinki (medytacja)-jak geralt se pomedytowal wlasnie sie rozpadalo ;) samo pokonanie golema to bajka-3 strzaly z pioruna i po ptakach....dzieki za porady
 
burza nie musi być specjalna. Ba, nawet samej burzy być nie musi - wystarczy pylony odpowiednio uaktywnić
 
Top Bottom