Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

+
Intro naprawdę niezłe - wrażenie po pierwszym obejrzeniu. Ale ten pan prowadzący, to położył konferencję ;P
 
powiem wow

na poczatek ,sama konferencja- pełna profeska, czemu ten rzeczowy pan z ładnym akcentem nigdy się nie wychylał przed szereg( chyba że zatrudniony do x boxa), super streaming, zarówno wizualnie jak i w wersji audio(pełna rehabilitacja, poczatkowo troche cicho ale błyskawiczna korekta)

a teraz do rzeczy: ALE ODPICOWALICIE 3 AKT,WOw jeszcze raz wow, co tam że konsolowca zespoilorowaliście ważny elemnt gry,ale co mnie to obchodzi. Widać że akt 3 miał wygladać własnie tak, jest klimat jest moc. To już na x klocku i w paskudnej wersji robi wrazenie a co dopiero na moim pc:p:p.Cieszemy mnie że klocarze pogrająale równoczesnie zadawala moja pecetową próżność że wygląda widocznie gorzej(wiem wiem jakość filmiku , ale i tak:p:p)


superaśna edycja specjalna, nie kupie bo nie mam X-ka ale taki medalion by się chciało, pomysł znacznie lepszy od popiersia geralta!..na razie tyle ide oglądać intro :p:p fan usatysfakcjonowany...............a jedno małe buuuuuuuuuu premiera w kwietniu?? chlip chlip trza czekac, ale fakt z mass efectem marketingowe szanse były by znikome w marcu


ps : brak jednak charyzmy tomka gopa:(, ten potrafił porwać tłumy




x
 
LOL. Edycja kolekcjonerska na gramie za 219,90 zł... A podstawowa za 120 zł. Będzie specjalna edycja konsoli tylko na gramie i w Media Expertach.

EDIT: Jak jest tak dużo trupów, to mam nadzieję, że będzie też dużo czarodziei w Loc Muinne :p
 
Śliczne intro, świetne wydanie Wieśka na xkloca, lepsza kolekcjonerka od PCtowej, ciekawie zapowiadające się dodatki (nowa lokacja oznacza nowy akt?). Miło, że nie zapomnieli o PCtach, teraz będę w rozterce, czy kupić Wiesia drugi raz, czy zadowolić się podstawką i ściągniętymi dodatkami. Konferencja na duży plus, nie zawiodłem się na żadnym elemencie - był świetne intro, dobra zapowiedź, data premiery oraz niespodzianki w postaci kolekcjonerki, a sczególnie edycji rozszerzonej. Brawo CDP!
 
Wciąż zbieram szczękę po obejrzeniu tego intra. Tomek Bagiński w fenomenalnej formie. Szybkie, ostre ujęcie, slow-motion, no i ta szczegółowość... Mam nadzieję, że ten trailer znajdzie się w finalnej wersji, choćby w postaci bonusu, bo jest genialny i szkoda, bo ktokolwiek go przegapił.
 
ja pierdziele. Co za cena:D brawo CDP:) Intro świetne. Niestety nie mam klocka, ale i tak się cieszę jakością produktu.
 
Powiem tak: gdybym miała teraz kupować konsolę, to chyba jednak wybrałabym boxa. To musi płynąć na padzie, miodność gameplay'a powalająca... a filmik - tego mi zabrakło w PC. Bardzo.
O ile by podskoczyła gra w oczach publiki, z takim zaproszeniem... i tak nie było źle, wiadomo, ale takie intro to sam smak.
 
Czy jestem jedyną osobą, która mimo posiadanie EK na PC zastanawia się nad kupnem Dark Edition? Aż żałuję, że nie kupiłem tradycyjnej wersji na PC i nie poczekałem na to wydanie...

Na gram.pl pokazali kilka screenerów z tego dodatkowego contentu, nie jestem do końca pewien, jak go rozszyfrować pod względem chronologicznym. Czyżby po epilogu...?

Intro z wysokiej półki, co do tego nie ma dwóch zdań.
Konferencja nie najgorsza, nie jestem krytyczny względem prowadzącego, acz nie pojmuję, dlaczego zaprezentowaliście epilog aż do tego momentu.
 
undomiel9 said:
Powiem tak: gdybym miała teraz kupować konsolę, to chyba jednak wybrałabym boxa. To musi płynąć na padzie, miodność gameplay'a powalająca... a filmik - tego mi zabrakło w PC. Bardzo.
O ile by podskoczyła gra w oczach publiki, z takim zaproszeniem... i tak nie było źle, wiadomo, ale takie intro to sam smak.

Pozostaje wybór prosty - podpiąć pada pod kompa po aktualizacji i rozkoszować się wiedźminem na nowy sposób.
 
Moje podsumowanie konferencji:

+ świetne intro (!!!)
+ polska cena
+ pudełko wersji kolekcjonerskiej
+ zmiany w III akcie

- "brytyjski" styl prowadzenia konferencji
- brak Brygidy i nowej zawartości (w sensie, że na konferencji jej nie pokazano)
 
Zebrałem właśnie szczękę z podłogi. Ubytku w uzębieniu nie stwierdzono :p

Bagiński strasznie się rozwinął od czasu intra do W1 i bardzo dobrze. Szkoda tylko, że RED nie dysponuje takimi środkami jak Blizzard, czy Bio, wtedy Tomek pewnie pokazałby znacznie więcej :) Bo zrobić taki film w 8(?) miesięcy ... coś niesamowitego.
 
Galadh ---> Mam zwykłą edycję na PCta i szczerze mówiąc, jeżeli ta kolekcjonerka Dark Edition będzie dostępna w wersji PCtowej, to z chęcią ją zakupię.
 
Ostrowiak said:
w pre-orderze na xboxa dostaje się komiks, świetną koszulinę i medalion z EK jedynki, jezusmaria

Nie wszystko jednocześnie. Bonusowe itemy są dostępne w zależności od kraju oraz sklepu. Do wyboru jest tylko jeden.
 
MM360 said:
Nie wszystko jednocześnie. Bonusowe itemy są dostępne w zależności od kraju oraz sklepu. Do wyboru jest tylko jeden.

nadal zgrzytają mi moje pecetowe zęby

niby my dostaliśmy papercrafty i najbardziej usterkogenne popiersie świata, ale :<
 
Top Bottom