Okładka gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na nową generację

+


Aktualizacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon do edycji przeznaczonej na nową generację trafi do użytkowników PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC już w tym roku! Aby uchylić rąbka tajemnicy, przedstawiamy zaktualizowaną okładkę gry:

Uwaga, spoiler! Przygotowaliśmy także garść darmowych DLC inspirowanych serialem Wiedźmin Netflixa.

Więcej informacji pojawi się wkrótce!
No i super. Uwielbiam takie małe pierdoły. Rozumiem, że otrzymamy na przykład pancerz netflixowego Geralta? Wcześniej wyszły takie mody, ale co innego czuć oficjalne połączenie z innym medium z jednego uniwersum, a co innego z fanowską twórczością modderów. Oficjalny dodatek powinien być też lepiej wykonany od fanowskiego.
 
Ja jestem widocznie dziwny bo z błędów najbardziej mnie raziły te które powstały po łatkach np dwa miecze u Ciri w cutscenksch, problemy z ogonem u Płotki po zmianie siodla (KiW), brak toksycznej "maski" po wypiciu samych odwarow czy niedopatrzenia w NG+ jak brak dźwięku przy piciu niektórych mikstur oraz uszkodzona ścieżka dźwiękowa przy spustoszeniu laboratorium razem z Ciri.

Myślę, że nowa wersja poprawi tylko warstwę wizualna podobnie jak w innych grach.
Właśnie gram w Wiedźmina 3: Dziki Gon na Ps4 Pro - VERSJA 1:60 i błedów jest więcje niż jak grałem na PS4 a gram w wersję na płycie - Edycja Gry Roku - najgożej jest z muzyką nie wczytuje jeje ( odgłosy w menu, muzyka w tle jak by jeje wogóle nie było, itd...) no i standardowy bład który był na zwykłej Ps4 w misji - Wyścig: Gonitwa Erazma Vegelbuda (ostatni wyścig - po rozmowie z "Tasakiem" jak się zaczyna ostatni wyścig startujemy z pod ziemi i po jakimś czasie misja jest nie wykonana - trzeba wychodzić do menu głównego i załadoawać zapis)
 
Top Bottom