Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

+
Minął (no prawie) miesiąc długo jeszcze będziemy czekać na oficjalna zapowiedź, czegoś o czym już wszyscy wiedzą? Hę?
 
MadYarpen said:
w październikowym cda jest chyba zapowiedź wiedźmina 2, może ktoś skanem poczęstować?
Proszę,choć firnomir ma racje nic nowego tam nie ma (a wręcz przeciwnie możnaby dorzucić jeszcze do tego tekstu pare informacji) .Sama zapowiedzwg. jest napisana poniżej zwykłego poziomu CDA (tzn. mało ciekawa ).A obcięło mi się trochę prawej strony ale myślę że spokojne da się przeczytać (brakuje dwóch trzech literek).E:jakieś kłopoty z załącznikiem- zaraz pokombinuję i wstawię
 
@up: jako załącznik możesz mieć ciężko by to wstawić. Zrób to za pośrednictwem imageshacka itp...
 
Mstero said:
jakieś kłopoty z załącznikiem- zaraz pokombinuję i wstawię
Chętnie przeczytam, tylko szybko! :pBTW. Jak sobie wyobrażacie zabicei smoka? Tak po prostu: Srebrny silny + Jaskułka + Puszczyk? I potem pewnie składnik alchemiczny o nazwie: "Serce Smoka" ciekawe jak Geralt by je zmieścił w kieszeni :teeth:
 
Iwona said:
@up: jako załącznik możesz mieć ciężko by to wstawić. Zrób to za pośrednictwem imageshacka itp...
właśnie mam problem bo próbowałem wrzucić na rapida ,speedshare,sendspace i za każdym razem przerywało-zaraz zobacze jak na imageshacku.niestety plik jest za duży, a ja nie mam jak zmienić jego rozmiaru- mam kompa świeżo po reinstalu. Moge spróbować wysłać go komuś na maila żeby wstawił tutaj
 
Ja uważam że walka ze smokiem to będzie coś w stylu walki z tym zabójcą najpierw bierzesz mu trochę życia , a następnie odpala się jakaś niby scenka w której mamy w odpowiedniej chwili kliknąć LMB albo RMB i tak w kółko aż dojdzie do np: 15% i znowu taka scenka tyle że z efektownym dobiciem.
 
Zapowiedź w CDA jest marna bo CDA nie wie nic więcej niż my. To nawet nie jest zapowiedź Zabójców Królów bo nikt nawet nie potwierdził podtytułu. CDPR potwierdziło, że pracuje nad sequelem, nic poza tym nie jest pewne.
 
Ja uważam że walka ze smokiem to będzie coś....
Nie napalajcie się tak na tego smoka, bo nie wiadomo czy będzie. A nawet jak będzie, to nie wiadomo, czy będziemy z nim walczyć. W sumie to nic nie wiadomo.Poza tym, jeśli ów smok by był i można by było z nim walczyć i ta walka będzie przypominała walkę ze zmutowaną, przerośniętą wierną ze zgagą to ja dziękuję.Jak ma być smok i walka z nim, to ma być epicka, ciężka i wymagająca solidnego przygotowania, a i smok ma ciężko (oj ciężko) grzeszyć inteligencją. Co jak co, ale zabicie smoka, który odskakuje do tyłu i przyjmuje grad ciosów i ostatecznie ginie po pół minuty, to nie jest żaden przeciwnik. Bardziej emocjonujące jest zabicie utopca stalowym silnym po pijaku...
 
Racja, walki nie było wcale wymagające, z bossami walczyło się tak samo jak z zwykłym utopcem, wyjątek to przeraza. Podczas pierwszego przechodzenia gry, na poziomie średnim, jedyne eliksiry jakie używałem to jaskółka i czasem puszczyk. Pod koniec gry, dla urozmaicenia, używałem sobie petard i wypróbowywałem różne eliksiry, mimo że i bez nich z palcem w nosie można byłoby te walki wygrać, bez utraty połowy hp. Walka z Jakubem tez nie była wymagająca, później na luzie można było z Dzikim Gonem walczyć. Na Trudnym poziomie podobnie :)
 
Tez nie bardzo moge wyobrazic sobie walki z tym smokiem.... Obrazek w stylu walki np z Kosciejem czy Wywerna Jakos do smoka nie pasuje... Co do nowych potworów to mantikora, widłogon, nosferat były by mile widziane ;) Bo chyba Redzi nie zaprzestana na tym co widzielismy w W1...
 
Raczej będziemy dla smoka wykonywali jakieś auesty, niż podrzynali mu gardło. Tylko snuje domysły...
 
Myślę, że jeśli górska lokacja 'dotrzyma' do finalnej wersji gry - widłogona mamy pewnego. A i jeszcze pewnie parę typowo górskich paskudztw się znajdzie, chociaż w tej chwili żaden mi na myśl nie przychodzi. No bo co, trolla przecież nie dadzą :pNiemniej - też byłbym zadowolony z nowego rzutu stworów do ubicia :D
 
W tamtym wątku mają lepsze pomysły :teeth:(np: co jakiś czas odpala się animacja robienia kupy, jak realizm to realizm :p) Ale ja chce tego skana z CDA! Bo mi droge zasypało, i niedojade do sklepu po gazetke!!!! A łopata złamana, została tylko saperka :teeth: I na reszcie mam prąd!!! po 24H moge sobie zagrać w Wieśka! :dead: Aha i czekam na skana...
 
Douger said:
Raczej będziemy dla smoka wykonywali jakieś auesty, niż podrzynali mu gardło. Tylko snuje domysły...
Questy dla smoka to raczej odpadaja. Smok musiał by narpiew umiec mówic a to potrafia tylko złote smoki. Smok w filmiku nie był złoty. Chyba ze go jeszcze przerobią.
 
Douger said:
Raczej będziemy dla smoka wykonywali jakieś auesty, niż podrzynali mu gardło. Tylko snuje domysły...
To nie Spellforce :p A nowe mobki to konieczna konieczność.. A co do tego "newsa" w CDA to serio nic nowego ani ciekawego.. pare screenów i same domysły
 
Ostatnio smoki bardzo w modzie. Drakensang, Dragon Age, Divinity 2 Ego draconis. Nawet w Wiedźminie będzie smok. Co do questów wykonywanych dla smoka to dajcie spokój. Może jeszcze piwo z nim pić będziemy.
 
Top Bottom