Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

+
Pyszczach1 said:
Nie wiem czy to odpowiedni temat,
Chciałem zapytać czy ktoś wie czy CDP Red Planuje coś z zakończeniem drogi Vernona Roche`a chodzi mi o tę niejasność z ocalałymi z jego oddziału a konkretniej Ves.
Czy to będzie tak jak w jedynce z Shani po której ślad ginie.
Z góry dzięki :)
Ves czeka na okręcie - tam ją kierują Geralt i Roche, po po rozmowie w namiocie z powieszonymi pasiakami...
 
To że tam jest to wiem, chodzi o dalsze jej losy i tych którzy na okręcie byli. Po prosty Geralt mówi pod koniec rozmowy ze Ves kłamie i ciekawiło mnie czy CDP Red jakoś to rozwinie czy to "ich czekanie" na tym okręcie to już koniec.
 
Ja bym się tak nie napalał. Ta reklama jest prawdopodobnie tylko dla serwisów internetowych, takich jak np. filmweb.
Gdy wychodził W2 na PC, też była bardzo podobna (niemal identyczna, co możecie obejrzeć niżej) reklama, ale można ją było zobaczyć tylko w internecie, na niektórych stronach z grami.
http://www.youtube.com/watch?v=Fngmx73d8Y4
 
Galadh said:
(...)
Wg słowa Redów - w które wątpić jest obrazą - otrzymamy dwa nowe, obfite questy, które dadzą nam w sumie cztery bite godziny rozgrywki. Wspomniano również, iż rozwinięty zostanie epilog, końcowe fragmenty gry. (...)
Z info rozsianych po necie:
wprowadzone liczne poprawki w istniejących lokacjach, a także nowe 2 przygody, 1 ważna postać i zupełnie nowa lokacja.

twórcy zapewniają, że nowych zadań i lokacji starczy na dobre 4 godziny młócenia. Co ciekawe, nie będzie to osobny moduł a'la DLC czy jakaś wyciągnięta z kontekstu misja, tylko w pełni zintegrowany z przebiegiem fabuły epizod pozwalający bliżej zbadać pewne politycznie istotne wydarzenia, o których w podstawce dowiedzieliśmy się dość przelotnie.

Nowe zadania będą toczyć się w okolicach Loc Muine - w sieci podziemi pod miastem, okolicznych lasach i jaskiniach.

Analizując ogólne wnioski Galad'a i konfrontując je z dostępnymi informacjami, wychodzi na to, że Gra otrzyma dodatkowe questy w III akcie, lub pod koniec II aktu, które (być może na pewno) będą miały wpływ na dodatkowe zakończenie/zakończenia w Epilogu.

Jeden quest jest znany, przynajmniej w zarysie:

Z nieokreślonego miejsca w czasie i przestrzeni otrzymujemy zadanie, które wygania nas do Loc Muine. Mamy wyjaśnić sprawy napadu na karawanę przewożąca DZIECI Foltesta. Brigida Papebrock, szlachcianka opiekująca się dziećmi w podróży, ucieka z napadu i jako jedyny świadek pragnie zgubić ogon... Geralt zabawia się zatem w tropiciela i owczarka, typowy agent CIA ;) Szykuje się kryminał i zwroty akcji. Początkowo towarzyszy temu Vernon, zatem być może ten quest będzie w ścieżce Roche'a. Sprawa dotyczy oczywiście politycznych gierek między tajemniczym baronem i nie mniej tajemniczym hrabią, a tle spisek z Nilfgaardem.

Drugi nie bardzo. Ale dedukcja nakazuje, że za słowami dwa zadania/dwa nowe, obfite questy kryje się jedna ważna Postać... czy to będzie Brigida Papebrock, którą opiekujemy się w różny sposób, w zależności od ścieżki elfa/agenta, czy właśnie bękart, który dzięki staraniom Geralta trafi do opiekuna, będącego w stanie zapewnić mu tron Temerii? Nowe questy nie rozwalą głównej podstawki, zatem wybór ratunku Anais dla Radowid/Natalis pozostanie. Natomiast sprawa syna Foltesta... No myślę, że jednak nie dla Radowida - zjadłby całe danie z deserem, ciekawsza byłaby opcja Henselt/ Nilfgaard (baron lub hrabia), przecież mówimy o sprawie być, nie być Temerii. Zagwozdką byłaby sytuacja, gdzie w ścieżce Roche'a zabilibyśmy Henselta... Kaedwen w bezkrólewiu, ale za to z pretendentem do tronu Temerii, Bussy ma większe szanse na tron, niż Anais. Za to wyobrażam sobie jak Henselt żyje i się puszy przed Radowidem, machając mu Bussym przed nosem. Konflikt na W3 gotowy, jak się patrzy. Ale oczywiście blablanie dziada :p

Natomiast i zupełnie nowa lokacja, tyczy lasku pod Loc Muin i już? No niby mają być dodatkowe podziemia i podrasowane stare lokacje (stosy trupów itd)
 
Hostile said:
A może... Kto chciałby DLC po tytułem "The Path of Letho", w którym obserwowalibyśmy (i kontrolowalibyśmy ;P) działania Letho podczas czasu akcji Wiedźmina 2? Ręka w górę! Ja! Ja! JA! ;P xD

Myślałem dokładnie o tym samym ;P W ogóle to fajnie by było jakby powstały dodatkowe przygody tak jak w W1, w tym przygody Letho.
 
Swooneb said:
Podobno do Edycji Rozszerzonej dodadzą łatkę z klimatem o który tyle osób się upominało ;p

Ale filtr na stonowanie kolorów mogliby dać. W Diablo 3 będą:

http://www.youtube.com/watch?v=LcnIIVYSuLM&feature=player_embedded
 
Kismajes said:
Ale filtr na stonowanie kolorów mogliby dać. W Diablo 3 będą:
Heh, syndrom Diablo III. Pomijając ten fakt, taki filtr znajdzie się szybko, jeśli zostaną wydane narzędzia.
 
@Kismajes

Nie będą. Jest to filtr nałożony za pomocą jakiegoś prostego programu działającego w tle. Pyloneer pokazuje tylko na filmiku jakby diablo III mogło wyglądać gdyby stonować kolory. Tak szczerze, to po dodaniu filtru całość według mnie robi się nieczytelna.

W zupełności wystarczy to, czego Bilzz już dokonał. Wystarczy rzut oka na materiały z pierwszej zapowiedzi, porównane z materiałami z betą, by zauważyć różnicę.
 
Do jasnej ... babilońskiej ladacznicy !

http://gry.interia.pl/x360/news/wiedzmin-2-microsoft-nie-pozwoli-wydac-gry-na-x360,1760314
 
Szkoda że nikt z REDów się tu szybko o tym nie wypowie (o tych problemach certyfikacyjnych), musimy czekać do 17 kwietnia. Czułem tak w ogóle, że będzie jakiś zgrzyt :p (oby tylko malutki).
 
://// No nie za fajnie. Miejmy nadzieje, że są to tylko jakieś plotki i wszystko będzie gotowe na czas.
 
Ciekawe co to za "anonimowe źródła". Takie newsy traktuję z dużym dystansem, bo nawet jeśli są problemy, to biorąc pod uwagę, że CDProjekt jest na giełdzie - świństwem jest robienie takich wrzutek bez konkretnego potwierdzenia. A jeżeli problemów nie ma, to też jest to świństwo. Bo czemu ma służyć, oprócz zaszkodzenia?
 
Ha, to na pewno robota kogoś z BioWare albo Bethesdy!

/just_kidding


A poważnie - też byłbym dość ostrożny z jakimikolwiek osądami. Póki nikt poważny się pod tym nie podpisze, nie ma sensu spekulować. Tym niemniej lepiej, żeby udało się wydać grę w terminie, bo maj jest już przypakowany.
 
zi3lona said:
Ciekawe co to za "anonimowe źródła". Takie newsy traktuję z dużym dystansem, bo nawet jeśli są problemy, to biorąc pod uwagę, że CDProjekt jest na giełdzie - świństwem jest robienie takich wrzutek bez konkretnego potwierdzenia. A jeżeli problemów nie ma, to też jest to świństwo. Bo czemu ma służyć, oprócz zaszkodzenia?

Zgadzam się. Podawanie takich informacji z tyloma ogólnikami to małe świństwo, ale najciekawsze jest to, że pierwszy (we wtorek 14) taką informację podał serwis stricte giełdowy - www.stockwatch.pl.
Napiszę teraz trochę jak pewien Pan Prezes - można sobie poszukać w internecie kto pracuje dla ww serwisu i jakie miał/ma relacje z CDP.

Szkoda że nikt z REDów się tu szybko o tym nie wypowie (o tych problemach certyfikacyjnych), musimy czekać do 17 kwietnia. Czułem tak w ogóle, że będzie jakiś zgrzyt (oby tylko malutki).
Z racji tego, że temat ten na forach biznesowych ma już kilka dni, doczekaliśmy się już dwóch odpowiedzi od spółki w tej sprawie:

Wypowiedź z oficjalnego giełdowego forum spółki (14.02):
Proces certyfikacji gry jest zwykle kilkuetapowy.
Finalizowanie procesu produkcji edycji rozszerzonej Wiedźmina 2 w wersji na konsolę Xbox 360 postępuje zgodnie z planem.
Nie widzimy zagrożenia, żeby zakończył się on niepowodzeniem do czasu planowanej premiery gry, czyli do 17 kwietnia. Podobnego zdania są nasi wydawcy z którymi prowadzimy intensywne działania promocyjne

Wypowiedź na łamach Parkietu (16.02):
- Proces certyfikacji przebiega bez zakłóceń – zapewnia Adam Kiciński, prezes giełdowej spółki. Przyznaje, że Microsoft poprosił firmę o wprowadzenie kilku poprawek do gry. – To normalna praktyka, której nie należy się dziwić. Naszemu partnerowi również zależy, żeby wprowadzić na rynek jak najlepszy tytuł – wskazuje. Twierdzi, że CD Projekt Red już uwzględnił uwagi Microsoftu i wkrótce znowu skieruje „Wiedźmina 2" do certyfikacji. – Rzadko kiedy zdarza się, żeby gra została zaakceptowana już przy pierwszym podejściu. Zazwyczaj są ich dwa-trzy – oznajmia.

Zapewnia stanowczo, że nie ma żadnego ryzyka, że premiera konsolowego „Wiedźmina 2" może się opóźnić. Certyfikacja po stronie Microsoftu nie trwa więcej niż dwa tygodnie. Mamy bardzo duży zapas czasu do premiery. Gra ukaże się na czas – oświadcza.
 
Czyli jest to kwestia sposobu przedstawienia "njusa". Najlepiej żeby od razu było tragicznie i źle
 
maciekw said:
Napiszę teraz trochę jak pewien Pan Prezes - można sobie poszukać w internecie kto pracuje dla ww serwisu i jakie miał/ma relacje z CDP.
Widzę, że autorem newsa jest Martinez, który był w przeszłości redaktorem, naczelnym, wydawcą, dyrektorem, a teraz jest analitykiem. No i pracował w CDP...
 
Najważniejsze, że w ogóle zostanie wydany na XO. Mam tylko nadzieję, że sprzeda się w jak największej ilości egzemplarzy, choć przy tej cenie i reklamie to raczej nie ma się co obawiać :p
 
Top Bottom