Oficjalny sprzęt od Xboxa, Seagate i Steelseries w stylu Cyberpunk 2077!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Projekt tej limitowanej edycji konsoli Xbox One X o pojemności 1TB został stworzony przez artystów ze studia CD PROJEKT RED we współpracy z firmą Microsoft. Na wyjątkowy wygląd urządzenia składają się m.in. zmieniające kolor elementy świecące w ciemności, a także specjalne dekoracyjne panele, diody LED i faktura obudowy.

Konsoli towarzyszy równie unikatowy, bezprzewodowy kontroler, którego cyberpunkowy wygląd i klimatyczne wykończenie nawiązuje do Johnnego Silverhanda — jednej z głównych postaci gry. Kontroler może być kupiony w zestawie z konsolą lub oddzielnie.



Kolejny sprzęt inspirowany futurystycznym stylem Cyberpunka 2077 to Specjalna Edycja dysku Game Drive dla Xbox od Seagate. Dysk o pojemności nawet do 5 TB, zawiera firmware Xboxa co gwarantuje płynną rozgrywkę.



To nie wszystko — zestaw słuchawkowy od Steelseries pozwoli ci na pełną immersję w Night City! Przygotowaliśmy dwie wersje Edycji Limitowanej Arctis 1 Wireless: Edycja Johnny’ego Silverhanda i Edycja Netrunnerska. A jeśli już masz słuchawki Arctic Pro możesz je odświeżyć za pomocą jednego z booster packów! Na początku maja zestawy słuchawkowe będą dostępne w wybranych polskich sklepach.


 
@Alicja. Zapytam tak z ciekawości...Tego Xboxa da się też kupić razem z grą jako bundle...czy to znaczy, że xbox z padem dojdzie w czerwcu a gra we wrześniu? Czy cały zestaw we wrześniu czy jak :p
 
@Alicja. Zapytam tak z ciekawości...Tego Xboxa da się też kupić razem z grą jako bundle...czy to znaczy, że xbox z padem dojdzie w czerwcu a gra we wrześniu? Czy cały zestaw we wrześniu czy jak :p

Z tego co gdzieś czytałem, to konsola w czerwcu normalnie, a grę się dostanie w momencie premiery.
 
Przeglądałem sobie ceny XOX i sporo ofert (nowe konsole) proponuje cenę 1400 zł w limitowanej wersji z GoW, która jest całkiem fajna wizualnie. Jestem ciekaw ile będzie z CP2077 kosztować. Jeśli cena przekroczy 1500zł lub dojdzie do 2000zł to trochę słabo zważywszy, że XSX już tuż, tuż :p
Najwyżej (jeśli jeszcze w czerwcu będą) to sobie sam padzik z CP zakupię.
 
Przeglądałem sobie ceny XOX i sporo ofert (nowe konsole) proponuje cenę 1400 zł w limitowanej wersji z GoW, która jest całkiem fajna wizualnie. Jestem ciekaw ile będzie z CP2077 kosztować. Jeśli cena przekroczy 1500zł lub dojdzie do 2000zł to trochę słabo zważywszy, że XSX już tuż, tuż :p
Najwyżej (jeśli jeszcze w czerwcu będą) to sobie sam padzik z CP zakupię.
Obawiam się, że może przekroczyć :(
W tej chwili nie ma oficjalnie takiej ceny przy produkcie, są za to rozpisane raty, a w ostatnio przeglądanych produktach to:
1588702196161.png
 
Obawiam się, że może przekroczyć :(
W tej chwili nie ma oficjalnie takiej ceny przy produkcie, są za to rozpisane raty, a w ostatnio przeglądanych produktach to:
View attachment 11039519

Za 2250 zł mogę kupić Ryzena 3600, 16GB Ramu 3200MHz, płytę za 1000 MSI MPG X570 Gaming Edge WIFI xD plus buteleczkę z alco aby procek przeczyścić i chłodzenie XDDD
No zobaczymy jaka oficjalna będzie cena.
 
Zakupiłem padzika. Od dłuższego czasu i tak chciałem kupić jakiś pod PC a ten mnie tylko zmotywował i o to on - świeży i nowy, ale trochę jakby stary. Prezentuje się naprawdę fajnie. Są na nim zadrapania, rysy, które są odczuwalne. To nie tylko grafika. Tak samo jest z napisem na boku "No Future". Z resztą sami zobaczcie :D
PSX_20200507_000706.jpg


20200506_224317.jpg


PSX_20200507_202411.jpg


PSX_20200507_215355.jpg
 
Wygląda fajnie. Może też bym taki sobie kupił, gdyby obsługa nie przerastała moich możliwości manualnych :ROFLMAO:. Bo po wielu próbach stwierdziłem, że jeśli chodzi o grę na padzie, to jestem niewyuczalny :ROFLMAO:.
 
Jak w czerwcu jeszcze będą to też zakupię. Póki co zastanawiam się nad zakupem całości czyli tej konsoli limitowanej zamiast wymiany procka i ramu w PC w tym roku.
 
Jak w czerwcu jeszcze będą to też zakupię. Póki co zastanawiam się nad zakupem całości czyli tej konsoli limitowanej zamiast wymiany procka i ramu w PC w tym roku.
Jeśli ogarniasz tak pada jak mysz i klawiaturę w strzelankach to szacun :)
 
Po przeliczeniu wydatków i obowiązku (chcąc nie chcąc) wymiany 3 komponentów w PC zdecydowałem się zakupić sam kontroler :) Teraz tylko oczekiwać dostawy xD W przyszłości jeśli będzie edycja limitowana XSX CP 2077 to takową zakupię lub samą grę na nową generację po raz drugi. Obecnie będę grał w nią na PC trzymając w ręku ten śliczny pad :D
 
Mam czarnego pada od "trzystasześćdziesiątki". Srebrnego spraya kupię za dwie dychy , a "No future" mogę sobie gwoździem wydrapać. Jedynie z logo Samuraia z tyłu może być problem, bo w ręku lepiej mi chodzi łopata niż pędzelek.
Tylko po co, skoro mam tak samo jak @Yakin i na padzie znam się jak ryba na gitarze?
Ech, fajny ten cyberpunkowy pad. Może warto byłoby się jednak do niego przyuczyć? :think:
 
Mam czarnego pada od "trzystasześćdziesiątki". Srebrnego spraya kupię za dwie dychy , a "No future" mogę sobie gwoździem wydrapać. Jedynie z logo Samuraia z tyłu może być problem, bo w ręku lepiej mi chodzi łopata niż pędzelek.
Tylko po co, skoro mam tak samo jak @Yakin i na padzie znam się jak ryba na gitarze?
Ech, fajny ten cyberpunkowy pad. Może warto byłoby się jednak do niego przyuczyć? :think:
Na padzie lepiej się gra. Sam byłem sceptyczny ale po dostaniu pada od XOne'a zmieniłem zdanie xd na początku trochę miałem trudności z koordynacją ruchów mojej postaci ale teraz już konkretnie ogarniam. Nie wyobrażam sobie teraz takich gier jak DS czy Sekiro bez pada XD A i ze znajomymi przyjemniej grać dlatego potrzebowałem drugiego i ten przywilej dostał pad z CP2077 :)
 
Moim zdaniem, w czasach multiplatworomości, pad powinien być na wyposażeniu każdego PeCetowca, grajacego w tego typu gry.

Nawet w Dziki Gon sobie nie wyobrażam grać mysza i klawiaturą. Choćby to, że mamy analogową gałkę do sterowania tempem chodu czy biegu Geralta, zamiast dwubiegunowego przełącznika chód/bieg robi róźnicę w immersji.

Inna sprawa, że nie dopłacę ~100 PLN do pada z logiem CP2077, no ale to jest sprzęt kolekcjonerski, więc jak kogoś to kręci to jest gotowy na wydatki.
 
Nawet w Dziki Gon sobie nie wyobrażam grać mysza i klawiaturą. Choćby to, że mamy analogową gałkę do sterowania tempem chodu czy biegu Geralta, zamiast dwubiegunowego przełącznika chód/bieg robi róźnicę w immersji.
To w W3 jest coś pomiędzy? Na dualshocku podpiętym do PC działa to zero-jedynkowo. Innego pada nie próbowałem.
 
W sumie na 100% teraz nie pamiętam. Zdawało mi się, że przynajmniej tempo chodu się zmienia, ale może mi się porąbało i akurat w W3 tego nie ma. Ja używam bezprzewodowego kontrolera od X360.
 
Last edited:
Ha jednak zakupiłem tą konsolę. Akurat kosztuje tyle ile mogłem dać czyli ok 1500 zł xD Idealnie. Za 2 lata XSX zakupię gdy już bibliotekę gier zrobię. PC na spokojnie w następnym roku ogarnę gdy zniżki będą przez nowe procki. Przemyślę jeszcze sprawę czy anulować zamówienie gry na PC skoro i tak jak i w przypadku Wieśka chciałem mieć i na PC i na Xboxie. Zawsze jednak steelbook będzie na półce. Mniejsza...cieszę się z zakupu. Będę miał na czym grać ze znajomymi razem trzymając pady J. Silverhanda :D
 
Top Bottom