Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

+
eh czemu uważacie że dla CDPR najważniejsze powinno być trzymanie na stronie najnowszych screenów? Są inne strony, które mają znacznie więcej użytkowników i to widać wystarcza.
 
czy naprawdę uważasz że redzi muszą tracić czas na wrzucanie screenów zamiast robić coś konstruktywnego? Pewnie że fajnie by było, jakby wszystko znajdowało się na oficjalnej, ale to chyba nie jest najważniejsze skoro dostęp do tych materiałów nie sprawia problemów?
 
YarpenZirgin said:
eh czemu uważacie że dla CDPR najważniejsze powinno być trzymanie na stronie najnowszych screenów? Są inne strony, które mają znacznie więcej użytkowników i to widać wystarcza.
Wiesz Yarpen jak się szuka czegoś związanego z grą , to raczej zaczyna się od strony oficjalnej , tymbardziej że poza Polskimi to mało jest nieoficjalnych stron witchera.
 
YarpenZirgin said:
czy naprawdę uważasz że redzi muszą tracić czas na wrzucanie screenów zamiast robić coś konstruktywnego? Pewnie że fajnie by było, jakby wszystko znajdowało się na oficjalnej, ale to chyba nie jest najważniejsze skoro dostęp do tych materiałów nie sprawia problemów?
Wrzucanie screenów zajmuje potwornie duzo czasu. Slyszalem, ze w cdpr maja modemy na korbke.
 
eh no ja wiem że to nie jest wielki problem, ale mi chodzi tylko o to że to jest tak naprawdę pierdoła zważywszy na to że od screenów roi się na nieoficjalnych stronach i wszystkich gamespotach itp...
 
eh no ja wiem że to nie jest wielki problem, ale mi chodzi tylko o to że to jest tak naprawdę pierdoła zważywszy na to że od screenów roi się na nieoficjalnych stronach i wszystkich gamespotach itp...
Dla niekumatych morał z wypowiedzi Yarpena :p:"Dla chcącego nic trudnego" :p
 
to też, ale bardziej miałem na myśli to że ciągłe czytanie bluzgów o to że twórcy nie trzymają na swojej stronie najnowszych screenów stało się nudne i irytujące.
 
IMO, jeśli ktoś czegoś szuka, to zaczyna od strony oficjalnej... Osobiście sądzę, że to, iż na oficjalce nie ma wszystkich screenów bardziej jest spowodowane tym, że inne serwisy mają na nie wyłączność, a nie brakiem czasu na ich wrzucenie.
 
hmm... a to nie jest tak ze skoro to CDP Red robi gre,to sa w sumie ich screeny i moge je umieszczac na swojej str? niewazne gdzie sa, wazne ze jest spolecznosc fanow i informuja sie nawzajem jezeli gdzies sie cos nowego pokazuje
 
Widać nie. Zapewne bardziej się opłaca sprzedać prawo do wyłączności w publikacji niż robić "wolną amerykankę". Za cenę nielicznej grupy ludzi, którzy się obrażą, bo screenów nie znaleźli już za pierwszym razem, zyskuje się żywą gotówkę.
 
Doczepiliście się tych screenów...Akurat na oficjalnej nie jest to ważne, kilkanaście screenów reprezentatywnych wystarczy. Tak już jest z multimediami, że na oficjalnej, jak sama nazwa wskazuje są oficjalne materiały, a na innych stronach szuka się unikalnych, nieoficjalnych. Kto by wchodził na strony fanowskie, informacyjne gdyby było to samo co tutaj?Lepiej zająć się innymi działami o podstawowych elementach gry, które świecą pustkami...
 
o to,to :) bo w postaciach jest tylko Geralt, w potworach tez mało... Gdybym wiedzial jakie postacie beda w grze to moglbym je troche opisac na podstawie Sagi.
 
Mi osobiście bardzo podoba się oficjalna strona wiedźmina. Jest to kupa dobrej roboty, że tak powiem. Na razie trochę mało informacji, ale to się da nadrobić :).
 
Zgodnie z sugestia moda zglaszam problem tu.Po wejsciu na www.thewitcher.com od razu przekierowuje mnie na strone Atari.Ma ktos tez tak? To wiekszy problem, czy raczej jednostkowy przypadek?Jesli ma tak wiecej osob, to od kilku dni dotarcie do oficjalnej strony Wiedzmina jest bardziej niz utrudnione...No a jesli mam tak tylko ja - jak to do cholery wylaczyc? :-\
 
Top Bottom