Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

+
nickstone said:
Dwie sprawy.
1. na statek można dostać się już teraz i nie jest to żadna nowość (sam po nim łaziłem)

Zechciałbyś rozjaśnić? Pierwsze słyszę.
 
Galadh said:
Zechciałbyś rozjaśnić? Pierwsze słyszę.

Wedle życzenia. Mój Geralt potrafi pływać ;) ... łódką (szczególnie tą przy "plaży" obok obozu temerskich komandosów).
 
To prawda, w drugim akcie (ale chyba tylko po stronie Roche'a) dało się wrócić na statek, ale nic ciekawego się na nim raczej nie działo ;P
 
...

Nieźle. Właśnie odpaliłem grę i sprawdziłem. Doprawdy pojęcia nie mam, jak mi to umknęło - czterokrotne przechodzenie gry, zaglądanie we wszystkie kąty, dyskusje z licznymi znajomymi - a tu proszę, nie wiedziałem wszystkiego. Fakt, jest tam tylko skrzynia z sumką pieniędzy i sztyletami, plus kilka krzątających się postaci bez możliwości podjęcia dialogu, ale jednak - ciekawy smaczek. No dobra, odejmując to - moje dywagacje z poprzedniej nadal są aktualne.
 
Nie lepiej poczekać na premierę, niż sobie wszystko zaspoilerować strzępkami dostępnymi w sieci i własnymi domysłami?
 
Vojtasass said:
Nie lepiej poczekać na premierę, niż sobie wszystko zaspoilerować strzępkami dostępnymi w sieci i własnymi domysłami?
Heh, właśnie, bo zaraz włączy mi się mój szósty zmysł detektywa jak przed premierą W2 i znów popsuję wam całą zabawę, rozgryzając twisty fabularne na podstawie tych strzępków informacji... ;P xD
 
No właśnie. Nigdy nie zrozumiem, po co się wgryzać w fabułę przed premierą. Z tego powodu przestałem czytać forum przed premierą W2. :D
 
Hostile said:
Heh, właśnie, bo zaraz włączy mi się mój szósty zmysł detektywa jak przed premierą W2 i znów popsuję wam całą zabawę, rozgryzając twisty fabularne na podstawie tych strzępków informacji... ;P xD

Nie śmiej znów kombinować - już raz nabroiłeś (i to jak) ;)
 
Na Dniu Inwestora zapowiedzieli 2 dodatki na ten rok i produkt klasy AA na przyszły ( może to większy dodatek ). Więc... zapowiada się na ten rok sporo Wiedźmaka :)

P.S Wiadomo że jeszcze nie wiemy o czterech dodatkach jakie znajdą się w ER W2. Może być gorąco :)
P.S 2 Jeden z tych 2 dodatków to na 100 % Edycja Rozszerzona do W2 :)
 
nie wiem czy pisać, wystarczy poczytać relacje zagranicznych dziennikarzy, którzy pomimo podpisania lojalki na niespoilerowanie, zdradzają smaczki z nowego contentu, ten powie o tym tamten o tym i tak jawi sie głowny i wyraźny zarys historii, powiem tylko ze trop bussego jest własciwy, i jak wszyscy wiemy nowy lasek jest usytuowany pod Loc Muine, a naszą brygide można załatwić na kilka sposób... po reszte odslyłam do miłego spisu w temacie na angielskiej wersji forum
 
Kurcze,człowieka nie ma 5 dni,a w międzyczasie forum się zapełnia...

Za przeproszeniem,czy ktoś mógł by, mi wyjaśnić co się działo przez te 5 dni?

Ponieważ zmieniło się tyle, że sam tego prawie nie ogarniam.
 
A, takie tam. ;)

Pomylono Demawenda z Foltestem, ludzie gubią się w domysłach nad nowymi questami, pogaduchy jak na czacie i w ogóle fabuła Mody na sukces. ;P
 
A ja mam pytanie odnośnie nadchodzącego patcha z okazji premiery gry na X360. Czy jest w końcu jeszcze coś czego nie wiemy o tym dodaktu? Jakieś poprawki etc. Czy jednak to, co zapowiedziano do tej pory jest wszystkim co oferuje patch? Nie to żeby było mi mało, ale z tego co czytam na tym forum to wszystko jest niejasne i już sam nie wiem co jest domysłami forumowiczów, a co sprawdzonym info.
 
Z tego intra i tego jak CDP:RED promują Letha może wyniknąć tylko jedno:

Tak jak przypuszczałem od przejścia gry,prawdopodobnie prędzej czy później powstanie ścieżka Letha!
 
Żeby taka linia fabularna była ciekawa, dodatek musiałby być dłuższy niż dwie, trzy godzinki i zawierać naprawdę coś ekstra. Osobiście niczego poniżej "epickości" bym nie przełknął. ;)
 
Wallace said:
Nie żebym polecał sklep konkurencji, ale CENEGA MUVE oferuje darmową wysyłkę Wieśka na Xa :p

http://muve.pl/xbox-360/akcja/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-x360-pl-ed-rozszerzona-kurier-gratis/1650

Doskonale rozumiem wasze emocje związane z kolejną premierą Wieśka, ale opanujcie się trochę panowie :D
Nie musicie dzisiaj zamawiać, zróbcie to już lepiej po premierze (chyba że zależy wam na avatarze Geralta w xbx live).
Gdy wychodził W2 na PC, CDPR podał sugerowaną cenę 119,90zł! A ile było w sklepach? 79zł! I ja za tyle kupiłem
(choć na wyprzedaży w MM widziałem gdzieś za 59zł)
A teraz gdy wychodzi W2 na xboxa (cena cdpr 129zł) wy rzucacie się na ofertę o 10zł niższą.
Poczekajcie do premiery. Gwarant że będzie kosztowała nie więcej niż 99zł.

Dobra robota, CDPR, za dobrą cenę :)
Nie zostawiajcie zbyt wielu w kieszeniach pośredników :D
 
Arius963 said:
Z tego intra i tego jak CDP:RED promują Letha może wyniknąć tylko jedno:

Tak jak przypuszczałem od przejścia gry,prawdopodobnie prędzej czy później powstanie ścieżka Letha!

O rany, człowieku. A kogo mieliby tutaj promować? Tego łucznika? Przecież było wiadome od obejrzenia fragmentów intra na drugim teaserze było wiadome, że Letho miał grać pierwsze skrzypce w omawianym intrze. To nie jest żaden zabieg promujący Letho tylko przedstawienie pierwszego królobójstwa. Czy jakby zamiast Letho byłby Serrit lub Egan, to też byś "przypuszczał", że powstanie ich "ścieżka"?
 
Kereth said:
O rany, człowieku. A kogo mieliby tutaj promować? Tego łucznika? Przecież było wiadome od obejrzenia fragmentów intra na drugim teaserze było wiadome, że Letho miał grać pierwsze skrzypce w omawianym intrze. To nie jest żaden zabieg promujący Letho tylko przedstawienie pierwszego królobójstwa. Czy jakby zamiast Letho byłby Serrit lub Egan, to też byś "przypuszczał", że powstanie ich "ścieżka"?
Gadaj sobie zdrów, ale "Ścieżka Letho" ma powstać i koniec ;P Fani łysego łyżkobójcy tego oczekują... ;P xD
 
Top Bottom