Oglądajcie pierwszy turniej 2. sezonu GWENT Masters w ten weekend!

+
W LoL jak był błąd na turnieju z umiejętnością bohatera która nie zadawała obrażeń na przeciwników, to gracz dal puse i zgłosił błąd, bo przez to stracił przewagę na pozycji dolnej linii. W na bieżąco naprawili błąd gry i cofnęli rozgrywkę do tego punktu, gdzie zaistniał błąd. Niesamowite to było jak zobaczyłem
 
Czy oni rozegrali ten pojedynek skellige vs potwory poza wizją? Czy zaliczyli Kolemoen bo Chińczyka rozłączyło? :p
 
Czy oni rozegrali ten pojedynek skellige vs potwory poza wizją? Czy zaliczyli Kolemoen bo Chińczyka rozłączyło? :p
Też nie do końca zrozumiałem co tam się stało, ale jedyne rozsądne wytłumaczenie tej sytuacji jest takie, że rozłączenie dotyczyło tylko obserwatora, a gracze grali sobie ten pojedynek dalej?
 
Tu już nie idźmy w drugą stronę, bo Twitter firmowo też jest (a nawet powinien być) używany i jest np. często wykorzystywany gdy zawiodą inne środki przekazu informacji (np. padły serwery firmowe). :)

PS. Politycy zwykle swoich stron nie mają, więc to też zupełnie inny przypadek.
Nie no spoko, chodziło mi o to że to niezbyt popularny kanał komunikacji u nas :)
Post automatically merged:

Czy ktoś widział gdzieś linki do talii, którymi grają uczestnicy rozgrywek?
Będą jutro na stronie :)
 
Czy oni rozegrali ten pojedynek skellige vs potwory poza wizją? Czy zaliczyli Kolemoen bo Chińczyka rozłączyło? :p
Nie, Sumo przegrał tę rozgrywkę, ale ostatecznie i tak wygrał 3:1 :)
Post automatically merged:

Też nie do końca zrozumiałem co tam się stało, ale jedyne rozsądne wytłumaczenie tej sytuacji jest takie, że rozłączenie dotyczyło tylko obserwatora, a gracze grali sobie ten pojedynek dalej?
Rozłączyło grę z winy Chińczyka, więc nie grali dalej, przegrał tę rozgrywkę :)
 
Zazdroszczę widoku swoich kart z turniejów. Szkoda że nie mogą tak zrobić dla graczy :/. Od HC czekam może będzie kiedyś =] Całe karty widać, da w opcjach taką możliwość ustawianie pozycji kamery i dodanie takiej opcji dużo czasu i pracy nie zajmuje :p
 
Rozłączyło grę z winy Chińczyka, więc nie grali dalej, przegrał tę rozgrywkę
Chyba z winy Gwinta :p
No chyba, że wiedział, że przegra więc żeby nie było wtopy wypiął sobie kabel od modemu :p

Ok. A jak się Wam podobał pojedynek Nik_R vs Wangid1. Czy tylko mi przyszły na myśl spostrzeżenia, że w kilku miejscach Wangid1 dał ciała i zagrał jak amator? Wiem, wiem... można sie mądrzyć jak się widzi karty obu zawodników. Gdybym to ja z nim grał to pewnie bym zebrał bęcki w każdej rundzie.
Ciekawe jak pójdzie jutro Tailbotowi?
I jeszcze jedno na koniec - czy Wy też uważacie, że cała ta impreza była strasznie przegadana?
 

Gyg

Forum regular
Problemy z internetem raczej nie zależą od CDPR - gracze grają z domów. Szkoda trochę Tailbota - zachowałby tego wołhwa to by wygrał. Zastanawia mnie też banowanie Elfich talii.
 
W innych grach tego typu nie widzę takiego częstego problemu z rozłączaniem jak w Gwincie, więc jest coś na rzeczy.
 
Andi z Brazylii, 2 rundy w plecy przez net, mam nadzieję że to ostatni taki turniej...
 
Kamerka mu działała, czyli to nie było tak, że mu padł internet - niestety wina serwerów gry.
No właśnie nie działała, był nieruchomy obraz a ostatni mecz grał już bez. Gdyby to była wina serwerów to by nie przegrał tych 2 pierwszych potyczek...
 
No właśnie nie działała, był nieruchomy obraz a ostatni mecz grał już bez. Gdyby to była wina serwerów to by nie przegrał tych 2 pierwszych potyczek...

Zatem turniej winien być odwołany, a gracze zaproszeni do studia, jak dawniej, bo rozgrywanie go zdalnie wypacza wyniki. Gracz nie ma wpływu na jakość łącza... a jeśli ma kiepskie, i mimo to kwalifikuje się do turnieju, znaczy że jest naprawdę dobry. Bo nabijając punkty, też pewnie miał ileś tam losowych porażek z winy połączenia.
 

Gyg

Forum regular
Już i tak Masters jest przełożony. Lepiej moim zdaniem robić Open online z problemami niż czekać niewiadomo ile na otwarcie granic i przywrócenie lotów.
 
Jak mają wyglądać tak jak to widzieliśmy to lepiej żeby nie organizowali na razie. Zerwane połączenia, nie wiadomo co się dzieje,pożal się Boże leek z wiewiórką ładnie podsumowuje to czym był ten Open. Szkoda casterów bo widać że się starali i próbowali jakkolwiek ratować. Jednak nie widać (dosłownie i w przenośni) było nikogo od CDPRed. Dla mnie porażka i najgorszy turniej od początku e-sportowego Gwinta.
 
Andi najpewniej korzystał z mobilnego internetu, bo jak mu siadało połączenie to pierwsze co zrobił - chwycił za komórkę. Znam to doskonale z doświadczenia. I z doświadczenia wiem, że powinien przewidzieć to, że kamerka powinna być wyłączona, bo każde dodatkowe dane mogą mu po prostu internet wywalać. Faktycznie po ludzku szkoda, że przegrał w ten sposób, ale jak kogoś obarczać za to odpowiedzialnością to tylko jego. Organizacja turnieju w tych warunkach stała w mojej ocenie na najwyższym poziomie. To że przy okazji dochodzą dodatkowe niebezpieczeństwa, jak zrywanie połączenia, cóż - życie. Od Redów można jedynie oczekiwać, że popracują przez to nad możliwością przywrócenia do gry, jak to bywa w innych karciankach.

ożal się Boże leek z wiewiórką

Jak na pierwszym dniu spodziewałeś się, że pokażą np. trailer do dodatku, to nie ma o czym gadać. I tak dużo pokazali, bo dotychczas na pierwszym dniu turnieju nawet jednej karty nie odsłaniali :coolstory: Jak mamy oczekiwać czegoś więcej, to tradycyjnie tylko dzisiaj przed finałem.
 
A propos artu z wiewiórką, jeśli ktoś jeszcze nie widział - wstawiam link. Bo na angielskim forum pojawił się już 2 razy, a tutaj wcale ;P

Swoją drogą, widzę tu kilka opcji:
- Dodatek bazujący na zwierzętach? Jakieś nowe archetypy pod Bestie?
- Aluzja dotycząca Scoia'tael? (raczej bez sensu)
- Karta nawiązuje do polowania, a były koncepcje, że dodatek będzie skoncentrowany tematycznie na pogoni (polowaniu) za Ciri (zarówno książkowej, jak i growej) - Szpiedzy Nilfgaardu, czarodzieje, odświeżony Dziki Gon i nowe karty dla Ciri :)
 
Z tym gonem to nie głupie, bo przy tej mgle, gdzie jest odliczanie widać ludzi jakby porwanych w górę. Ewentualnie dodatek z pogodą.
 
Top Bottom