Odpowiedź supportu

+
Część. Jakiś czas temu wystąpił u mnie problem polegający na tym że zakupiłem beczki z a dostałem beczki y. Napisałem do supportu 2 tickety. Po polsku i po angielsku. I tak czekam na odpowiedź już ponad 2 tygodnie. Ile mniej więcej czasu zajmuje im na odpowiedź? Czy ktoś miał już problemy z bardzo długim czasem oczekiwania? Wydaje mi się że to już jest przesada. Błąd w zasadzie uniemożliwia mi dalszy progres kolekcji bo gdzieś wyczytałem że lepiej beczek w ogóle nie otwierać w takim przypadku więc teraz gram stara talia(beczek zbugowalo mi 100 i zaznaczam że długo na nie zbieralem). Czy jest może na forum ktoś kompetentny kto mógł by mi powiedzieć co mam robić i dlaczego sytuacja wygląda w ten sposób?
 

Lexor

Forum veteran
Raz czekałem ponad trzy tygodnie na jakąkolwiek odpowiedź.
Teraz czekam już ponad miesiąc na naprawę błędu, z jakim borykam się na moim koncie.

Jeśli chodzi o Twój przypadek: wiele razy czytałem, że support nie zamienia rodzaju posiadanych beczek, nawet jeśli ktoś kupił przez pomyłkę. Nie wiem jak to się ma do wystąpienia błędu przy zakupie, ale myślę, że takie coś będzie trudne do udowodnienia, więc ostateczny wynik będzie taki sam.
 
Nie mamy wpływu na to, co odpowiedzą w supporcie. Możesz zawsze spróbować ponowić ticket.
Na przyszłość radzę nie dokonywać dużego zakupu w jednej transakcji, lepiej podzielić na x podejść w celu zminimalizowania błędu/szansy na wcześniejsze jego dostrzeżenie.
 
Top Bottom