Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Zbliża się pierwszy turniej GWENT Open w tym sezonie! Odbędzie się w najbliższy weekend, 2-3 kwietnia, o godz. 16:00 — jak zwykle, transmisję obejrzycie na naszym oficjalnym kanale na Twitchu.

Czekają nas naprawdę ekscytujące pojedynki! O wygraną powalczą najlepsi gracze Sezonu Wilka i Sezonu Miłości:

Mecze komentować będzie nasz wspaniały zespół komentatorski:

I nie zapomnijmy o Twitch Dropsach! Za oglądanie oficjalnego streamu z turnieju możecie zgarnąć:
  • Po 2 godzinach — 50 Pyłu Meteorytowego
  • Po 4 godzinach — 50 Pyłu Meteorytowego i Awatar Słońce (dostępny po aktualizacji 10.4 - 5 kwietnia)
  • Po 6 godzinach — Potężną Beczkę
  • Po 8 godzinach — Potężną Beczkę

Do zobaczenia na Twitchu!
 
Last edited:
Mnie tylko zastanawiają te beczki za oglądanie tego - poważnie są ludzie którzy za jedną beczkę czy dwie z 10 kartami są gotowi patrzeć na to przez 8h lol? bo zakladam że jak ktoś chce to obejrzeć faktycznie do obejrzy i bez beczki albo i nawet zapłaci sam za taka możliwość tak jak ludzie na całym świecie placa za bilety na gale mma czy inne wydarzenia sportowe; a jak ktos nie chce tego oglądać to jeśli te dwie beczki mają go przekupić żeby obejrzał czy o co chodzi bo nie kumam tego?
Nie no poważnie - jak widzę to info o tej beczce za 8h to nie wiem czy śmiać się czy płakać
 
Last edited:
Zakładam, że to ma zachęcić tych którzy i tak oglądają do połączenia konta Twich z GOG. A to już pewnie może opłacać się zrobić.
 
Ja te dropy odbieram jako miły bonus dla ludzi, którzy i tak mieli zamiar oglądać. I tak jak Jan napisał to raczej nie przekupi nikogo do poświęcenia tylu godzin. Inna sprawa, że możesz odpalić transmisje i iść na obiad, ale ciii ;)

No i info o avatarze z dropu. Dzisiaj Burza mówił, że pojawi się on w naszych kolekcjach po patchu dopiero. Ja ostatnio nie wiedziałem dlaczego rewres mi od razu nie przyszedł więc może komuś się przyda ta informacja.
Edit: teraz zobaczyłem, że dopisali tę informację. Jak wcześniej patrzyłem to jeszcze jej nie było.
 
Nic nie pisze o tym na oficjalnej stronie więc raczej nie. Pozostaje transmisja z kanału CDPR włączona i wyciszona a oglądasz u jakiegoś streamera.
 
Mam pytanie co do dropów, bo zawsze były to zwykłe potężne beczki no i w tym przypadku jest tak samo ale tylko według opisów, a na grafikach są złote beczki - premium. Rozumiem, że to błąd w dobraniu grafik? Chociaż jeśli naprawdę wrzucili beczki premium to się nie obrażę:D
 

Lexor

Forum veteran
@_SILVER_ANGEL_ CDPR nie potrafi rozróżniać znacznie łatwiejszych rzeczy, co uwidocznił nam wszystkim już kilka razy.
Wcale bym się nie zdziwił jakby tym razem też zaliczyli jakiś fail z opisami / obrazkami.
Generalnie zawsze nastawiaj się na jak najgorszą wersję i wtedy na koniec nie przeżyjesz rozczarowania.
 
Generalnie zawsze nastawiaj się na jak najgorszą wersję i wtedy na koniec nie przeżyjesz rozczarowania.

Prawo Murphy'ego, w sam raz na motto życiowe.

REDzi tym razem przeszli samych siebie i nie potrafili przeprowadzić transmisji do końca (pomijam fatalną jakość podczas trzeciego pojedynku, obraz dosłownie klatkował), wyłączyli streama i mają wrócić po półgodzinnej przerwie (jedną przerwę techniczną w trakcie już mieliśmy z tym, że obyło się bez całkowitego wyłączenia).
 

Lexor

Forum veteran
(jedną przerwę techniczną w trakcie już mieliśmy z tym, że obyło się bez całkowitego wyłączenia)
A to dlatego licznik dropów nie zgadza mi się z czasem streamu (streamu nie oglądam i nie wiedziałem o co chodzi).
 
Mam pytanie co do dropów, bo zawsze były to zwykłe potężne beczki no i w tym przypadku jest tak samo ale tylko według opisów, a na grafikach są złote beczki - premium. Rozumiem, że to błąd w dobraniu grafik? Chociaż jeśli naprawdę wrzucili beczki premium to się nie obrażę:D
Właśnie odebrałem potężną beczkę. Też miałem nadzieję, że tym razem się szarpnęli na premuim.
 
No to się nasi nie popisali... z 5 po pierwszej rundzie ostał się jeden. Pytanie, gdzie stara gwardia, Adzikov, Tailbot... ciekawe czy to zmęczenie materiału, czy też nowa meta zwyczajnie im nie podeszła.
 
TailBot oficjalnie zrezygnował z Gwinta ; Adzikova nie było w kwalifikacjach do obecnego Opena. W tym sezonie jest na 26 miejscu ProRanku, więc może przymierza się do kolejnego powrotu.
 

Lexor

Forum veteran
Na forum tego nie zmienili (i pewnie nie zmienią) ale na Twitchu dziś już są inne ikonki beczek w dropach.
 
Nie zmieniły się problemy z transmisją - puścili pierwszą grę w momencie, gdy gracze zagrali już kilka kart.
Dodatkowo perspektywa była pokazana odwrotnie + nie było widać kto ma ile ładunków dowódcy.
 
Last edited:
Top Bottom