Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

+
Troszkę nie podobał mi się znak Aard, który chyba był "troszkę" za mocny. Oczywiście wiem, że to tylko filmik i w grze wszystko będzie poprawiane i sprawdzane setki razy. :)
 
McSloniu said:
Troszkę nie podobał mi się znak Aard, który chyba był "troszkę" za mocny. Oczywiście wiem, że to tylko filmik i w grze wszystko będzie poprawiane i sprawdzane setki razy. :)
Flash wiesz co z nim zrobić ? :p
McSloniu said:
Otoczenia wygląają o niebo ciekawiej niż w jedynce , ale sama gra przybrała chyba już na dobre postać slashera z elementami cRPG
Oby to nie stało się wadą gry .
 
Wiedźmin: Królobójcy (lepiej brzmi niż Skrytobójcy Królów) już teraz w wersji alfa wygląda świetnie.Ale jako, że jestem, podobnie jak większość tutaj zgromadzonych ludzi (Którzy swoim narzekaniem pobudzają mój patriotyzm) polakiem,pomarudzę trochę. Mianowicie, kto pisał te tandetne dialogi, jak słyszałem "You know what makes us different? Your ignorance ... and that is the very reason you will die"To przed oczami miałem te wspaniałe produkcje filmowe typu "Król Skorpion" czy jakieś inne z The Rockiem w roli głównej. No ja rozumiem ze to wersja Alpha etc. ale myślałem że w Red są zatrudnieni profesjonalni ludzie od pisania dialogów, którzy je piszą nie tylko do wersji finalnej.
 
Nie chce narzekać ale póki co trudno mówić czy gra jest dużo lepsza od części pierwszej, pomińmy na chwile sprawe grafiki.Walka-z tego co widzieliśmy jest bardzo zbliżona do tej z pierwszej części, nic póki co nie wiemy o stylach walki, większosci czarów, dodatkowych broniach, widzieliśmy jakąś petarde, nieco bardziej widowiskowe czary alezaprezentowano jedynie aard czyli mówiąć w skrócie nei wiemy nic.Co do NPC-ów kolejna niewaidoma, pomijam juz kwestie dubbingu. Nie wiemy w jakim stopniu zachowanai postaci są powtarzalne, jak różnorodne są ich facjaty, jak się zachowują w wielu sytuacjach, to tylko pewien drobny wycinek, podobne reakcje widziałem w pierwszej cześći a rozwalenie beczek jecze mało mówi o fizyce, w pierwszej cześci całkiem ładnie śmigały i beczki i broń.Najbardziej mnei jednak ciekawi co "zrobiono" z alchemią, bo mam przeczucie że zniknie na dobre, tak samo jak część interfejsów fabularnych typu Glosariusz a mam do nich wielki sentyment, póki co nie widzieliśmy wogole ekwipunku, nic nie wiadomo o "talentach".To juz sporo wątpliwości a pozostaje jeszcze kwestia samej fabuły.Nowy Geralt mi się nie podoba, kucyk jeszcze ujdzie ale z twarzą gorzej, generalnie grafika bardziej mroczna, co nie jest dla mnie atutem, wszystko zależy od fabuły, pewnie będzie pasować. Krew obleająca "kmaere" to totalna katastrofa, w trailerze może być ale mam nadzieje ze w finalnej wersji będzie to wyglądać inaczej. Moge zaakceptowac nawet flaki widoczne przy ranach byle tylko nie mieć takich ujęć z krwią.A co do finalnej wersji to apeluje o więcej osób do zepsłu dubbingującego.Moim zdaniem to nie był wyciek kontrolowany. Trailer dobrze pokazuje zakres możliwości gry, może zachęcić potencjalnych wydawców ale z perspektywy fanów nic szczególnego. Powiedzmy sobie szczerze- dużo bardziej ekscytujacy jest sam fakt że gra powstaje niż to co widzieliśmy, ufamy w ciemno że gra będzie udana ale z trailera wynika bardzo mało.I jeszcze kwestia lokacji- mamy fajny obóz wojaków ale przypomnijcie sobie jedynke- potrzeba dużo większej lokacji, różnorodnej i rzobudowanej by gralo się ciekawie, bez chociaż jednego wielkiego miasta można zapomnieć o ciekawje grze, póki co nie wiemy co nam Redzi zapropnją. Gra krótsza niż 40-50 godzin rozgrywki, skupiona na walce bez ciekawych i rzobudowanych lokacji to będzie dla mnie duży zawód, a mam dziwne wrażenie że ten trailer cos takiego zapowiada. pociesza mnie tylko to ze trailer jest sprzed pól roku a do wydania gry jeszcze daleko, to daje nadzieje na zasadniczą rozbudowe Bo to co mamy wygląda ja wersja ultra suowa, jeden znak, petarda i sposób walki, plus grupka przypadkowych wojaków, pierwsza wersja twarzy Geralta, bez głebszej obróbki, berzk jakiegokolwiek ekwpinku czy elementów interfejsu poza poziomem życia czy wytrzymałością. Wcale bym się nie zdziwił jakby tego miejsca i postaci wogóle nie było w finalnej wersji gry,podobnie jak tej kobitki, może smok się ostatnie. Przypomina mi to perypetie z czasów jedynki wątek "jenca" w Kaer Morhen i Kroła Żebraków, czyli jakieś banialuki. Obym miał racje.
 
Genesis said:
Otoczenia wygląają o niebo ciekawiej niż w jedynce , ale sama gra przybrała chyba już na dobre postać slashera z elementami cRPG
No faktycznie po jednym filmiku z wersji alpha można to wywnioskować - W2 będzie niczym Diablo.
 
Dagon said:
Ale jako, że jestem, podobnie jak większość tutaj zgromadzonych ludzi (Którzy swoim narzekaniem pobudzają mój patriotyzm) polakiem,pomarudzę trochę. Mianowicie, kto pisał te tandetne dialogi, jak słyszałem "You know what makes us different? Your ignorance ... and that is the very reason you will die"To przed oczami miałem te wspaniałe produkcje filmowe typu "Król Skorpion" czy jakieś inne z The Rockiem w roli głównej.
Tandetny zabójca to i kwestię miał tandetną. Poczekajmy co powie SMOK. ;DJak jesteś dumnym Polakiem to pisz się z dużej litery. Gdzie jak gdzie ale takie błędy przynoszą wstyd.
 
Genesis said:
Wiesz , event on time nie występował jeszcze nigdy w żadnym klasycznym cRPGu i chyba alpha nie ma nic wspólnego z tym
A czy ktoś nie narzekał czasami na sztywny system walki (tak na oko pół forum) . Ten filmik pokazywał głównie walkę i grafę . Poczekamy co będzie z fabuła ,ekwipunkiem, rozwojem postaci ...
 
warhog14 said:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7053311,Wiedzmin_2___analiza_filmiku.htmlI po części ma rację autor artykułu.
Na jakiej podstawie on twierdzi, że to Aurora? :whatthe:
warhog14 said:
warhog14 said:
Troszkę nie podobał mi się znak Aard, który chyba był "troszkę" za mocny. Oczywiście wiem, że to tylko filmik i w grze wszystko będzie poprawiane i sprawdzane setki razy. :)
Flash wiesz co z nim zrobić ? :p
Mały balansik to tu, to tam ;)
 
Mstero said:
Mstero said:
Wiesz , event on time nie występował jeszcze nigdy w żadnym klasycznym cRPGu i chyba alpha nie ma nic wspólnego z tym
A czy ktoś nie narzekał czasami na sztywny system walki (tak na oko pół forum) . Ten filmik pokazywał głównie walkę i grafę . Poczekamy co będzie z fabuła ,ekwipunkiem, rozwojem postaci ...
Fabuła zapowiada się ciekawie, po tajemniczym intro pierwszego Wiedźmina. Musimy jeszcze trochę poczekać na nowe informacje. Ten filmik to i tak dużo jak na jeden dzień.
 
WitcherOfKaerMorhen said:
A tak w ogóle to co to za kraj? Kaedwen? xD
Na 100% Kaedwen: herb Kaedwen, a także dziesiętnik Zyvik z Kaedweńskiej Burej ChorągwiNo i podczas narzekania na ten filmik, pamiętajmy, że nie miał on nam być udostępniony, a na pewno nie w takiej postaci.
 
Garram said:
Garram said:
Ale jako, że jestem, podobnie jak większość tutaj zgromadzonych ludzi (Którzy swoim narzekaniem pobudzają mój patriotyzm) polakiem,pomarudzę trochę. Mianowicie, kto pisał te tandetne dialogi, jak słyszałem "You know what makes us different? Your ignorance ... and that is the very reason you will die"To przed oczami miałem te wspaniałe produkcje filmowe typu "Król Skorpion" czy jakieś inne z The Rockiem w roli głównej.
Tandetny zabójca to i kwestię miał tandetną. Poczekajmy co powie SMOK. ;DJak jesteś dumnym Polakiem to pisz się z dużej litery. Gdzie jak gdzie ale takie błędy przynoszą wstyd.
No i faktycznie tak napisałem, ale mam nadzieję że jest to oczywiste że cała moja wypowiedź dotycząca patriotyzmu była mocno ironiczna? :pNo bo jakby nie patrzeć, ludzie ja rozumiem, że fajnie sobie czasami coś pokrytykować. Ale wypowiedzi w tej części forum są wręcz histeryczne.Nie specjalnie rozumiem jaki wpływ na grę RPG ma brak pochew czy nowa fryzura. Nie wspominając już o fochowaniu się na Redów i zapowiadaniu tegob że gry nie kupicie. Dodatkowo absurd sytuacji wzmacnia fakt, że jest to tylko Tech Demo, które CDPR pokazywał przyszłym wydawcom, bardzo możliweże w następnych wersjach pojawią się wymarzone przez część osób pochwy i wybór pomiędzy kucykiem a jego brakiem.Pozdrawiam
 
Hit477 said:
]Na 100% Kaedwen: herb Kaedwen, a także dziesiętnik Zyvik z Kaedweńskiej Burej Chorągwi
Masz rację, to Zyvik z tej właśnie chorągwi, a skoro Bura Chorągwia bierze się do walki, to może być ekhm... interesująco :D.
Hit477 said:
Mały balansik to tu, to tam ;)
Flash, Ty to już pewnie zacząłeś pracować nad modem :D.
 
naaazguuul!!! ;DTen kucyk troche mnie dobija, i mam nadzieję, że będzie dało się spokojnie grać z widokiem zza pleców, inaczej to jak dla mnie - przypał na maksa. Poza tym, ta krew, rozpryskująca się na ekranie to troche słabizna. Proponuje mniej krwi, a więcej sparowanych ciosów. Bo tak jak na razie widze to krew się leje na wszystkie strony, koleś ma ewidentnie pokrojony brzuch, a nadal biega jak sarenka.PS: Oczywiście gre kupię, ale najpierw musze sobie sprawić nowy komputer :dead:
 
Nareszcie nowe niby nie kontrolowane info :)) Nie mogę się doczekać już więcej informacji :) grę zamawiam w ciemno!!! Jaka by nie była. Ciekawe gdzie teraz będą się toczyć losy Geralta na filmiku wygląda to na fort no ale to na pewno nie wszystko.:)
 
Top Bottom