Oficjalne forum w nowej odsłonie!

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Zakończyliśmy prace konserwacyjne i z dumą pragniemy przedstawić Wam nowy wygląd naszego oficjalnego forum!

Wierzymy, że forum powinno być przejrzyste i intuicyjne, dlatego postanowiliśmy skupić się na najistotniejszych funkcjach i postawić na minimalistyczny wygląd. Dodaliśmy też zakładkę “Najnowsze”, w której znajdziecie ostatnie posty z forum wybranej gry. Dodatkowo, sekcja “Społeczność” jest teraz wspólna dla wszystkich gier, więc bez problemu będziecie mogli rozmawiać z osobami odwiedzającymi inne podfora.

Ale to nie wszystko! Planujemy stopniowo dodawać nowe funkcje, które jeszcze bardziej umilą Wam czas na forum.

Niestety w trakcie prac konserwacyjnych zniknęły awatary użytkowników. Możecie je ustawić wchodząc w swój profil lub używając tego sprytnego skrótu.

Jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń, więc dajcie nam znać co uważacie o nowym wyglądzie w komentarzach. Do zobaczenia na forum!
 
Mnie się podoba :). Mam tylko jedno zastrzeżenie odnośnie kafelków "Najnowsze", "Aktualności" itd. Mogłyby być trochę "mniejsze".
 
Co prawda trzeba się przyzwyczaić ale rzeczywiście nowe forum jest przejrzyste ;) Podoba mi się. Kafelki i czcionka tekstu są troszkę za duże jak na mój gust ale pasują do całości. Zmiany jak najbardziej na plus moim zdaniem. Pasuje nawet stylistycznie do przeglądarki jakiej używam (Vivaldi) :D
 
Pewnie jestem za stary i przyzwyczajam się szybko do tego co jest i było.
W przeciwieństwie do poprzedniego layoutu nie potrafię się odnaleźć w tym. Kafelki zbyt duże. Trudno znaleźć ostatnio zaktualizowany, a więc z ostatnią odpowiedzią temat. Utrzymanie forum w konwencji typu black&white też nie pasuje mi, po prostu zbyt czarno. Na plus? Na razie nie zauważyłem, poprzednie forum było bardziej do ogarnięcia.
 
Trudno znaleźć ostatnio zaktualizowany, a więc z ostatnią odpowiedzią temat.
W zakładce najnowsze masz pokazane ostatnio zaktualizowane tematy, a te w których nowych postów nie widziałeś mają jaśniejszy kolor.
Jak dla mnie nowe forum jest ok. Łatwiej będzie mi sprawdzać tematy bez konieczności osobnego sprawdzanie każdego podforum.
 
W zakładce najnowsze masz pokazane ostatnio zaktualizowane tematy, a te w których nowych postów nie widziałeś mają jaśniejszy kolor.
Jak dla mnie nowe forum jest ok. Łatwiej będzie mi sprawdzać tematy bez konieczności osobnego sprawdzanie każdego podforum.
Wiem i widzę że mają "jaśniejszy" kolor, pomimo to na poprzedniejszym forum było to bardziej przejrzyste.
 
Jedno "ale" tak na pierwszy rzut oka.

Przycisk "odpowiedź" jest trochę zbyt jaskrawy.
 
Chciałem tylko sprawdzić, jak wygląda ukrywanie.

Jednak multicytowanie dalej jest dla mnie zagadką. Z tego co widzę, wpisywany komentarz pozostaje przy przechodzeniu na inne strony forum, więc jednak nie wiem, jaka jest tego funkcja.
 
Na jakiej zasadzie działa zakładka "Najnowsze"? Są tam wszystkie nowe posty z całego forum czy oprócz społeczności? Bo zauważyłem że nie wszystko się tam pojawia.
 
Na jakiej zasadzie działa zakładka "Najnowsze"? Są tam wszystkie nowe posty z całego forum czy oprócz społeczności? Bo zauważyłem że nie wszystko się tam pojawia.

Z tego co zauważyłem pojawia się tam wszystko oprócz postów ze społeczności oraz przypiętych wątków, no i warto dodać że każde subforum ma własne "najnowsze".
 
Daję pod rozwagę rozwinięcie funkcjonalności strzałek home/end. Jest to dobra rzecz, której mi wcześniej brakowało, ale proponowałbym nieco jeszcze to dopieścić. W tym momencie pojawiają się one jedynie podczas przewijania strony, po czym po około trzech sekundach znikają. Czy byłaby możliwość sprawienia, by pojawiały się w chwili poruszenia kursorem? Jak rozumiem, cały koncept polega na tym, by móc błyskawicznie dostać się na górę lub dół strony bez kręcenia myszą, chwytania za scroll strony lub wciskania klawiszy home/end na klawiaturze. Niby ruszenie scrollem na myszce nie zajmuje dużo czasu i nie jest nadmiernie męczące, ale jest to moim zdaniem chyba niepotrzebna zwłoka. Strzałki nie są inwazyjne i nie przeszkadzają, więc ich pojawienie się na samym dole ekranu po poruszeniu myszą nie powinno nikomu przeszkadzać.
Piszę to z punktu widzenia osoby korzystającej z forum w prawie 100% na komputerowym monitorze, więc być może namiętni użytkownicy wersji mobilnej inaczej by się zapatrywali na coś takiego.
 
Last edited:
Chyba, a nawet na pewno, wkradło się jakieś zamieszanie, bo obecnie do tego tematu można wejść jedynie przez forum gwintowane. Nie wiem, dlaczego akurat tylko od tej strony.
I jeszcze propozycja z mojej strony by przenieść galerię wiedźminową z aktualności do działu społecznościowego. To początkowo być może był temat niosący jakąś wiadomość, ale już od dawna wykroczył poza swoje ramy i według mnie spokojnie może być umieszczony właśnie w Społeczności.
 
Wiecie, co podzielcie tematy na pokoje, bo jak na razie to w dziale ogólnym jest wszelkie mydło i powidło.
 
wizualnie jest spoko, ale mam wrazenie, ze poprzednia wersja byla bardziej przyjazna uzytkownikowi, latwiej bylo sie polapac w dyskusjach, ktore obecnie sie prowadzilo... ale to pewnie tylko ja tak ogolnie zmian w zyciu nie lubie
 
Mega! Nowe forum jak najbardziej na +
Jest o niebo lepiej. Pozdrawiam Redów i gratuluję świetnej roboty :)
 
Top Bottom