Oglądaj GWENT World Masters w ten weekend!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Już w ten weekend odbędzie się wielki finał 3. Sezonu GWENT Masters — turniej GWENT World Masters! Oglądaj w sobotę i niedzielę od godz. 16:00. Polska transmisja będzie dostępna na kanale Gametoon Polska, a angielska na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED.

Co czeka nas w ten weekend? Na pewno niesamowite emocje! Ale oprócz tego…

Ośmiu najlepszych graczy GWINTA tego roku:

Niezastąpiony zespół komentatorski:

Twitch Dropsy z nowym rewersem:
  • 4 godziny: tytuł “Super Kibic”
  • 8 godzin: rewers 3. Sezonu GWENT Masters

I jak zwykle, kilka porów. Omówimy także nasze plany na 2022.

Tego nie możecie przegapić — widzimy się jutro na Twitchu!

P.S. Do 23:59 możecie wziąć udział w Divination Challenge — za poprawne obstawianie wyników meczów i zwycięzcy turnieju czekają nagrody!
 

Lexor

Forum veteran
Ech, serio? Liczyłem na jakiś oryginalny rewers, a tu mamy niemalże powtórkę poprzedniego.

 
Last edited:
Też mi się to od razu rzuciło w oczy, no ale jakby nie patrzyć rewers jest inny :p

P.S. Gdy przeczytałem informację o nagrodach, to wszedłem do Gwinta aby zobaczyć właśnie jak wyglądał ten "stary" i sobie porównać.
 

Lexor

Forum veteran
Jak mam rozumieć stwierdzenie "Crew unit"?
Czy chodzi o maszynę ze zdolnością załogi czy też o żołnierza, który ową załogą jest?
 
Chodzi o maszynę np. taką Zemstę Raffarda. Żołnierz jako sama karta nie ma załogi. 2 żołnierzy tworzy załogę.
 
Nadal arogancki i wulgarny Flake w obsadzie, nadal nie ma sensu turnieju oglądać:/
 

Lexor

Forum veteran
Żołnierz jako sama karta nie ma załogi. 2 żołnierzy tworzy załogę.
Owszem, nie ma załogi wpisanej na karcie, ale stanowi jej część - "Crew unit" może być rozumiane jako "jednostkę załogi", czyli jednostkę, która po zagraniu może (u)stanowić załogę. Jeśli chodzi o zagrywanie "karty z załogą" to powinno być raczej napisane "unit with Crew".
 

Hm... szkoda ze poza zemstą raffarda i słoniem ciężko znaleźć na tyle mocny cel pod niego żeby warto aż 13 prowizji dać- a znowu skoro zemsta to tylko z zapałem i w koło Macieju wzmacniana jedną i ta sama ograna umiejka. Co więcej wydaje się że combo henset+zemsta+zagrany przez nią silnik czyli trzy aż zagrożenia naraz na stole będzie tak potężne że zaraz rykoszetem pójdą jakieś nerfy na to co mocniejsze w KP przez to i odczuje się to choćby ktoś nawet henselta nie grał.
Słoń miałby sens z kolei z zasobami ale bardzo ryzykowna karta , idealny cel.pod każdy tall removal. Ogólnie więc rozczarowanie - liczylem po cichu na coś nowego pod Drauga I upiorki
 
Last edited:
Kolejna porcja poweer creepu nadciąga już na 1 rzut oka... Zwłaszcza Bran, Henselt.
 
Last edited:
Ardal też wygląda na przegiętego. Królowa Krabopająków też na swarmie będzie robiła niezłe punkty... większość frakcji dostała przegięte karty, ale to liderowie danych frakcji, to można zrozumieć. Milva za to wygląda na bardziej wyważoną, ale to też jedyna de facto nowa karta, a nie dawny lider, który dostał teraz swą bardziej fizyczną postać.
 
Ardal też wygląda na przegiętego. Królowa Krabopająków też na swarmie będzie robiła niezłe punkty... większość frakcji dostała przegięte karty, ale to liderowie danych frakcji, to można zrozumieć. Milva za to wygląda na bardziej wyważoną, ale to też jedyna de facto nowa karta, a nie dawny lider, który dostał teraz swą bardziej fizyczną postać.

Niepokojące w milvie jest ze razem z madocem będzie bardzo potężnie wspierała no-unit SC który uważam za bardzo toksyczny z uwagi na brak możliwości niszczenia pułapek. Jak zacznie to być powszechne to wiele słów na k czuje poleci po wtorku jak się z tym będzie trzeba ścierać... :/
 
Czy najmocniejszą to nie wiem. Wcale bym się nie zdziwił jak Milva zacznie się panoszyć w no unit deckach. Bran wspiera archetyp wojowników który ma tendencję do przegrywania na równi w kartach. Może dzięki niemu to się odmieni. Jeszcze zależy jakie nerfy pójdą na Skellige. Wcale bym się nie zdziwił gdyby Fucusya dostała ogranicznik wskrzeszania kart do 8 prowizji.
 
Top Bottom