Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

+
Prosze o pomoc, bo ja nie mam mozliwosci dowiedzenia sie tego nigdzie:Dysponuje plyta glowna: o nazwie Jetway K8M8MS, w ktorej jest karta grafiki Radeon jakis tam - 128 MB.Gra uruchomic sie chce.Chetnie kupie INNA, lepsza karte grafiki, ale czy ktos mi moze powiedziec JAKA KARTE moge wsadzic w ta plyte zeby gra sie uruchomila?Nie moge nigdzie w sieci znalezc takich danych. Kompa kupilem niecale 2 lata temu, reszte wymagan spelnia (proc, ram ect) wiec nie widzi mi sie kupowanie NOWEGO..een betje te vroeg.. Dziekuje za porady!DG
 
hmm, sam nie tak dawno kupowałem kartę graficzną i tak samo chciałem kupić właśnie GFa 7600GT, ale kumpel pracujący w tym sklepie odradził mi to i powiedział, że lepiej jak kupię sobie GFa 7300 GT, też na ddr3 i 256mb Uśmiechjest znacznie tańsza, a jej osiągi są porównywalne do 7600 Mrugnięciedlatego, jeśli chcesz troszkę zaoszczędzić, to kup 7300, jednakże jeśli za wszelką cenę chcesz mieć jak najlepszą kartę do swojego pc, to 7600, choć ja bym wolał zaoszczędzić, bo wielkiej różnicy jakościowej nie ma, a w cenie, to w zależności od sklepu i okresu, w moim przypadku, półtora miesiąca temu była to różnica prawie 80 zł Mrugnięcie
Nie do końca się z tym zgodzę. Po pierwsze porównujesz najpewniej 7600 GS i to na DDR2 który jest wolny i faktycznie 7300GT go bierze jak chce. Ale 7300GT nawet na DDR3 nie może startować do 7600GT też na DDR3 - ta karta jest duuużo wydajniejsza.Twój znajomy ze sklepu lekko nabił Cie w butlę - prawdopodobnie ten 7300GT leżał mu na składzie musiał go sprzedać. To dobra karta ale za kwotę do 400zł spokojnie można znaleźć 7600GT na DDR3 który bedzie dużo lepszy niż nawet mocno wykręcony 7300.
 
Mie do konca bo 7300gt z chldzeniem zalmana( wystepuje w jedym modelu) nawet bez podkrecani ajest szybsza od 7600
 
Koledzy!Powiedzcie czy ta karta jest ok:http://www.hoopla.pl/Komputery-podzespoly_pc-PALIT_GeForce_7600GT_256MB_DDR3_128bit_TV_DVI_AGP__1_4ns___560_1400_-product,id,58756.html?ref=CENEOBędę wdzięczny!Pzdr
 
Dzięki wielkie chłopaki!Ps. Wiecie co zamierzam... najpierw dołożyć 1GB RAMu i odpalić gierkę... Taki teścik sprawności ;) Później wyłączę jeszcze firewall'a, antywirusa i cały niepotrzebny chłam. Może będzie jeszcze lepiej. A na sam koniec dołożę kartę. Wtedy powinno być w porządku... Taki wiedźmiński test sprawności ;)Pozdrawiam
 
U mnie poszło na dualu 1.73 Ghz (533 MGz FSB, 1Mb L2 Cache), 1 GB DDR Ram, GeForce Go 7300 128 MB - LAPTOP. Dopóki nie doszedłem do Wyzimy Klasztornej (dużo postaci i ognień) gra się nie przycinała, więc jestem zadowolony. poszło na 1280x800, detale nie na fuul ale śmiga.
 
To i ja sie podziele configiem:- po pierwsze to laptop- Intel Core2Duo T7200@2GHz- 2GB ramu- GeForce 7900GS 512MB- 160GB dysk 4200rpm (troche wolny)Wiedzminek odpala sie w max detalach.Zdefragowalem dyska po instalacji patcha. W czasie gry widac troche smuzenia przy cut scenkach, ale w czasie ciupania potworow i rzucania czarow - perfekto - bez zwisow i wykladek. Na ladowanie lokacji czekam doslownie jakies 20 sekund. Dotychczas przegralem moze jakies 2-3 godziny.REDzi - dobra robota !!!
 
Czesc jestem nowy chcialem sie dowiedziec czy Wiedźmin pojdzie na max detalach na takim kompieprocesor:AMD Athlon (X2) 4,4GHZpamiec: 2GBkarta grafiki: Nvidia GeForce 8600GT
 
Kupiłam Wiedźmina z racji odwiecznej miłości do wersji książkowej. Szkoda tylko, że do niej powinnam dokupić jeszcze nowy komputer, a na pewno nową kartę graficzną, heh... Na szczęście mój szanowny małżonek udostępnia mi jak na razie swego kompa do grania. No i wpadłam po uszy, jak sie chłop zbuntuje, to będzie ostra wojna domowa ;)
 
To ja też się pochwalę konfigiem:pentium IV 2,8 Ghz512 ramradeon 9600 128mbMinimalne detale, gra momentami przypominająca pokaz slajdów, a w czasie ładowania się lokacji mogłem jechać na zajęcia na uczelnie. Mimo tego przeszedłem demo i mi się bardzo podobało :p
 
hehe ja jutro kupuję takiego sprzęta:procesor Intel Core2 Duo E4500 2,2GHz Karta graficzna Radeon 3850 Gigabyte 256MB 2xDVIDysk twardy IDE/SATA WD Caviar SE 250 GB WD2500JS 8MB cache Serial ATA-IIPamięć RAM GoodRam DDR2 2 x 1GB 800MHzpóźniej tylko trzeba bedzie nazbierać na orginałke więc pewnie wcześniej jak na wakacjach sobie nie zagram w wiedźmina :'( :( na swoim nowym sprzęcie
 
Verenne said:
Kupiłam Wiedźmina z racji odwiecznej miłości do wersji książkowej. Szkoda tylko, że do niej powinnam dokupić jeszcze nowy komputer,
dla Wiedźmina zmieniłem kompa :) , od soboty smigam na Core Duo E4500 2,2GHzGF 8800 GT 5124GB rami gra idzie na max detalach-widoczki jak marzenieczasami wywala sie do windy :/
 
No cóż... u mnie tez się pewnie skończy na wymianie bebechów kompa, bo ile można kontem na cudzym kompie grać?.... :|I niestety, mimo spaczowania gry, też czasem mnie wywala, heh...
 
To ja się poczwalę równierz ,zale i równierz ośmieszę.Oto mój komp:-GeForce fx 550 256 MB-Intel Celeron 3,06GH-1,5 GB RAM'u-obudowa metalowa lakierowana (obrażenia dla bossów z rpg +10% : P)Ale gra i tak jest jak pokaz slajdów jak napisał 3xm. Co robić?!
 
Top Bottom