Odzyskać konto

+

Guest 4376510

Guest
Czy jest jaka jakakolwiek możliwość odzyskania starego konta w gwint? Kiedy zmieniłam komputer i próbowałam zalogować się na GOG nie dało się na stare konto. Zależy mi na tym by je odzyskać za dużo pracy w nie włożyłam. Po tak długim czasie nie pamiętam przez jaki email się logowałam. Co powinnam zrobić? Jest jakiś sposób aby je odzyskać albo nie wiem żeby ktoś z góry wysłał na email że to to?
 
Pisz ticket do supportu najlepiej. Jak pamiętasz nick w grze to może Ci podadzą adres email przypisany czy coś w tym stylu.
 
Na samej górze masz czarny pasek -> wsparcie ->Gwint (platforma) Tam chyba gdzieś powinno być.
 

Guest 4376510

Guest
Napisałam też do supportu GOGa. Dziękuję narazie będę czekać na odpowiedz
 
Witam
wątek stary...ale mnie też się coś podobnego przytrafiło.
Padł mi dysk, brak kopii zapasowej, musialam zmienić dysk, postawić system na nowo i wstyd się przyznać, nie pamiętam maila na jakiego założyłam konto, w związku z tym, nie mogę się zalogować.
Napisałam do supportu gog, ale póki co, od dwoch dni, miałam tylko dwie automatyczne odpowiedzi. Jedna o przyjęciu zgłoszenia, druga z pytaniami odnośnie konta: zakupy, nr karty, lista gier, itp.
Sądzicie, że jest możliwe by wsparcie podało zapomnianego maila do konta? Przykro mi będzie stracić wszystkie karciochy i osiągnięcia w Gwincie. Nie mam zapału by zaczynać od początku, grałam w Gwinta prawie rok.
 

Lexor

Forum veteran
@radioactive_toy: Spróbuj procedury logowania się na gog.com - tam chyba jest opcja przypominania hasła, więc potem możesz sprawdzić na jaki adres Ci to przypomnienie przyjdzie.
 

Lexor

Forum veteran
Baza kont goga zna ten adres. Z tego co zrozumiałem, to nie jest kwestia braku możliwości odebrania wiadomości pocztowej, tylko forumowiczka korzysta z kilku adresów pocztowych i nie wie z którego z nich korzystała przy graniu w Gwinta.
 
Top Bottom