Oficjalne forum w nowej odsłonie!

+
Ja próbowałem, się integrować, to 2 razy bana prawie bym dostał =]

 
Czy szare tło dostanie jakieś kolory lub motyw? Skoro mowa już o kolorach lub o motywach czy tło zostanie zmienione jak wyżej i chętnie bym zobaczył pokaz slajdów jak się gra zmienia/ła. Pozdrawiam! Vattier o co mi chodzi? Chodzi o to albo klikasz na kółka i się zmienia motyw.
1538473366182.jpeg
 
Last edited:
A dałoby się przynajmniej zrobić żeby tematy z działy ,,społeczność'' można było oznaczyć jako przeczytane nawet z zakładki ,,najnowsze''. Ciągle mielibyście społeczne tematy w najnowszych ale przynajmniej osoby których nie obchodzi integracja i innymi ludźmi mieliby przynajmniej odrobinę łatwiej w radzeniu sobie z tym.
No i czy moglibyście zrobić, żeby temat w którym jedyny nowy post pochodzi od osoby którą mam w ignorowanych nie pokazywał się jako taki z nowymi postami?
 
Last edited:
Ja tam też preferowałem "starą" wersję forum. Wchodzę na forum gwinta to chcę czytać na temat gwinta. Wtedy przynajmniej mogłem znaleźć tematy dotyczące budowy talii i na ten temat podyskutować. Teraz jest to zagubione, a widzę tematy dotyczące gier, które zupełnie mnie nie interesują, a jak by już interesowały to wklepię to sobie w googlach lub wejdę na gryonline. A jak nie to, to widzę tematy związane z zainteresowaniami muzyką czy innymi filmami osób postronnych. Z tego forum zrobił się jakiś pudelek. Poza tym ta czerń. Zrobicie coś z tym?
 

Taki pomieszaniec mam od kilku dni. Polska wersja forum.

ed
Cóż za błyskawiczna reakcja.
 
Last edited:
Od dwóch dni nie mam możliwości logowania się na forum na Firefoksie. Wpisuję login, hasło, potwierdzam a okienko logowania tylko się odświeża, wpisane dane znikają. Tak samo z logowaniem przez facebooka. Kasowanie ciasteczek itd. Nie pomaga. Na Chrome z kolei wszystko działa :v
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Od dwóch dni nie mam możliwości logowania się na forum na Firefoksie. Wpisuję login, hasło, potwierdzam a okienko logowania tylko się odświeża, wpisane dane znikają. Tak samo z logowaniem przez facebooka. Kasowanie ciasteczek itd. Nie pomaga. Na Chrome z kolei wszystko działa :v

Taka sytuacja zazwyczaj pojawia się kiedy w przeglądarce jest wyłączone akceptowanie ciasteczek z zewnętrznych witryn (third party cookies). Logowanie na naszym forum obsługuje GOG.com i to ich ciasteczek używamy.

W Firefox opcję można znaleźć w:
Opcje > Prywatność i bezpieczeństwo > Ciasteczka i dane stron > Akceptowanie ciasteczek i danych stron witryn zewnętrznych podmiotów

Po włączeniu logowanie powinno działać normalnie :)
 
Po dłuższym użytkowaniu oceniam forum na plus. Minimalistyczna prosta oprawa, stonowana kolorystyka.
Trochę przeszkadzają mi loga gier w wersji angielskiej na polskojęzycznym forum, "gryzie się" to wizualnie.
Logo "Cyberpunka 2077" jest jedno, ale "Gwint" i seria "Wiedźmin" mają odpowiedniki polskie. Forum przez to według mnie sprawia wrażenie niedopracowanego.
 
Przycisk REDpoint powinien być pod postem, a nie nad. Przewinięcie postu po przeczytaniu, by dać REDp (szczególnie na komórce) jest uciążliwe i mało intuicyjne, bo raczej tekst ocenia się po przeczytaniu, a nie przed.
 

Ukash

Forum veteran
Przycisk REDpoint powinien być pod postem, a nie nad. Przewinięcie postu po przeczytaniu, by dać REDp (szczególnie na komórce) jest uciążliwe i mało intuicyjne, bo raczej tekst ocenia się po przeczytaniu, a nie przed.
Oczywiście że powinien być pod postem, już raz dałem się nabrać i źle dałem RED Pointa. Dopiero wtedy się orientowałem że coś jest nie tak, ale raz danego odebrać już też nie można. Kiedyś można było usunąć.
 
Cały czas można usunąć. Przycisk RED POINT zmienia się w "Nie lubię" i kiedy go odklikniesz Red Point zostanie usunięty ;)

U mnie jest tak, że klikam na "RED Point" - przycisk się zmienia na "Nie lubię" jednak po odświeżeniu strony z powrotem wraca do stanu "RED Point" (jego ponowne kliknięcie działa poprawnie - odbieram dany RED Point). Z tego względu może mylić, że nie ma opcji "odlikowania" posta. Czy jest to globalny bug?
 

Vattier

CD PROJEKT RED
U mnie jest tak, że klikam na "RED Point" - przycisk się zmienia na "Nie lubię" jednak po odświeżeniu strony z powrotem wraca do stanu "RED Point" (jego ponowne kliknięcie działa poprawnie - odbieram dany RED Point). Z tego względu może mylić, że nie ma opcji "odlikowania" posta. Czy jest to globalny bug?

Dzięki za zgłoszenie! Przyjrzymy się :)
 
Widzę, że powoli forum jest usprawniane.
Wreszcie przycisk RED Point trafił pod posta, gdzie jego miejsce.

Niedopatrzenia w polskojęzycznej wersji forum:
Przy wyborze Forum na górnej belce dalej wyświetlane są angielskojęzyczne loga gier.
Tak samo jest przy wyborze Gry na górnej belce. Nazwy gier są po angielsku.
Po kliknięciu na Wsparcie na górnej belce forum mimo ustawionego j.polskiego przełącza się na angielską wersję.
 
Właśnie zauważyłem, że pojawiły mi się osiągnięcia i jakieś punkty.
Zauważyłem też, że ten temat jest przemyślnie ukryty i chyba nikt tu nie zagląda.
 
Last edited:
Top Bottom