Ogłoszenia Forumowe

+
Status
Not open for further replies.

Keth

Ex-moderator
Ogłoszenia Forumowe

W tym wątku będą wypisywane wszystkie istotne rzeczy odnośnie Forum - aby najważniejsze informacje były w jednym miejscu i nie trzeba ich było szukać po różnych tematach :)
 

Keth

Ex-moderator
Pierwsza rzecz:Na dniach powstanie osobny dział o Djinnim, wszelkie propozycje co do jego wyglądu/funkcjonalności proszę umieszczać w temacie o Forum, lub do mnie na PW. Czas, powiedzmy, do soboty, 11 kwietnia :)Ed: jeśli ktoś jest zainteresowany stworzeniem jakiegoś artykułu/czegokolwiek o Djinnim, przygodach, bądź modach zapraszam na PW - ustalimy szczegóły :)
 

Keth

Ex-moderator
W dniu dzisiejszym Elwer niestety opuszcza nasze grono moderatorskie. Możliwe, że czasowo, możliwe, że na dłużej. Życzę mu, aby jak najszybciej do nas powrócił :)
Elwer said:
Tym, którzy czytają ten post w poszukiwaniu taniej sensacji, kontrowersyjnych oskarżeń, „sekretów moderatorów”, narzekania na kogokolwiek itp. Itd. : Nie czytajcie dalej i wypi******ć. :*Zanim zaczniesz czytać, „puść se muze”: http://juniorcia.wrzuta.pl/audio/2pYli2oEPpE/eric_clapton_-_tears_in_heavenNie lubię się żegnać, nie wiem jak zacząć, więc będzie krótko( W miarę) i na temat(Powiedzmy). Otóż z dniem dzisiejszym rezygnuję z moderowania naszego wspaniałego forum. :) Uważam, że należy się Wam kilka słów wyjaśnienia. Jak pewnie zauważyliście, od dosyć dawna byłem na forum praktycznie niewidoczny, za co przepraszam. Szkoła, treningi i inne zajęcia pożerały mi czas, który normalnie mogłem przeznaczać na forum. Kiedy nie miałem czasu na forum, to nie miałem czasu na forum, kiedy miałem, brakowało chęci i myślałem tylko o tym, żeby odpocząć. ;) W końcu trzeba było dokonać wyboru miedzy dobrem własnym, a społeczności. Wybór(jaki, sami oceńcie) był dla mnie oczywisty, chociaż odrobinę bolesny. Pora zwolnić miejsce i oddać niebieski płaszcz nowemu pokoleniu. ;) Mam nadzieję, że ktoś godnie mnie zastąpi i będzie moderował jeszcze lepiej niż ja(co nie będzie trudne x] ). :)Tutaj miał być jakiś filozoficzny kawałek o przemijaniu, sensie życia i owcach szetlandzkich, ale jednak go nie będzie, bo nie wiem nic o owcach szetlandzkich.Kończąc, chciałem podziękować Wam wszystkim, że współtworzyliście razem ze mną społeczność wiedźmina. Forum stało się dla mnie drugim domem. Polubiłem Was, chociaż może nie zawsze to okazywałem. Nawet Was, barany i narzekacze (już Wy dobrze wiecie o kogo chodzi;) ) szanuję i lubię. Nikogo nie będę wymieniał z nicka(bo kogoś przez nieuwagę pominę i będzie kwas), ale dziękuję Wam wszystkim za pomoc, krytykę, słowa wsparcia i pogardy. Wiele mnie nauczyliście i jestem Wam za to wdzięczny. :) Dziękuję też Kethowi, Undomiel, Iwonie i God Bless Fiji(zmień k***a ten nick ;) ), za współpracę. Jesteście wielcy. :) Last but not least, wielkie dzięki dla Eriasha, który uwierzył we mnie, ponad rok temu ubrał w niebieskie szaty, nie wątpił nawet kiedy zawalałem niektóre sprawy i zawsze mnie wspierał. Love ya boss. :)Happy end and up happy hands. :)
Elwer, dzięki za te kilkanaście miesięcy wspólnego moderowania :)Dyskusja w tym temacie.
 

Keth

Ex-moderator
W związku z licznymi prośbami forumowiczów, powstało nowe subforum, gdzie możecie umieszczać swoje literackie i graficzne dzieła. Zapraszamy wszystkich do tworzenia i komentowania :)
 

Keth

Ex-moderator
Trwają prace nad powstaniem osobnego działu dla Djinniego, także dotychczasowe subforum dotyczące Djinniego może być czasowo niedostępne :)
 

Keth

Ex-moderator
Właśnie powstał zapowiadany dział dla D'jinniego. Póki co niejako na próbę, jeśli się przyjmie, to zostanie. Jeśli nie, powrócimy do samego subforum :)Wszelkie sugestie proszę zgłaszać w temacie o Forum :)
 

Keth

Ex-moderator
Jak można zaobserwować, Flash dostał moderatora w działach: Wiedźmin - Fabuła, Djinni, technologia oraz w działach podrzędnych wobec nich. Życzymy cierpliwości i powodzenia tak w moderowaniu, jak i modowaniu Witchera ;)Komentarze w dziale o Moderatorium :)
 

Keth

Ex-moderator
W związku z przesiadka na nowe serwery, przez pewien czas mogą występować drobne błędy na Forum, za utrudnienia przepraszamy :)
 

Keth

Ex-moderator
Wszystko powinno już działać beż żadnych problemów. Jednak w razie zauważenia jakiegoś błędu, proszę o informację z opisem błędu, jego godziną, oraz czynnościa go powodującą :)
 
Na forum, przy otwieraniu niektórych wątków/pisaniu wiadomości/otwieraniu profili wyskakują czasem jakieś błędy, pracujemy nad tym i przepraszamy za utrudnienia :)
 
Już powinno być wszystko w porządku, w razie czego proszę o PW z opisem błędu oraz czynnością go wywołującą :)
 
Forum od jakiegoś czasu delikatnie muliło, dzisiaj zmieniliśmy serwery, powinno być sporo lepiej :)
 
W związku z licznymi zastrzeżeniami dotyczącymi awatarów przedstawiających kontrowersyjne postacie historyczne, zgłosiliśmy sprawę wyżej.Wolność słowa wolnością słowa, ale bez przesady; to nie jest forum dla prowokatorów.Do czasu podjęcia decyzji przez właścicieli forum, prosimy o usunięcie ww. awatarów. Po 48h od tego postu osoby nadal posiadające ww awatary będą pociągane do odpowiedzialności :)
 
Uzupełniono regulamin, dodano następujące punkty:
Keth said:
• zabronione jest używanie słów potocznie uznawanych za niecenzuralne - niezależnie od tego, czy używa ich Doda, Kuba Wojewódzki, czy inna osoba publiczna. Wyrazy typu: dupa, chu7, odmiana słowa je.bać są - niezależnie od Waszych osobistych doświadczeń - niecenzuralne, i jako takie, mogą stać się powodem ukarania użytkownika.• macie prawo do wyrażania Waszej krytycznej opinii na temat produktów CDPR, bo do tego służy to forum; jednak doradzamy rozwagę przy formułowaniu oceny użytkowników, osób funkcyjnych, twórców gry, jako osób. Nikt nie ma prawa obrażać, komentować w sposób wzgardliwy czy niegrzeczny zachowania bądź postawy innych. Jeśli chcecie przekazać komuś swoje zdanie na jej/jego temat, unikajcie publicznych wypowiedzi, bo wówczas Wasz obiektywizm staje się wątpliwy, a ocena danej osoby staje się pretekstem do zbiorowego wyśmiania, poniżenia i zdyskredytowania.
I jednocześnie przypominam, że udzielanie się na Forum jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.
 
Update regulaminu:
Keth said:
• spamerskie, nic nie wnoszące do tematu posty mogą być usuwane przez Moderatorów bez żadnego wcześniejszego upomnienia.
 
Z dniem dzisiejszym rusza nowy quiz. Tym razem, dla odmiany, o grach komputerowych.http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=25586.0Życzymy miłej zabawy.
 
Roku Pańskiego 2009, w miesiącu septembrze, w porze kolacyjnej i w formie la grande siurpryza, niebieskie szaty przywdział i rękawy wnet zakasał nie kto inny, jak Vatt'ghern.Po wnikliwej analizie setek podań i CV, składanych nam formalnie i nieformalnie, po milionach kanapek z bekonem i setkach litrów najprzedniejszej Cherry Coke uznaliśmy, że oto nadszedł czas powierzyć część obowiązków komuś młodszemu, mniej zdeprawowanemu i pracowitszemu niż sterane doświadczeniem grono moderatorskie.Vatt zasiądzie w Loży Konsoli, Forum Ogólnego, Fabuły i Questów oraz Społeczności, gdzie czuwać będzie, aby nasi drodzy podopieczni nie zbłądzili w morzu spamu.Bądź naszym Przylądkiem Dobrej Nadziei, nie zawiedź, a nagroda Cię nie minie!Wdzięczność userów, zawsze gotowych pochwalić i wesprzeć w ciężkiej pracy porządkowej - niech będzie z Tobą.I z nami wszystkimi.Ave Caesar, morituri te salutant.
 
Jesteśmy tutaj wszyscy na Forum publicznym i nie możemy, ani nie będziemy tolerować żadnych wzmianek i aluzji o piractwie, choćby to były tylko żarty.Nie obchodzą nas zasoby na dyskach użytkowników i ich sumienie, ale po prostu musicie powstrzymywać się od tego typu komentarzy i nie będziemy dalej o tym dyskutować. Jest to jedno jedyne ostrzeżenie, później będą bany. I to nie jest tylko kwestia regulaminu Forum, ale ogólnie prawa, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom