Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

+
lol nie mogę obejrzyć tego intra ten otwarzacz nie może mi się otworzyć a jak ściągnełem ten filmik tak samo też ani windows media player go nie da razy ani winap!
 
Intro świetne. Letho miodny, pokazuje czym naprawdę jest wiedźmin. Ach te cięcia. To jak załatwił łucznika, szybkość dzięki której uniknął strzały, to jak obronił się przed czarem!!! Jak rozchlastał gardło czarodzieja i odciął głowę króla. Tak, tak, tak!!! Tak właśnie działają wiedźmini. Sapkowski byłby dumny. Tylko zabrakło mi muzyki, w tym intrze jest do dupy. Poprawcie to i będzie oscar. Kocham was!
 
michalek12345 said:
lol nie mogę obejrzyć tego intra ten otwarzacz nie może mi się otworzyć a jak ściągnełem ten filmik tak samo też ani windows media player go nie da razy ani winap!
allplayer ściągnij, odtworzy :)
 
MM360 said:
Nie wszystko jednocześnie. Bonusowe itemy są dostępne w zależności od kraju oraz sklepu. Do wyboru jest tylko jeden.
A koszulka będzie dostępna w Polsce, naprawdę świetna koszulka :D
 
Wallace said:
Zebrałem właśnie szczękę z podłogi. Ubytku w uzębieniu nie stwierdzono :p

Bagiński strasznie się rozwinął od czasu intra do W1 i bardzo dobrze. Szkoda tylko, że RED nie dysponuje takimi środkami jak Blizzard, czy Bio, wtedy Tomek pewnie pokazałby znacznie więcej :) Bo zrobić taki film w 8(?) miesięcy ... coś niesamowitego.

Może wreszcie jakaś postać przemówiłaby artykułowaną mową, bo na razie cienko to wygląda. Gdyby nie jęki i wdechy króla mielibyśmy prawie nieme kino.
No rzeczywiście "lodowy efekt" powala na kolana, ale nic więcej.
 
I po konfefencji, czas się zbierać:) Powiem jedno - w kwestii zestawów prasowych RED-zi przeszli samych siebie:)
 
Może to i dziecinne lekko ale czuję się trochę oszukany.... Dużo lepsza edycja kolekcjonerska jest na X-klocka. No ale plus u Redów, że nie zapominają o PC-towcach (DLC).
 
w zależności od sklepu :( cdpr jednak na błędach to się nie potrafi uczyć.

no dobra, widzę że na gram.pl można już zamawiać preorder, tylko że tam nie widzę ani koszulki, ani komixu.
proszę zarzućcie linkami - podobno jest też czy ma być edycja z jakimś padem - czy to będzie "wiedźmiński" pad?
czy edycja z konsolą to jakaś odpicowana konsola czy zwykła?
z góry dzięki za linki
 
http://www.gram.pl/news_8AveJOC2_Wiedzmin_2_Edycja_Rozszerzona_znamy_kolejne_ulepszenia_wersji_konsolowej.html
4 godziny dodatkowych przygód w postaci dwóch questów. 35 minut dodatkowych filmików. Patch za darmo i wersja pudełkowa na PC.

Może wreszcie jakaś postać przemówiłaby artykułowaną mową, bo na razie cienko to wygląda. Gdyby nie jęki i wdechy króla mielibyśmy prawie nieme kino.
No rzeczywiście "lodowy efekt" powala na kolana, ale nic więcej.

1. Nieme kino jest super
2. Intro jest super:
- grafika
- lodowy efekt
- dźwięk strzelania z łuku
- historia:
- facepalm magika
- strach przybocznych(?) króla
- pupowoatość łucznika jak przychodzi co do czego
- zaje.istość Letho
- muzyka

Może to i dziecinne lekko ale czuję się trochę oszukany.... Dużo lepsza edycja kolekcjonerska jest na X-klocka. No ale plus u Redów, że nie zapominają o PC-towcach (DLC).
Tak. Dziecinne i to bardzo. Jakbyś miał dostać grę 11 miesięcy po graczach konsolowych i to nawet z lepszą edycją kolekcjonerską, to pewnie inaczej byś śpiewał.
 
Komu się tam muzyka w intro nie podobała?
Dajcież spokój, przecież jest znakomita!

Co do zawartości kolekcjonerki, to... aua.

...mam nadzieję, że przy Wiedźminie 8: Zemsta Yennefer REDzi zbiorą wszystkie głosy z poprzednich okazji i dadzą PCtowcom 'cudimiód'.
 
Konferencja fajna. W trakcie game-play'a kierujący postacią nieco się gubił (i Geralt w Prologu był gdzieś tak koło 10 level'u), ale ogólnie było fajnie. Balem się nieco jak przy prezentacji skoczyli do końca epilogu (sic!), ale na szczęście nie zdradzili za wiele z historii (chociaż kilka spoilerów by się znalazło).

Przy okazji, czy mnie się tylko wydaje, czy "Loc Muinne" nieco bardziej "udekorowali" ? :) ...

P.S. I tak najlepszą wiadomością jest to iż owe rozszerzenia dostaniemy wraz z premierą konsolowej wersji gry ZA DARMO (szczęka mi opadła, gdy to usłyszałem - spodziewałem się jakiejś niewielkiej opłaty, a tu takie zaskoczenie :) ).
 
Mi tam intro podoba się w każdym calu i już myślę żeby oglądnąć je raz jeszcze, na większym ekranie ^^

undomiel9 said:
...mam nadzieję, że przy Wiedźminie 8: Zemsta Yennefer REDzi zbiorą wszystkie głosy z poprzednich okazji i dadzą PCtowcom 'cudimiód'.
Hmm, to mówisz, że chciałabyś miodu w kolekcjonerce?
Wybacz, nie mogłem się powstrzymać ;P
 
I takie intro to powinno być od razu przy premierze W2 na PC-ty w 2011. Piękne wykonanie Tomka Bagińskiego i Platige Image. Jednocześnie intro obala teorię, że Letho głównie walczył mieczem. :p

PS: A ten kawałek z intro, to zdawało mi się, że słyszałem przy pierwszym teaserze W2 na X360. Tak czy owak - jest niezły.
 
Top Bottom