Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

+
Firnomir said:
Firnomir said:
Firnomir said:
Cokolwiek REDzi wymysla to napewno bedzie swietne. Ja bym z checią zobaczył Novigrad ;)
A ja sam Nilfgaard i jego złote wieże :p
A ja seksowną blondi bez niczego na sobie.I co z tego? Prędzej mi redzi wyślą fotkę na PW, niż coś w grze zmienią, bo jakiś koleś by chciał x zobaczyć.
Co jak co, ale Twój post na pewno nic nie wniósł.
 
Firnomir said:
Firnomir said:
Firnomir said:
Cokolwiek REDzi wymysla to napewno bedzie swietne. Ja bym z checią zobaczył Novigrad ;)
A ja sam Nilfgaard i jego złote wieże :p
A ja seksowną blondi bez niczego na sobie.I co z tego? Prędzej mi redzi wyślą fotkę na PW, niż coś w grze zmienią, bo jakiś koleś by chciał x zobaczyć.
A jaką chcesz fotkę?Faktycznie pojedyncze życzenia niewiele wnoszą, tymbardziej ze najczęściej są po prostu niewykonalne i nic na to nie poradzimy. Natomiast niektóre poruszane tematy powodują większy odzew i dyskusję, co jest dla nas sygnałem, ze trzeba coś zmienić. Gra jest tworzona dla graczy i musi spełniać ich wymagania, jednak muszą to być wymagania większości. Posty w stylu 'Chcę żeby cośtam' niewiele wnoszą.
 
Firnomir said:
Firnomir said:
Firnomir said:
Cokolwiek REDzi wymysla to napewno bedzie swietne. Ja bym z checią zobaczył Novigrad ;)
A ja sam Nilfgaard i jego złote wieże :p
A ja seksowną blondi bez niczego na sobie.I co z tego? Prędzej mi redzi wyślą fotkę na PW, niż coś w grze zmienią, bo jakiś koleś by chciał x zobaczyć.
Dzięki za informację, bo nie widziałem, że to nie wykonalne w przeciwieństwie do twojego życzenia :D ::)To chyba logiczne, że nie będzie Nilfgaardu w grze, ale widać niektórzy muszą zrobić napine i wyrazić swoje niezadowolenie po uprzednim braku zrozumienia tego co było napisane(patrz: emota" :p " na końcu mego zdania) ::)
 
Norvoles said:
A skąd pewność, że ów wiedźmin ma chęć przez płot przeskoczyć? Niektórzy chyba nie rozumieją, że niemożność przeskoczenia płotu wynika ze specyfiki silnika W1, gdzie NIE DAŁO się zrobić świata otwartego.Poza tym im świat bardziej otwarty w grze, tym to potem gorzej wychodzi, bo wcale nie zyskuje się na realiźmie. Wręcz przeciwnie, świat otwarty wymaga więcej pracy nad projektowaniem i wykonaniem, przez to realizm został by zniszczony przez bugi, niedopracowania, uproszczenia i pominięcie pewnych rzeczy, bo zwyczajnie nie było by na to tyle kasy i czasu.Z wielkim światem jest też tak, że nikomu tak naprawdę nie będzie się chciało go przemierzać. Siedział ktoś 15 minut patrząc tylko na plecy biegnącej postaci? Po godzinie wszyscy zaczynają kombinować skąd tu teleport jakiś wytrzasnąć. To po co wtedy wielki świat jak używasz teleportu -.-
Kolego pytanie czy wiedźmin ma chęć przez płot przeskoczyć, świadczy chyba o tym, że zamiast grać w gry komputerowe, powinieneś wyłącznie oglądać filmy, bo nie musiałbyś się zastanawiać, czy aby na pewno wiedźmin ma ochotę zrobić to czy tamto. A zasad działania aurory naprawdę nie musisz mi tłumaczyć. Co do reszty: technologia idzie naprzód. Możliwość stworzenia symulacji idealnej jak w "Matriksie" jest tylko kwestią czasu. Nie ma o czym dyskutować.
 
PrawdziwyGerald said:
Co do reszty: technologia idzie naprzód. Możliwość stworzenia symulacji idealnej jak w "Matriksie" jest tylko kwestią czasu. Nie ma o czym dyskutować.
Ta, tylko coraz mniejszy ma parcie w to. Im lepsza grafika, tym więcej pracy trzeba w to władować. Podpinanie fizyki do każdego przedmiotu wciąż żzera znaczy procent mocy kompa. Gier czerpiących garściami z PhysX ze świecą szukać.No ale takie cuda jak CryEngine 3 są ciekawe, nie powiem. Z tymże to bardziej domena FPS. W domyślnych ustawieniach kolizji Risen postacia wtapiają mi się w skały, wiem jak to poprawić, ale nawet mi się nie chce. Wypaśność graficzna w RPG nie ma aż takiego znaczenia. Chyba, że robi się coś pod konsole. Czyli dwójka będzie wypaśniejsza ;) A skoro panowie z Reda tworzą własny silnik i korzystają z Havoka, to już chyba dane nam będzie przeskakiwanie płotków. Dla graczy dobrze, dla designerów więcej kombinowania ;)Mi tam podobało się Podgrodzie, takie bardzo wiejskie, można było popatrzeć na pola, ale łazić tam nie było sensu ;)
 
Wiele gier z otwartym światem było "puste". Ale np. Gothic 2 nie był wcale ogromny a grało się miło :pAle zapewne autorzy już nie zrobią otwartego itak, bo pewnie tak sobie podobnie do jedynki nałożyli z góry - pewnie chcą wykorzystać dużo elementów dwójki.
 
Tylko, że w tych free roamach jak Oblivion czy Gothic masz niby gigantyczne miasta stolice a mieszka w nich po 100 osób, z czego połowa ma coś sensownego do powiedzenia. Takie to są ogromne światy. No chyba, że chcesz taki jak w AC ale tam, z kolei na ok tysiąc osób gada tylko 10.
 
No bo taka jest nasza technika i poziom pracowitości konstruktorów - poza tym każdy by chciał, żeby gra poszła mu na jego kompie, a nie kupował sobie teraz najnowszy model za 5 tys. A tak swoją drogą to ja będę musiał sobie ramu dokupić, bo mam tylko 1 GB - no cóż takie jest życie - trzeba studiować i pracować w niedzilę w Auchanie czy Realu na dobrą rozrywkę.
 
Wallace said:
Wallace said:
niby gigantyczne miasta stolice a mieszka w nich po 100 osób, z czego połowa ma coś sensownego do powiedzenia.
Idealny opis Wyzimy :p
Wyzima była całkiem duza jak na miasto z RPG. Ludzi tez w niej nie brakowało i wielu miało cos do powiedzenia. Jedyne czego mi brakowało to wiecej modeli postaci, czesto sie powtazaly. Mam nadzieje ze w dwójce miasto bedzie jeszcze wieksze i bardziej zróznicowane. Otwartego swiata do szczescia nie tzeba;p
 
Blooddragon said:
Faktycznie pojedyncze życzenia niewiele wnoszą, tymbardziej ze najczęściej są po prostu niewykonalne i nic na to nie poradzimy. Natomiast niektóre poruszane tematy powodują większy odzew i dyskusję, co jest dla nas sygnałem, ze trzeba coś zmienić. Gra jest tworzona dla graczy i musi spełniać ich wymagania, jednak muszą to być wymagania większości. Posty w stylu 'Chcę żeby cośtam' niewiele wnoszą.
To dajcie jazdę na smoku albo koniu, wiele osób tego chce :)
 
Karule said:
To dajcie jazdę na smoku albo koniu, wiele osób tego chce :)
Tak... na smoku. Może od razu Geralt złapie i zacznie ujeżdżać czerwia / Chewbaccę / Ojca Dyrektora? :pSmoka to ja w ogóle w grze nie widzę, a co dopiero jakieś jazdy na nim... Powariowaliście o_O
 
Smoka to ja w ogóle w grze nie widzę, a co dopiero jakieś jazdy na nim... Powariowaliście o_O[/QUOTE]A widziałes filmik z Wiedzmina 2, jesli tamto latajace cos to nie smok to nie wiem co to moze byc... Na Ojca dyrektora raczej to nie wygladało;p
 
Hehe, dokładnie :) Szkoda, że smok był trochę niedoskinowany, mógł się komuś pomylić z latającą krową ;)Słuchamy życzeń. Szkoda tylko, że jeszcze nie mogę powiedzieć których.
 
Wallace said:
Wallace said:
niby gigantyczne miasta stolice a mieszka w nich po 100 osób, z czego połowa ma coś sensownego do powiedzenia.
Idealny opis Wyzimy :p
Tylko, że Wiedźmin nie daje możliwości dowolnego zwiedzania świata. Masz 3 dzielnice Wyzimy + przystań. Reszty miasta nie widzisz. Można albo umożliwić dowolne zwiedzanie świata, który świeci pustkami (a la Oblivion), albo dać kilka lokacji, które wypełni się po brzegi (a la Baldur's Gate i wszystkie gry na silniku Infinity, Wiedźmin i wiele innych). Są jeszcze rozwiązania pośrednie czyli otwarty świat ale za to niezbyt duży - przykładem jest Gothic. Wszystkie te rozwiązania mają swoich zwolenników i żadne z nich nie jest złe, choć osobiście nie znoszę pustek Obliviona.
 
Top Bottom