Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

+
Ciekawi mnie czy link do strony thewitcher.com będzie nas przenosił na nową stronę czy też stara strona pozostanie.
 
I to jest informacja na którą czekałem! nie mogę się doczekać aby zobaczyć na własne oczy nową stronę i forum (bo chyba też będzie inaczej wyglądało?)
 
Faktycznie zapowiada sie ekstra stronka... porządną stronę gra mieć musi...oby wraz z nią podano inne wyczekiwane informacje i oczywiście wszystko było na niezłych serwerach Ciekawe kiedy przyjdzie czas na renowacje forum? Edit: BARDZO podoba mi się ten medalion zwisający z tej ramki na stronce...bardzo klimatyczny
 
Menu jakby mi przypominało stylem pewien fan-site . No ale przecież wiadomo, że graficy się tym nie sugerowali. Wygląda ładnie. Mam nadzieję, że będzie przemyślane i że moje łącze jakoś będzie sobie radzić.
 
gram.pl said:
Nowa strona Wiedźmina z pewnością stanie się nieocenionym źródłem informacji dla każdego fana gry. Podzielona zostanie na dwie części - flaszową - dotyczącą samej gry Wiedźmin, oraz strony community, na których na odwiedzających czekać będzie zupełnie nowe forum dyskusyjne (z aktywnymi wszystkimi dotychczasowymi kontami i dyskusjami). Twórcy przygotowali też szereg innych niespodzianek.
Czyżby nowe forum także w poniedziałek?A na jednym z obrazków można zauważyć, że będzie coś takiego jak "Sklep"... Na razie wydaje się być nieaktywny, ale zobaczymy.
 
@Pono Jr:Też to zauważyłem. Ciekawe jak to będzie wyglądać i co będzie można zakupić.edit: Będzie nowe forum http://www.gram.pl/news_9wrrHu8_Nowa_strona_Wiedzmina_juz_w_ poniedzialek.htmlwystarczy dokładnie przeczytać.
 
engessa said:
przypominało fan-site??..jakoś nie widzę podobieństwa do żadnego....
Środkowy zrzut ekranu, tam gdzie jest "Community", ale to tylko moje odczucia .
 
Stronka ta flashowa jest świetna po prostu ;D jeszcze takiej nie widziałam ;) Tylko mogłoby się to wczytywać krócej...No nowe screeny są niezle....BTW widać, że Geralt będzie jednak zmieniał strój w trakcie zabawy (zwłaszcza to czarne cudo mi się podoba - widoczne na screenie pokonany Zeugl czy jakoś tak;)). A ten z zabitym przyjacielem Geralt też niezły - bardzo klimatyczny.Filmik ukazujący Geralta w pracy też niezły. Po wcześniejszych filmikach myślałam, że strzyga to jakieś przerośnięte bydle, a tu widać, że to dziecko jeszcze....z pięknym uśmiechem ;DCo do oficjalnej strony tej nie-flashowej to jednak nie odpowiada mi ten kolor....jakiś beżowy (??) - w połączeniu z ciemnoszarą resztą strasznie po oczach daje...jednak stary kolor tego pergaminu bardziej mi odpowiadał, ale to subiektywne zdanie. Jednak należy jeszcze chyba poczekać, aż zakończą nad tym prace....
 
I znowu prośba do twórców, tylko tym razem chodzi o stronke ;)Czy moglibyście zrobić tak żeby artykuły na stronie były pokazywane od najnowszego do najstarszego? (a nie tak jak jest teraz że na pierwszej stronie znajdują się artykuły sprzed paru lat a na ostatniej te najnowsze - chodzi mi o wyświetlanie żeby po kliknięciu na link przenoszący nas do podstrony z artykułami przenosił nas do najnowszych nie do najstarszych artykułów - mam nadzieje że jest to zrozumiałe ;))
 
rzeczywiście ta babka w top jest jakaś "nieswojska" w ogóle nie kojarzy mi się z klimatem :(, sam napis the witcher News & Community powinien wskazywać na to aby obok niego stał jakiś Wiedźmin a jeszcze lepiej WIEDŹMINI!? :p Co myślicie o takim top Geralt, Vesemir, Lambert, Berengar (postacie z gry, wielkości tak jak ta babka) stojący obok siebie Np. Geralt z Berengarem po lewej stronie a Vesemir z Lambertem po prawej albo wszyscy obok siebie. Naprawdę zdaje mi się że takie coś dało by takiego "smaczku" i tak już pięknie wyglądającej stronie. Pomyślcie nad tym w końcu to The Witcher a nie The Witch :DCo myślicie o takiej koncepcji?
 
Za dużo na tak mały top moim zdaniem. Mroczna sylwetka Geralta, poprawienie kontrastu logotypu i będzie ok. Po prostu chodzi o to, by człowiek, który wchodzi na stronę widział w widocznym miejscu to, z czym gra ma się najbardziej kojarzyć - czyli postacią Geralta.
 
Top Bottom