Ohh, gadżeciki od CD PROJEKT RED!

+
Sklep pierwszego dnia szwankował, resetował zawartość koszyka po dodaniu dwóch produktów. Następnego dnia działał już poprawnie lecz produkty jakie chciałem zakupić były już nie dostępne. Nie wiem co o tym myśleć. Do dnia dzisiejszego jestem w takiej traumie, że nie mogę się pozbierać :mad:
 
Sklep pierwszego dnia szwankował, resetował zawartość koszyka po dodaniu dwóch produktów. Następnego dnia działał już poprawnie lecz produkty jakie chciałem zakupić były już nie dostępne. Nie wiem co o tym myśleć. Do dnia dzisiejszego jestem w takiej traumie, że nie mogę się pozbierać :mad:

Musisz zastosować jakiś silny eliksir na bazie alkoholu :)
 
Przypinki frakcyjne, pluszowe trolle, GWINTOWE T-shirty i wiele więcej… zakupy w tym sklepie to prawdziwa przygoda! A wystarczy kliknąć tutaj: store.cdprojektred.com

Jest / będzie możliwość zakupu t-shirta z polskojęzyczną wersją logotypu gry?
Jestem przywiązany do naszych swojsko brzmiących nazw i patriotycznie nabyłbym chętnie taką właśnie wersję.
 
Jest / będzie możliwość zakupu t-shirta z polskojęzyczną wersją logotypu gry?
Jestem przywiązany do naszych swojsko brzmiących nazw i patriotycznie nabyłbym chętnie taką właśnie wersję.

Znając proces tworzenia takich rzeczy zakładam, że obecnie może być to nieopłacalne dla producenta albo klienta.
 
Dopiero za trzecim uzupełnieniem stanu magazynów udało mi się dopaść kubek Vesemira :howdy:

Jak dojdzie w środę, zobaczę czy było warto. Jestem zwłaszcza ciekawy jakości wykonania tej drewnianej przykrywki. Teoretycznie takie coś powinno służyć do przykrycia kubka celem zaparzenia herbaty, ale już ktoś zamieścił przy ocenie produktu informację, że pokrywka się wówczas odkształca.

https://eu.store.cdprojektred.com/product-pol-19-Kubek-Wysmienita-Jaskolka-Vesemira.html
 
Daj proszę znać bo jestem ciekawy jak wygląda na żywo. Jakbyś jeszcze do tego jakieś zdjęcie zrobił to byłoby cudownie.
 
Pokrywka nieco się odkształca po przykryciu wrzątku ale o dziwo po kilkudziesięciu minutach wraca do dawnej postaci. Ot takie wiedźmińskie cudo :)
 
A taki prezent sprawiła mi dziewczyna :sleep:
IMG_20190628_115606.jpg
 
Top Bottom