Ogromna porcja recenzji Wiedźmina

+
Ogromna porcja recenzji Wiedźmina

Co prawda od ostatniego zestawienia nie upłynęło zbyt wiele czasu, niemniej w Internecie i magazynach o grach pojawiła się tak duża porcja nowych recenzji Wiedźmina, że nie mogliśmy się oprzeć ich przedstawieniu ;). Tym razem skupiamy się na Włoszech, Niemczech, oraz państwach Beneluksu.FR Inpact virtuel review 9/10 “jest po prostu zbyt trudno przerwać grę!”FR Gamekult review 7/10 “Piękne, długie, intensywne. Wiedźmin odniósł sukces”BLX, GameParty, 89% “Pierwsza gra CD Projekt jest prawdziwym klejnotem! Znakomita fabuła i wiele wiele godzin rewelacyjnej rozrywki”BLX, Gunk, 85% + Most Wanted award “Wiedźmin jest najwyższej klasy grą, którą każdy gracz RPG powinien zdobyć”BLX, Chief, 86% + Best PC Game of the Month “Wiedźmin jest grą z najwyższych warstw roleplayowego nieba, CD Projekt spróbował wszystkiego by uczynić z gry grę next-genową i rzeczywiście im się to udało”BLX, PlayAgain, 8/10 “Piękny i kompletny RPG, który wygrywa na każdym kroku.”BLX, PCMWeb, 5/5 “Dar niebios dla każdego szanującego sie gracza RPG”BLX, GameZ, 88% “Po prostu najlepsza gra w swoim gatunku”BLX, Gamer, 8/10 “Doskonała gra na długie zimowe wieczory. Wiedźmin może być stawiany na równi z tytułami takimi jak Oblivion, Gothic 3 i seria Baldur's Gate co jest dużym komplementem”BLX, NG Gamer, 80% “Dzięki fantastycznemu systemowi wyborów, nadzwyczajnej fabule i świetnej rozgrywce byłem oderwany od rzeczywistości na długi czas”BLX, Arena 51, 8/10 COOL!! “Wiedźmin spełnia swoje zadanie; wszyscy fani RPG mogą kupować tą grę w ciemno”BLX, jouwGames, 90% “Masa treści i zabawy. CD Projekt dostarczył klejnot bez skazy. Mogę polecić Wiedźmina każdemu graczowi”BLX, Gamespot, 92% “Wiedźmin to nowy standard w grach na PC”BLX, Gamersnet, 88% “Od grafiki do głosów w dialogach, wszystko w Wiedźminie jest świetne”BLX, Gamert, 86% “To niezapomniana gra, prawdziwy dar dla każdego kto da tej grze szanse”NO Metroxpress.dk review 6/6 “Wiedźmin zapewnia bardzo dobrą rozrywkę przy niesamowitej grafice.”IT Gamesradar.it review 8.5/10 “Jedna z jak dotąd najbardziej natchnionych gier RPG, mus dla każdego fana RPG!”IT XL di Repubblica – review 4/5 “Jedna z najlepszych gier w swoim rodzaju w ostatnich miesiącach”IT Affari & Finanza, (Repubblica), review “Jedna z najlepszych gier w swoim rodzaju w ostatnich miesiącach”IT Supereva.it review 9.1/10 “Jeden z najlepszych RPGów w ostatnim czasie”IT Lycos.it review “Bardzo dobry wybór w swoim gatunku gier”IT mytech.it review 10/10 “Jeden z najlepszych tytułów na PC wszechczasów”IT fantasymagazine.it review “Wiedźmin to obowiązkowy tytuł dla wszystkich grających na PC”IT Win Magazine Giochi review 8.5/10IT Gamestar.it review 98/100 “Wspaniałe. Jeśli mielibyśby użyć jednego słowa by opisać tą grę, wspaniałe byłoby słowem właściwym!”IT Multiplayer.it review 9/10 “Wiedźmin jest na stopniach Olimpu pośród gier komputerowych”IT everyeye.it review 8/10IT gameplayer.it review 8.2/10IT gamerepublic.it review 26/30 “Intensywna, głęboka i fascynująca podróż”IT Virgilio.it review 9/10 “Gra będąca prawdziwym klejnotem, prawdziwy majstersztyk”IT TGCOM.it review “Dla pełnego zadowolenia zarówno fanów RPG jak i gier action/adventure, Wiedźmin łączy epicką historię, powalającą grafikę i głębię taktyczną w walce”DE Areagames.de review 86% "Geralcie z Rivii chce mieć z tobą dziecko!" … "RPG roku na PC!"DE Frankfurter Rundschau Review “Dla fanów RPG Wiedźmin to obowiązkowy zakup”DE Demonews.de Review 83% “Mogę tylko polecić wszystkim fanom RPG nabycie tego tytułu”DE Technic3d.com Review 85% “Przepiękna grafika … Wiedźmin jest cool”DE Gamecaptain.de Review 85% “Historia Geralta porywa autentyczną czy nawet humorystyczną atmosferą”DE Fantasyguide.de Review “Wszyscy miłośnicy ambitnego I głębokiego RPG powinni wziąć urlop I wsiąknąć w świat Wiedźmina na następnych pare tygodni”DE Ln-online.de Review 2 ( 1 najlepsza, 6 najgorsza) “Gdy na ekrania pojawia się intro, siedzicie w fotelu w czystym zachwycie”DE Mega-Gaming.de Review 85% + Award “porywająca fabuła … Żadna gra wcześniej nie miała tak gorzkiego, mrocznego I złego światu”DE Gamers.at Review 85% “Najwyższe noty za fabułę I klimat … Gra jest jednym z najlepszych RPGów tego roku”DE Stern.de Review “Imponująca gra”DE Exp.de Review 8.7/10DE CBS Review 2.21 (1 best, 6 worst) “Graficznie Wiedźmin znajduje się na czele swego gatunku. Nie ma wielu innych tytułów, które by wyglądały równie dobrze”
 
Recenzje cieszą, ale najważniejsze, żeby gra się dobrze sprzedała ;). Czekam na news'a "milion egzemplarzy Wiedźmina sprzedane", wtedy będę się naprawdę cieszył ;).
 
jaszczur10 said:
Recenzje cieszą, ale najważniejsze, żeby gra się dobrze sprzedała ;). Czekam na news'a "milion egzemplarzy Wiedźmina sprzedane", wtedy będę się naprawdę cieszył ;).
już podano, ale okazało się, ze ktoś sobie trochę dodał ;)
 
[quote author=SBK7]już podano, ale okazało się, ze ktoś sobie trochę dodał ;)[/QUOTE]Tak, słyszałem już o milionie na świecie i 100 tysiącach w Polsce, ale z dość nieoficjalnych źródeł ;).EDIT do dołu: Niektórzy podali inaczej, vide -> KLIK ;).
 
"Wiedźmin może być stawiany na równi z tytułami takimi jak Oblivion, Gothic 3 (...)co jest dużym komplementem”"CD Projekt spróbował wszystkiego by uczynić z gry grę next-genową i rzeczywiście im się to udało"Kto wybuchnął śmiechem przy tych fragmentach? M.innymi ja :D
 
DrZo said:
"Wiedźmin może być stawiany na równi z tytułami takimi jak Oblivion, Gothic 3 (...)co jest dużym komplementem”
Fakt to stwierdzenie poraża czystą głupotą ;D
 
IT XL di Repubblica – review 4/5 “Jedna z najlepszych gier w swoim rodzaju w ostatnich miesiącach”IT Affari & Finanza, (Repubblica), review “Jedna z najlepszych gier w swoim rodzaju w ostatnich miesiącach”Taaa ci to się wysilili, zresztą dziwne, ze coś wydusili z siebie pozytywnie na Polskę, Polaków.Jedna z głównych gazet we Włoszech - prawie zawsze negatywnie o Polsce piszą. Szukałem tej recenzji - lecz nie mogłem jej znaleźć - The Witcher nie istnieje u nich na stronie.Wprawdzie jest jakaś strona po wpisaniu "the witcher repubblica" ale po kliknięciu pisze ze nie została znaleziona.To samo w Republlica XL - żadnej recenzji ... to sie nazywa obiektywizm dziennikarski - pajace...
 
Recenzje oddają wam sprawiedliwosc gra jest taka że dał bym i trzy stówy (zreszta kupowałem tylko dla niej nową grafe za 400zł ;D) (oczywiście nie żebym chciał wam te 200zł dosłać!)poolski trudny jezyk ale lepszy byłby tu dopełniacz:DE Mega-Gaming.de Review 85% + Award “porywająca fabuła … Żadna gra wcześniej nie miała tak gorzkiego, mrocznego I złego światu”....no chyba że ktoś mnie przekona że tak jednak jest dobrze bo aż się zacząłem zastanawiać
 
Czemu niejaki gamekult dał tylko 7/10 :eek:. To jest brak profesjonalizmu. A inne oceny całkiem ładne.
 
Ciekawe czy CDP opublikuje wyniki sprzedaży, czy też potraktuje je jako tajne... Ja np jestem ciekawy ile Wieśków zeszło w Polsce i na świecie. Mam nadzieję, że będzie nam dane się przekonać.
 
Jak to mowia anglosasi: Cheers! Ktos z anglojezycznego forum zdeklarowal sie ze wpadnie do Waszej Redakcji z Butelka i Kwiatami :) w podziece za taka gre. Moim zdaniem zasluzyliscie na porzadnego "Wiskasa" ;)Edit: Jak ta gra jest "next gen" to ja jestem Kotem z Cheshire ROFTL
 
Top Bottom