Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

+
Będzie krótko bo sesja trwa w najlepsze i trzeba się uczyć xD

Intro - genialne, od A do Z.
Akt 3 - wygląda bardzo fajnie, ciekawe czy nie jest to po prostu pierwotna wersja, która przy gonieniu terminów przed wydaniem wersji PC poszła do kosza.
Wersja na X360 - brzydsza od PC, ale o tym było wiadomo od samego początku. Bardziej ciekawią mnie wprowadzone ulepszenia gameplay'a, głównie poprawione namierzanie celów. Na prezentacji nie było tego widać, ale żeby zauważyć takie zmiany trzeba po prostu zagrać.

Ogólnie rzecz biorąc, w kwietniu szykuje się kolejne przejście W2. To już chyba czwarte...

EDIT: Przy okazji, śmiesznie wyglądają teraz tłumaczenia Redów, którzy przed premierą na PC twierdzili, że CGI jest absolutnie zbędne bo wszystkie przerywniki zrobione na silniku mają podobną jakość.
 
Błażej Krakowiak z Techlandu o Wiedźminie 2 na X360 (via twitter):
So, last year's Witcher 2 is finally getting a console release, looking great. Team Dragon Age, what's your answer?

Komiks z edycji mrocznej na X360 będzie do pobrania za darmo dla dotychczasowych i nowych nabywców Wiedźmina 2 i Wiedźmina 2 Edycji Rzoszerzonej. Więc może osoby posiadające pudełkowego Wiedźmina 2 też takowy dostaną (oczywiście w postaci jakiegoś pdfa czy cuś).
http://www.gog.com/en/news/the_witcher_2_assassins_of_kings_enhanced_edition_announced
 
Sarenka? Czy to na pewno screen z wiedźmina?
http://gamingeverything.com/14231/the-witcher-2-enhanced-edition-xbox-360-screenshots/?pid=9106
 
Witam was ponownie :)

Dziś mam pytanie które mnie męczy a konferencja mi nie dała odpowiedzi na nie.

Czy Edycja Rozszerzona W2 będzie dostępna za darmo dla posiadaczy PC w postaci łatki do pobrania ?
 
nocny said:
Sarenka? Czy to na pewno screen z wiedźmina?
http://gamingeverything.com/14231/the-witcher-2-enhanced-edition-xbox-360-screenshots/?pid=9106
Może Redzi wzięli sobie do serca,
 
Urzekł mnie sam fakt, że intro jest tak zacnie skomponowane.
Z początku humor (taki prosty, czyli najlepszy :D) zmienia się w krwawe pobojowisko dokonane przez jednoosobową armię. Dawno w moje łapki nie trafił tak dobry trailer (i zapewne wielu odnajdzie pod słowem "trailer" tylko "wizualność", a chodzi mi o złamanie pewnego schematu).

Pewnie już ktoś wspominał, ale: Sielanka, muzyka, ogniste piardy, facepalmy etc. ot tak, niespodziewanie przechodzą w śmierć niczego niespodziewającego się, co najmniej tuzina ludzi, NA BOGA! Roztrzaskujące się ciała, uniknięcie strzały, piruety, cięcia w iście mroczno-krwawo-wiedźmińskim stylu. Że o odcinaniu głowy nie wspomnę. Piiięknie :)

Nie przypominam sobie, żebym doświadczył podobnego zwrotu akcji w mega-drogich cinematic'ach. Zazwyczaj jest : albo mega epicko i w ogóle muzyka ma mrozić krew w żyłach, a bohater ma wypaść na twardego skurczybyka, albo jest mega epicko i wszyscy giną, albo jest mega epicko i kolorowo. Nie mówię, że jest to złe. Każdy to lubi, bo ładnie to wygląda :)

Lecz, trailer W2 łamie ten schemat. Czyli przystaję na zdanie Red'ów, że trailer zwala z nóg nie tylko wizualnością, ale i innością.

Żeby do końca nie głaskać, to dodam, że odniosłem wrażenie jakby unikano wprowadzania małych elementów. Tak w zasadzie to po pierwszym obejrzeniu w pamięci odnajduję tylko: statek, ludzi, fiolkę (na siłę szukając: strzały, kule w które strzelał łucznik <czy co to tam było>, wyrzutnie owych kul..., zasadniczo to tyle)

Peace.
 
Pana, który został za jakieś przewiny ukarany prowadzeniem konferencji uniewinnić i zwolnić do domu, by już więcej nie musiał tego robić, ku naszej i zapewne swojej radości.

CGI bardzo fajny, ale szczękospadu u mnie nie wywołał. Letho porusza się momentami mało naturalnie. Ot co, choć ogólnie jest moc.

Martwi mnie też zagraniczna cena niemal 60€ za grę, a raczej jej konwersje na klocka, to sporo nawet jak na zachodnie standardy.

Cena w Polsce to zupełnie inna para kaloszy. Zdecydowanie najmilsze zaskoczenie tego wieczora.

Teraz czekam na solidny Gameplay w jakości HD.
 
Nie oglądałem niestety tej konferencji, wiadomo jaka będzie dodatkowa zawartość w tej nowej łatce ?
 
Warzoch, autentycznie zaraz ci zrobię krzywdę za nabijanie postów.
Pół monitora wyżej Robert podał ci linka. To samo mogłeś znaleźć w Googlach, albo obejrzeć (w dowolnej chwili) na Facebooku Wiedźmina. Bez przesady, co?
 
Post roberta. Link pod słowem 'TU'.
Wystarczy przejrzeć ten wątek, a będziesz wiedział wszystko.

Szypek mnie uprzedził.
Potraktuj to jako ostrzeżenie przed konkretem.
 
Top Bottom