Ohh, gadżeciki od CD PROJEKT RED!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Każdy Łowca, Czarodziej i Paladyn powinien zajrzeć do nowo otwartego sklepu z gadżetami CD PROJEKT RED i sprawdzić jakie można w nim znaleźć cacuszka!

Przypinki frakcyjne, pluszowe trolle, GWINTOWE T-shirty i wiele więcej… zakupy w tym sklepie to prawdziwa przygoda! A wystarczy kliknąć tutaj: store.cdprojektred.com

Na razie dostarczamy tylko do krajów Unii Europejskiej, ale Sklep w pocie czoła pracuje nad rozszerzeniem naszej działalności. Więcej informacji wkrótce!
 

Lexor

Forum veteran
To nie są Gwintowe t-shirty tylko GwEntowe.

Rozumiem kwestie "nakładu" itp, może innym się spodoba, ale ja osobiście nie czuję potrzeby noszenia koszulki z "błędem". ;)
 
Szkoda, że jedyna rzecz jaka mnie interesuje czyli kubek jest niedostępna. Fajnie będzie wyglądać na sesjach RPG :)
Druga kwestia to przydało by się info o pojemności bo z obrazka ciężko ocenić.
 

tgolik

Forum regular
Wspaniale jest zobaczyć ważne osoby z CD RED w roli modeli. Uwielbiam Borysa - świetna rola Adalberta w dawnym A ROUND OF GWENT.
 
Ceny grube, ale rozumiem, że ustawione pod zachodniego klienta, a nie fanów z krajów gdzie średnia krajowa netto jest poniżej 1000 euro. Szkoda bo tak za ok. 70% ceny pewnie od czasu do czasu jakąś koszulkę bym kupił, ale ponad 100 zł za produkt (z kosztami wysyłki) o nieznanej jakości nie zachęca mnie do zakupu. W każdym razie życzę sprzedażowych sukcesów :D
 

Hiobe

Forum veteran
kubek bym kupił jakby były napisy na nim po Polsku! i oczywiście byłby dostępny
Dlaczego w ogóle mam wrażenie że całość asortymentu jest nie na Polskę kierowane (wszystko po ang)
Nie chodzi o to ze nie umiem ang, po prostu wole mieć loga Wiedźmin niż Witcher itd..
 
Piny i koszulka z eredinem kupione. :sad:
Tyle co ja polowalem na te piny to jest nie do opisania. A teraz ogarniete i to w sumie za cene, jakiej sie nie spodziewalem. Myslalem, ze bedzie drozej. Koszulka zas w druga strone :oops:

Swoja droga, zamowienie zrobilem po 5h od opublikowaniu info o otwarciu sklepu.
Moje zamowienie ma numer...1138 :oops::oops::oops:
 
Niedługo Redzi osiągną poziom finansowy, że takie kwoty to będą na waciki wydawać ;p
 

Ukash

Forum veteran
Witcher...Store...Gwent...Co ja patrze? Toż to nie gadżeciki tylko gadgets. Dlaczego tak? Bo w sumie bym kupił tylko nie mam euro a marne złotówki...
 
Zarabiam 86,50zł dziennie. Nie stać mnie nawet na 1 t-shirt a co dopiero koszty wysyłki :) Czekałem na sklepik z niecierpliwością ale w Polsce w większości przypadków realia są takie jak opisałem. Może kiedyś jak Rycek się dorobi :D
 
Top Bottom