Oficjalny konkurs fotograficzny Cyberpunk 2077

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Świat Cyberpunka jest bliżej, niż myślisz. Bierz aparat, dostrzeż otaczającą Cię mroczną przyszłość i pokaż wszystkim cyberpunkową stronę swojej okolicy, żeby zyskać szansę na wygranie jednej z naszych nagród!

Oprócz nagród pieniężnych, w konkursie do zdobycia są również edycje kolekcjonerskie Cyberpunk 2077, karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti/S, licencje Adobe Creative Cloud oraz inspirowane grą gadżety.

Zdobywców trzech głównych nagród wyłoni nasze jury wraz z wielokrotnie nagradzanym fotografem, Liamem Wongiem, a 10 kolejnych uczestników otrzyma nagrody na podstawie głosowania społeczności.

Prześlij swoje zgłoszenie na stronie konkursowej do godz. 23:59 w dniu 16 grudnia 2019.


----

Rozpoczęło się głosowanie społeczności w Konkursie Fotograficznym Cyberpunk 2077!

Możesz oddać max. 5 głosów na swoje ulubione zdjęcia poprzez stronę cyberpunk.net/photo-contest — głosowanie trwa do 23:59 w dniu 20 stycznia!

***

P.S. Użyj globu na stronie aby filtrować galerię!

 
Last edited by a moderator:
Wy myślicie że ten konkurs jest fair w stosunku do ludzi mieszkających w różnych częściach świata?

Jak się dobrze poszpera to myślę, że w każdym zakątku można znaleźć coś kojarzącego się z cyberpunkiem. Parę chwil w googlu pozwoliło znaleźć takie zdjęcia Warszawy:



 
A ja chciałbym zapytać czy dozwolone są wielokrotne ekspozycje zdjęcia? Regulamin nie omawia takiego przypadku. Dla przykładu - zdjęcie z modelem, który stoi najpierw w jednym miejscu, następnie w innym w obrębie tego samego kadru, a końcowo zostaje to scalone w jedno zdjęcie. załączam przykład takiej fotografii. ...I będę próbował zrobić je na wsi :D.
Pyeongchang_Olympics_Snowboard_Women_13427.jpg-44b1b-870x542.jpg
 
No tak już widzę jak wszyscy jadą do Warszawy robić zdjęcia.
Nie wiem czemu twierdzisz ,że gadam głupoty. Przecież to co napisałem to prawda.
Po drugie to nie musisz pruć do centrum stolicy ,aby znaleźć odpowiednie miejsce na takie zdjęcie. Cyberpunk to też smętne pustkowia okupowane przez koczujących nomadów ,ale też i biedniejsza ulica w twojej ohydnej gminie. Pojedź tam o odpowiedniej porze ,ustaw może nawet jakiś rekwizyt jak regulamin nie zakazuje i próbuj uchwycić ten klimat. Pogłówkuj ,a nie płacz o to że nie ma jednakowych szans na wygraną ,bo na to organizatorzy nie mają wpływu. Zawsze jeden będzie mieć łatwiej od drugiego.
 
Last edited by a moderator:
Przecież, nie trzeba być w megalopolis, by zrobić zdjęcie w klimacie. Przecież, to nie musi być panorama dużego miasta w nocy.

Cyberpunk można znaleźć wszędzie, na tle 4 piętrowego "szklanego" budynku, w witrynie sklepowej, w przejściu podziemnym, w starym, umazanym graffiti wagonie.

Jedyne co ogranicza uczestników, to kreatywność.
 
Last edited:
Świetny konkurs. Liam Wong w jury, kuszące nagrody - będzie dobra konkurencja. Liczę na dobre fotki.
Z pewnością, trzeba będzie się postarać, żeby coś fajnego wyszło. Na szczęście w dzisiejszych czasach samo zrobienie fotki to nie problem. Często zwykły aparat w telefonie już wystarcza. Trzeba tylko wzbić się trochę z kreatywnością i nadać odpowiedni charakter danemu ujęciu :)
 
Chcemy żebyście znaleźli odrobinę cyberpunka w otaczającym Was świecie. Zdjęcie neonów w dużym mieście może się wydawać najprostszym rozwiązaniem, ale na pewno nie najbardziej kreatywnym ;) Nie idźcie na łatwiznę!
 
Witam. Dodałem zdjęcie i nie otrzymałem żadnego info na emaila. Czy tak powinno być?
Pozdrawiam
 
Rozpoczęło się głosowanie społeczności w Konkursie Fotograficznym Cyberpunk 2077!

Możesz oddać max. 5 głosów na swoje ulubione zdjęcia poprzez stronę cyberpunk.net/photo-contest — głosowanie trwa do 23:59 w dniu 20 stycznia!

***

P.S. Użyj globu na stronie aby filtrować galerię!

 
Trzeba jednak przyznać, że niektóre fotki są naprawdę świetne.
Oczywiście poziom bywa mocno zróżnicowany ale jest naprawdę wiele fotek na bardzo wysokim poziomie artystycznym i z rewelacyjnymi ujęciami. Czułem, że tak będzie ale nie spodziewałem się tego w takim stopniu.
Powoli ogarniam sobie tą galerię. Co fajniejsze fotki zostawiam do rozważenia. Nie łatwo będzie rozdać te 5 głosów.
 
Top Bottom