Ogłoszenie dotyczące aktualizacji 8.3

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
W związku z ostatnim cyberatakiem, którego skutki wciąż odczuwamy, jesteśmy zmuszeni opóźnić premierę aktualizacji 8.3 i start nowego sezonu.

Koniec Sezonu Miłości zaplanowany jest teraz na 9 marca.

Ciężko pracujemy aby powrócić do normalnej pracy i mamy nadzieję, że niedogodności nie się odczuwalne.
 

Lexor

Forum veteran
Heh, widzę, że to o czym wczoraj pisałem niestety sprawdza się.

@Alicja.: Powodzenia na drodze do "normalności".

PS. Poprawcie w grze "reklamę" z Jaskrem - o ile tryb gry pokazuje "10 dni do końca" to pod Jaskrem wciąż widnieje data 2.03.
 
Jest to jak najbardziej zrozumiałe, tym bardziej jeśli prawdą jest to, że gro spośród pracowników przez xx dni nie miało w ogóle możliwości zalogowania się na własne konta pracownicze.

W związku z całą sytuacją tym bardziej uwidacznia się potrzeba informacji zwrotnej ze strony twórców i wskazania graczom na co/w jakiej formie/kiedy mogą liczyć; nie dość, że od finałowego turnieju i wiedźmińskiego dodatku trwamy w zawieszeniu związanym z niewiedzą na temat losów Gwinta, to dodając obecne niesprzyjające okoliczności potrzeba podania do wiadomości "co tak właściwie czeka grę" jest nagląca.

Jednak atak hakerski i dezorganizacja pracy nie usprawiedliwia niegramatyczności wpisu "niedogodności nie się odczuwalne".
 

Lexor

Forum veteran
Poprawcie w grze "reklamę" z Jaskrem - o ile tryb gry pokazuje "10 dni do końca" to pod Jaskrem wciąż widnieje data 2.03.
@Alicja. Podbijam moją powyższą prośbę, bo już dwie osoby mnie pytały kiedy kończy się sezon widząc w grze dwie różne daty.
 
Ja tam jestem zadowolony że przesunięto start nowego sezonu tylko 3 tygodnie na sezon to trochę za mało.... Nie wiem kto wpadł na pomysł żeby trwał on do 2 marca
 

Lexor

Forum veteran
@barony03: O ile się nie mylę, to obecne sezony powstały z myślą ich miesięcznego trwania i powinny zaczynać się w okolicy początku miesiąca - "co się odwlecze, to nie uciecze" i dlatego jak nie ten, to kolejny sezon będzie trwał krócej niż normalnie.

@Alicja. Dziękuję. :)
 
Jak się zaczynają to nie ma znaczenia może być i 25 każdego miesiące byle by trwały 4 tygodnie a nie 3. Nie rozumiem na siłę skracania sezonu. Ledwo daje rade wyfarmić klucze na drzewka sezonowe :D
 

Lexor

Forum veteran
@barony03: Sezony przyporządkowane są do poszczególnych miesięcy w roku. Obecne skracanie wyniknęło / wyniknie z tego, że sezon grudniowy zaliczył wpadkę i trwał dłużej niż normalny - któryś z kolejnych musi być więc krótszy.
 

Lexor

Forum veteran
@RASTAWIKY: Z którymi turniejami? Oficjalne odbywają się (prowadzone przez streamerów), resztą się nie interesowałem.
 
Turnieje i kwalifikacje rozgrywane są wg tej rozpiski https://masters.playgwent.com/en/schedule W miniony weekend odbyły się kwalifikacje do OPEN #1 TOP64 w sobotę i TOP16 z soboty w niedzielę. Półfinały i finał był komentowany przez komentatorów współpracujących z CDPR i lokalnych streamerów w ojczystych językach. Też co weekend Trynet startuje ze swoim turniejem, który sam osobiście komentuje.
 

Lexor

Forum veteran
Nie wiem jak innym ale mi osobiście bardzo brakuje w tych "rozpiskach" szczegółów (takich jak np. linki do streamów, talie jakimi grali uczetnicy). Można te rzeczy wyszukiwać w sieci, ale to wszystko powinno być w jednym miejscu, z łatwym dostępem.
 
Top Bottom