Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

+
Nowa strona faktycznie wygląda lepiej.Dobrze, że pozbyliście się tych dziwnych odstających elementów w topie, które kojarzyły mi się ze starym cmentarzem, albo z ruinami jakiegoś budynku. Bez tego stronka oficjalna wydaje mi się ciekawsza. Rozłożenie i kompozycja pozostałych elementów prezentuje się również rewelacyjnie, pozostaje jeszcze poczekać aż wszystko zacznie działać. Swoją drogą - ciekawy niezbędnik fana. Fajnie, że daliście do niego mapki. Nie widziałem ich nigdzie wcześniej w wersji elektronicznej, a te mogą się okazać bardziej użyteczne niż ta papierowa, której wolę nie nadużywać, co by się nie zniszczyła ;)
 
Sylvin said:
Nowa strona faktycznie wygląda lepiej.Dobrze, że pozbyliście się tych dziwnych odstających elementów w topie, które kojarzyły mi się ze starym cmentarzem, albo z ruinami jakiegoś budynku. Bez tego stronka oficjalna wydaje mi się ciekawsza. Rozłożenie i kompozycja pozostałych elementów prezentuje się również rewelacyjnie, pozostaje jeszcze poczekać aż wszystko zacznie działać. Swoją drogą - ciekawy niezbędnik fana. Fajnie, że daliście do niego mapki. Nie widziałem ich nigdzie wcześniej w wersji elektronicznej, a te mogą się okazać bardziej użyteczne niż ta papierowa, której wolę nie nadużywać, co by się nie zniszczyła ;)
Przyznaję, nowa strona robi wrażenie. Pobada mi się dużo bardziej niż poprzednia jej wersja, która tez była całkiem w porządku.
 
W dziale tapety, jest tylko jedna. Mam nadzieję, że zostaną dodane nowe.Chodzi mi o dział : Powrót Białego Wilka.
 
W Archiwum Newsów Wiedźmina PC można oglądać tylko pierwszą stronę, przydałoby się to naprawić.Ogólnie nowa stona prezentuje się lepiej niż starsza wersja. Jest bardziej czytelna i to się głównie liczy. Nowym użytkowinkom łatwiej będzie znaleźć potrzebne informacje. Zmianom w szacie graficznej też dałbym małego plusa ;)
 
Zaskoczyliście mnie tą zmianą, musałem dwukrotnie sprawdzić, czy wpisałem dobry adres :DJest dobrze, nawet bardzo dobrze. Mimo drobnych braków w zawartości nowej strony, wszystko prezentuje się czytelnie, i co najważniejsze, po prostu fajnie.
 
Uważam, że najwyższy czas by uaktualnić przygody na oficjalnej stronie. Brakuje tam polskiego Deception (które podobno zostało wysłane do CDPR jakiś czas temu) i opublikowanych przygód konkursowych, które niedługo zaginą w bałaganie tego forum.
 
Scani said:
Uważam, że najwyższy czas by uaktualnić przygody na oficjalnej stronie. Brakuje tam polskiego Deception (które podobno zostało wysłane do CDPR jakiś czas temu) i opublikowanych przygód konkursowych, które niedługo zaginą w bałaganie tego forum.
Można je łatwo znaleźć w internecie. Jednak popieram pomysł.
 
Dział przygody jest w trakcie uaktualniania, niedługo będzie skończone. A oprócz tego i inna niespodzianka ;)
 
Witam. Czy kiedyś pojawią się tapety z Wieśka 1? Te które były jak istniała stara strona? Bo teraz są tylko screeny i arty a tapet brak.
 
Top Bottom